Coronavirus به روز رسانی زنده: 22 مورد جدید در ویکتوریا; که در آن باید موارد افزایش یافته است ؟

در صورتی که شما آن را از دست رفته امروز وجود داشته است و 22 مورد جدید از coronavirus تایید در ویکتوریا. که شدیدترین افزایش در مورد اعداد در یک روز در سطح ایالت در بیش از سه هفته.

از کسانی که 22 مورد, 19 متصل به یک knonw خوشه ای از عفونت در گوشت پردازش گیاه در ملبورن غرب است. سرو گوشت تسهیلات در بروکلین در حال حاضر مربوط به 34 مورد تأیید.

شما می توانید به تماشای Nine News Melbourne گزارش در آخرین coronavirus به روز رسانی برای ویکتوریا زیر:

امروز در قسمت لطفا توضیح پادکست ملی ویرایشگر حزب محافظه مگوایر, از کون, دهنی, آب و هوا و محیط ویرایشگر نیک اومالی به بحث در مورد چرا جهانی تولید گازهای گلخانه ای نیست در حال سقوط با وجود COVID-19 همه گیر توقف ترافیک هوایی و دیگر گازهای گلخانه ای همکاران.

برای مدت زمان COVID-19 بحران لطفا توضیح خواهد بود روزانه یک پادکست.

شما می توانید مشاهده آرشیو آخرین قسمت در اینجا

وجود دارد 11 نفر در سطح ایالت است که در حال حاضر در بیمارستان به دلیل coronavirus از جمله شش نفر در بخش مراقبت های ویژه وزارت بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد.

که یکی کمتر فرد در بیمارستان و یکی کمتر فرد در مراقبت از دیروز.

در سراسر استرالیا وجود دارد 70 نفر که در حال حاضر در hopsital با توجه به COVID-19 و از کسانی که در 28 می در بخش مراقبت های ویژه.

قوانین عجله از طریق توسط اندروز دولت برای محافظت از مستاجرها را مسدود مستاجران از حرکت قبل از اجاره نامه خود را به پایان می رسد مگر اینکه آنها دست خود را باند و یا رفتن به برنامه ریزی دولت در دادگاه به اثبات آنها در “مشکلات مالی”.

قبلا مستاجرها به سادگی می تواند خود را صاحبخانه 28 روز’ توجه کنید قبل از خروج از ملک است.

تغییرات ساخته شده بودند تحت یک قایق از قوانین تحت فشار قرار دادند از طریق دولت در ماه آوریل برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت اذعان به خطا و سخنگوی گفت: مقررات جدید خواهد بود به ارائه “وضوح” به قوانین. او گفت: کسانی که قوانین در نظر گرفته شده برای افزایش گزینه های برای مستاجران که می خواستند برای پایان دادن به یک اجاره نامه اولیه در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Natalie Smith wants to move out of her four-bedroom rental in Mernda.

ناتالی اسمیت می خواهد به حرکت در خارج از چهار خوابه برای اجاره در Mernda.اعتبار:ادی جیم

ناتالی اسمیت شده است تلاش برای تعمیر و نگهداری انجام می شود در Mernda اجاره ملک از او نقل مکان کرد و با شوهر و دو کودک نه ماه پیش.

با هیچ قطعنامه جوانان کارگر در هفته گذشته خواسته به توافق متقابل به پایان اجاره نامه اما گفته شد که امکان پذیر نخواهد بود.

“من فکر می کنم این یک حق اساسی است که ما باید قادر به انتخاب کنید که در آن زندگی می کنیم و این که ما یک انتخاب نیست در این است که به خصوص استرس زا” خانم اسمیت گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل.

استرالیا eSafety کمیسر توصیه کرده است پدر و مادر به مجموعه ای از محدودیت در تکنولوژی شخصی استفاده کنید و به کودکان تعاملات آنلاین به مناطق باز, صفحه اصلی, به گزارش دیجیتال و سایبر قلدری سنبله در حالی که بچه ها زمان بیشتری را صرف آنلاین در طول coronavirus انزوا.

آنلاین آسیب افزایش یافته است 40 درصد در طول COVID-19 همه گیر از جمله 21 درصد افزایش در جوانان سایبر قلدری و 86 درصد سنبله در تصویر مبتنی بر سوء استفاده و پیامک جنسی.

این کشور اولین مقام مسئول نگه داشتن شهروندان امن آنلاین جولی Inman گرانت گفت: این درگیر coronavirus خاص طعنه و قلدری.

“ما شاهد برخی بسیار غمگین چیزهای جعلی یادبود به یک کودک است که ظاهرا درگذشت از coronavirus. شما می توانید تصور کنید که چقدر تکان دهنده و ناراحت کننده است که می تواند به یک فرد جوان,” او گفت: در NSW وزارت آموزش و پرورش هر دانش آموز پادکست در روز دوشنبه.

دفعات بازدید: داستان کامل.

این نقشه نشان می دهد که در آن coronavirus موارد در ویکتوریا افزایش یافته و بیش از گذشته دو هفته.

همانطور که می بینید دو منطقه ایستادگی – منطقه کسب و کار مرکزی و یک بلوک از شهرداری ها در ملبورن غرب است.

افزایش در ملبورن غرب است که به احتمال زیاد از خوشه در ارتباط با سرو گوشت abottoir در بروکلین است که در حال حاضر شده مربوط به مجموع 34 مورد ، (نگاه کنید به پست زیر برای اطلاعات بیشتر در این خوشه).

