ایتالیا تلفات شروع به پریدن کرد توسط 793 قرار دادن این کشور کشته و نزدیک به 5000.

Medical personnel at work in the intensive care unit of the hospital of Brescia, Italy. The country has recorded the world's highest death toll from COVID-19.

پرسنل پزشکی در واحد مراقبت های ویژه بیمارستان از برشا ایتالیا. این کشور به ثبت جهانی بیشترین مرگ و میر از COVID-19.اعتبار:LaPresse

برای سومین روز متوالی, از آن است که بزرگترین پرش تنها در کشور مرگ و میر.

ایتالیا پیشی چین که در آن همه گیر آغاز شد در گزارش مرگ و میر و جهان کمترین تلفات.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به روز رسانی رسانه ها از کاخ سفید است.

“ما همه یکی از بزرگ آمریکایی خانواده” مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز می شود.

US President Donald Trump briefs the media at the White House on Saturday, 21 March 2020.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش رسانه ها در کاخ سفید در روز شنبه, 21 مارس سال 2020 است.اعتبار:توییتر/@WhiteHouse

نیویورک فرماندار اندرو کومو است و پرداختن رسانه ها. دولت انجام 45,000 آزمون که او می گوید بیشتر سرانه نسبت به چین و کره جنوبی.

روز جمعه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وضعیت اضطراری برای نیویورک.

وجود دارد 10,000 شناسایی موارد اما کومو می گوید این چیز خوبی است زیرا آنها “به دنبال مثبت” به طوری که آنها می توانید پیگیری این بیماری است. از 1600 یا حدود 15 درصد از موارد بستری شدن در بیمارستان نیاز.

New York Governor Andrew Cuomo addresses the media on Saturday, 21 March 2020.

فرماندار نیویورک اندرو کومو آدرس رسانه ها در روز شنبه, 21 مارس سال 2020 است.اعتبار:توییتر/@NYGovCuomo

کومو خواهد تور تعدادی از سایت ها از جمله دانشگاه ها و شهر های اصلی مرکز کنوانسیون است که برای تبدیل به موقت بیمارستان توسط سپاه مهندسان ارتش.

کومو گفت: او می خواست به بیمارستان به ظرفيت حداقل 75,000 تخت از حدود 50000.

“ما به معنای واقعی کلمه کشاورزی جهان به دنبال لوازم پزشکی” کومو گفت.

او گفت: 2 میلیون N95 ماسک محافظ به حال شناسایی شده و اضافه شده است که تولید کنندگان پوشاک در سراسر کشور متوقف تولید و شروع تولید ماسک به جای.

1 میلیون ماسک در حال ارسال به شهر نیویورک و 500,000 به لانگ آیلند است.

اما او گفت: “اکثر کمیاب” تجهیزات هواکش هایی هستند که جمع آوری شده از سراسر کشور همراه با 6,000 هواکش که خریداری خواهد شد.

برای اولین بار وجود دارد Gloria Gaynor.

پس از آن وجود دارد ایلین پیج.

در حال حاضر آن لیام گالاگر بازسازی واحه’ 1995 آمار Wonderwall برای این موسیقی اعلام خدمات عمومی.

شخصا من رای گیری برای Gaynor.

LVMH که دارای مارک های لوکس Vuitton لویی Moët, Givenchy و دیور و بسیاری از دستور داده است تا 40 میلیون ماسک های جراحی است که در آن توزیع خواهد شد به فرانسه به سلامت کارگران به صورت رایگان.

LVMH will use the production lines of its perfume and cosmetic brands to produce large quantities of hydroalcoholic gels.

LVMH را با استفاده از خطوط تولید از آن عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مارک های به تولید مقادیر زیادی از تزريق ژل.اعتبار:بلومبرگ

این شرکت در حال حاضر repurposed آن عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی کارخانه خطوط به دست sanitiser که آن هم در حال توزیع به صورت رایگان.

“به منظور حفظ این منظور در طول یک زمان دوره و به اطمینان حاصل شود که تولید امروز آغاز می شود, Bernard Arnault مرتب برای LVMH برای تامین مالی کل از هفته اول تحویل بالغ بر پنج میلیون یورو” این شرکت در بیانیه ای گفت.

LVMH گفت: باید آن را قادر به توزیع اولین ماسک های فرانسوی به مقامات بهداشتی در اوایل هفته آینده.”

فرانسه ثبت کرده است 450 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

سنگاپور و ثبت آن در اول مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با دو نفر که شرایط بهداشتی اساسی در حال مرگ است.

و این کشور ثبت کرده است 47 مورد جدید آن را بزرگترین واحد روزانه پرش در عفونت با 39 از آن وارد شده از جمله توسط برخی که تا به حال سفر به استرالیا.

سنگاپور و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که وجود هشت جدید داخلی موارد COVID-19 گرفتن این شهرستان در مجموع شناخته شده عفونت به 432. 140 نفر باید به طور کامل بهبود یافتند.

مقامات گفت: 33 وارداتی موارد بازگشت ساکنان مدت و بلند مدت تصویب دارندگان و شش بود کوتاه مدت بازدید کنندگان است.

وارداتی موارد نیز تا به حال تاریخ سفر به اروپا و آمریکای شمالی و آسیا و دیگر نقاط آسیا.

سنگاپور مرگ و میر-وضعیت نسبتا پایین و عفونت رای برگزار شده بود تا به عنوان یک مدل برای چگونگی مقابله با این بیماری است.

تماس به لغو این سال های توکیو بازی ها در حال رشد هستند.

برزیل کمیته ملی المپیک گفت: در این بازی باید لغو شود برای سال 2020 برگزار شد و در همان تاریخ (24 تیر تا 9 مرداد) در سال 2021 به جای.

به عنوان یک سابق judoka و مربی در ورزش به من آموخته که هر ورزشکار رویای رفتن به بازی های المپیک در بالای فرم” پائولو Wanderley از برزیل کمیته ملی المپیک گفت.

“روشن است که در حال حاضر حفظ بازی برای این سال خواهد مانع این رویا از اینکه به طور کامل متوجه شدم.”

برزیل میزبان آخرین بازی در سال 2016. تا کنون کمیته بین المللی المپیک و دولت اصرار داشت که بازی را پیش بروید.

ایالات متحده و میدانی و ایالات متحده آمریکا شنا کرده اند, نیز نامیده می شود برای بازی های المپیک به تعویق افتاد.

ایسنا

یک وزیر بوریس جانسون دولت جورج Eustice است جلسه توجیهی با رسانه ها از شماره 10 در پاسخ بریتانیا به سطح بی سابقه ای از وحشت خرید که دیده شده است در سراسر بریتانیا در صحنه های مشابه به کسانی که در استرالیا.

Eustice می گوید دولت تعلیق رقابت قوانین لغو مقررات منع رفت و آمد بار اجازه می دهد تا کامیون برای تحویل کالا و waiving کیسه های پلاستیکی هزینه تحمیل شده به سعی و کاهش single-استفاده از پلاستیک است.

The shelves at Coles supermarket in Dubbo have been stripped of eggs, as panic-buying hits regional NSW.

قفسه در Coles سوپر مارکت در دوببو محروم شده اند از تخم مرغ به عنوان وحشت-خرید و بازدید منطقه ای NSW.اعتبار: جینی Barrett

“وجود دارد یک میلیارد پوند (2 میلیارد دلار) بیشتر مواد غذایی در افراد را خانواده ها از وجود یک هفته پیش” هلن دیکنسون از خرده فروشی کنسرسیوم گفت.

بریتانیا عمده فروشگاه های مواد غذایی رفته اند در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام, استخدام ده ها هزار نفر از جدید و موقت کارکنان برای کمک به نگه داشتن قفسه مواجه نگردند.

فقط در استرالیا و خرده فروشان نیز اعمال محدودیت در حداکثر تعداد کالا, مردم می توانند در یک معامله و برخی نیز معرفی افراد مسن-تنها خرید ساعت.

سوپر مارکت ایسلند اعلام کرد آن را نیز معرفی خرید-ساعت به طور انحصاری برای بیمه خدمات درمانی کارکنان زیر یک ویدئو از سلامت کارگر سحر که پر از اشک درخواست انگلیسی ها انباشت به “متوقف کردن آن” ویروسی رفت.