نگه داشتن در ذهن که این نقشه نشان می دهد که در آن افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 به طور معمول زندگی می کنند — آن را ندارد به شما بگویم که آنها در معرض و یا جایی که آنها در حال حاضر پس از نگاه.

بیش از دو هفته گذشته تعداد موارد تایید شده در Brimbank افزایش یافته نه در همسایه Wyndham شده اند وجود دارد که هفت مورد جدید تایید کرد و در نزدیکی Hobsons خلیج و ملتن شده و چهار مورد جدید.

اولین بیمار شناخته شده از یک خوشه از 34 تایید coronavirus موارد در یک کشتارگاه در ملبورن غرب نبود آگاه او آلوده شده تا زمانی که او تا به حال عمل جراحی اورژانس در یک قطع انگشت شست.

دو دوجین کارکنان در آفتاب بیمارستان فرستاده شدند و خانه کارگر از سرو گوشت در بروکلین آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پس از ورود او به محل کار آسیب در آوریل 23.

Cedar Meats in Brooklyn.

سرو گوشت در بروکلین.اعتبار:Simon Schluter

کسب و کار گفت: برای اولین بار آن را می دانستند که یکی از کارگران آن آلوده شده بود در 27 آوریل. دو روز بعد این ویروس در حال گسترش به سه نفر که مشغول به کار در کنار مرد زخمی در گیاه قصابی اتاق.

روز دوشنبه تعداد کل عفونت در meatworks رسیده 34 با 19 موارد جدید اضافه شده به 15 اعلام کرد بیش از آخر هفته.

دفعات بازدید: داستان کامل.

این واقعیت خاص به نظر می رسد از دست رفته امروز اما شده است وجود دارد یکی از جدید کروناویروس در مورد ویکتوریا است که در آن وزارت بهداشت مظنون جامعه انتقال درگیر شد.

این بدان معناست که کسی که آزمایش مثبت شده بود در خارج از کشور و یا در تماس نزدیک با کسی که در حال حاضر شناخته شده است به این بیماری به معنی عفونت آمده بود از یک منبع ناشناخته در درون جامعه است.

تا کنون وجود داشته است 143 مردم – که حدود 10 درصد از تمام موارد تایید شده در ویکتوریا – که اعتقاد به آلوده شده است به عنوان یک نتیجه از جامعه انتقال است. این تعداد افزایش یافته است و بیش از پنج هفته گذشته.

نیز وجود دارد که 43 نفر – در درجه اول افرادی که تشخیص داده شده اند در روزهای اخیر – که منبع عفونت است که هنوز مشخص بودن.

شایان ذکر است که افزایش در تست طی هفته گذشته است که در بخشی با هدف ساخت مطمئن شوید که هر جامعه انتقال می شود شناخته شده است.

در اینجا یک ویدیو از فدرال وزارت بهداشت روزانه coronavirus به روز رسانی که امروز توسط رئیس دانشکده پرستاری و مامایی افسر آلیسون مک میلان.

او گفت: وجود دارد 6825 تایید موارد COVID-19 در استرالیا.

“ما در حال ادامه برای تشویق هر کسی که حتی خفیف ترین علائم سرماخوردگی و آنفولانزا را در نظر بگیرید خواهید برای دریافت تست شده,” او گفت:.

او گفت: وجود 28 نفر در بخش مراقبت های ویژه در سراسر کشور است که بدون تغییر از دیروز.

بیش از 4.5 میلیون نفر را دانلود کرده COVIDSafe coronavirus ردیابی نرم افزار, او گفت:.

استرالیا خرده فروشان شروع به بازگشایی فروشگاه های این هفته به لطف کاهش محدودیت در برخی از ایالت ها و مناطق قرار دادن زودتر از انتظار می رود برای پایان دادن به پنج هفته تعطیلی که نابود فروش.

ASX-ذکر شده کتانی فروشنده Adairs و پوشاک تاجر کاتماندو یا در حال حاضر بازگشایی تعدادی از رسانه ها و یا برنامه ریزی برای قبل از پایان این هفته با هر دو خرده فروشان امید خریداران خواهد شد مشتاق به رفتن به فروشگاه های روز پس از خرید آنلاین.

کاتماندو اجرایی روبن کیسی گفت: سن از منزل و کمپینگ دنده های زنجیره ای افتتاح 60 فروشگاه در طول تعطیلات آخر هفته به طور عمده در سراسر نیو ساوت ولز و کوئینزلند به عنوان کسانی متحده آرامش اجتماعی خود فاصله قوانین.

یک تعداد انگشت شماری از محاکمه فروشگاه ها نیز باز در ملبورن و آدلاید و پرت که همه شاهد افزایش تقاضا آقای کیسی گفت.

Kathmandu chief executive officer Reuben Casey

کاتماندو اجرایی روبن کیسی

فروش آنلاین باید مشخصی 200 درصد برای کاتماندو با آقای کیسی گفت: در حال قفل شده در داخل خانه نشده کاهش می یابد استرالیایی’ چندساله عشق برای پف کننده کت.

“ما شاهد یک کمی از تقاضا برای چادر در [این] آغاز مستند و تشک خواب که من فکر می کنم مردم با استفاده از یوگا,” او گفت:.

“اما دیگر از آن, کت پف کننده.”

Part of the winter uniform of many Melburnians.

بخشی از زمستان از بسیاری از Melburnians. اعتبار:Michael O’sullivan

دفعات بازدید: داستان کامل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de