“رک و پوست کنده ما باید همه شرمنده,” استفان Powis از NHS انگلستان گفت: در همان جلسه.

نخست وزیر بوریس جانسون نوشته شده است به هفت سال ژوزفین که او را فرستاده یک نامه در توییتر به او بگویید که او به تاخیر انداختن جشن تولد او در خط دولت و درخواست مردم برای انجام اجتماعی فاصله.

“آن روز تولد من است امروز اما من ماندن در خانه چون شما از ما خواست به” ژوزفین گفت: در منظمی-گذراند نامه ارسال شده در توییتر.

Seven-year-old Josephine writes to UK Prime Minister Boris Johnson saying she does not mind that her birthday party was cancelled because the action will help stop the spread of coronavirus.

هفت ساله ژوزفین می نویسد به انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: او کند ذهن نیست که جشن تولد او لغو شد چرا که این اقدام کمک خواهد کرد که جلوگیری از شیوع کروناویروس.اعتبار:توییتر/@LocksHeathCC

“من فکر می کنم مومیایی و پدر ممکن است مجبور به لغو جشن تولد من, اما من مهم نیست چون من می خواهم همه را به خوب,” او گفت:.

جانسون نوشت: بازگشت به هفت سال و به او گفت که اقدامات حفاظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی.

UK Prime Minister Boris Johnson wrote to seven-year-old Josephine, praising her for delaying her birthday party in line with government pleas for social distancing to try and stop the spread of coronavirus.

نخست وزیر بوریس جانسون نوشت و به هفت سال ژوزفین ستایش او را برای به تاخیر انداختن جشن تولد خود را در خط با دولت درخواست برای اجتماعی فاصله را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش coronavirus.اعتبار:توییتر/@BorisJohnson

“به خوبی انجام می شود…شما در حال تنظیم یک مثال بزرگ” نخست وزیر نوشت.

“ما در حال کار دور ساعت برای نگه داشتن مردم در امن و اگر ما با هم کار کنند ما می توانید ارسال coronavirus بسته بندی.”

“و هنگامی که ما انجام داده اند که شما قطعا می توانید یک حزب با دوستان خود,” او گفت:.

فرمول یک راننده لوئیس همیلتون می گوید او خود منزوی پس از حضور در یک رویداد با بازیگر بریتانیایی Idris Elba و سوفی Grégoire ترودوهمسر نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در تاریخ 4 مارس در لندن است.

البا تایید شده در مارس 16 که او تا به حال آزمایش مثبت به COVID-19 چهار روز قبل از آن Grégoire آزمایش مثبت پس از بازگشت از لندن برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم.

همیلتون بخشی از ستاره های نوک خط در هفتم ما بعد در ومبلی را SSE Arena, که همچنین با حضور سابق نخست وزیر استرالیا جولیا گیلارد.

در واقع اجلاس مشترک یک مرحله و با در آغوش کشید Grégoire در روز و پس از آن خود جدا شده است.

همیلتون و سپس پرواز به ملبورن برای جایزه بزرگ که لغو شد در آخرین لحظه در هرج و مرج.

“شده است وجود دارد برخی از گمانه زنی ها در مورد سلامت من و پس از من در یک رویداد که در آن دو نفر بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus” همیلتون گفت: در یک پیام ارسال شده خود را در سایت های رسانه های اجتماعی.

“من می خواستم به شما اجازه می دانم که من انجام می دهند به خوبی احساس سالم و کار را دو بار در روز. من صفر علائم و آن را به حال شده است در 17 روز از آنجایی که من دیدم سوفی و ادریس. من شده اند در تماس با ادریس و خوشحال به شنیدن او خوب است.”

“من صحبت می کنند به من و دو بررسی اگر نیاز به تست اما حقیقت این است که وجود دارد یک مقدار محدود از آزمون در دسترس است و افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر از من انجام دهد به خصوص وقتی که من نبودم نشان دادن هر گونه علائم در همه.”

“بنابراین آنچه که من انجام داده ام این است که خودم را جدا این هفته در واقع پس از تمرین لغو شد جمعه گذشته نگه داشته و دور از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im