Coronavirus به روز رسانی زنده: 22 مورد جدید در ویکتوریا, 19 مربوط به meatworks خوشه; ساعت را در مدارس

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت ساتون می گوید ملی کابینه است که هنوز هم چشم دوخته اند سرکوب استراتژی است.

“اما حذف است که هنوز هم در دامنه و اگر ما اتفاق می افتد به یک تصادف خوشحال از حذف و سپس ما قادر به آن را به عنوان یک جریان استراتژی او گفت:” در صبح امروز کنفرانس مطبوعاتی.

استاد ساتون که حذف نیاز به یک “اطمینان مطلق” از هیچ شانس انتقال معنی استرالیا نیاز به یک رویکرد متفاوت به مرزهای خود حتی اگر همه بازگشت مسافران قرار می گیرد در قرنطینه اجباری برای دو هفته.

حذف به طور کلی در نظر گرفته می شود حداقل دو هفته بدون یک عفونت است که نمی توان به ترسیم یک منبع شناخته شده. روزانه افزایش در موارد لزوما به معنی بازنشانی ساعت اگر آنها می تواند مربوط به جایی مانند یک خوشه از یک مرکز مراقبت از سالمندان و یا کارخانه.

اپیدیولوژی گفته اند سن است که حفظ دولت محدودیت و مرز مستندات می تواند منجر به این ویروس حذف شود و نه سرکوب.

چسبیده با سرکوب با باز کردن جامعه کمی می تواند منجر به یک “برزخ” دوره انتظار برای یک واکسن است که ممکن است هرگز وارد اپیدمیولوژی تونی Blakeley گفت.

اما در حالی که حذف خواهد افزایش اعتماد به نفس در جامعه است که مردم حرکت می تواند در مورد بیشتر با خیال راحت همه چیز می تواند به سرعت تغییر.

“حس مشترک به علاوه تجربه در مکان هایی مانند سنگاپور به شما می گوید زمانی که شما یک مورد تنها شما می توانید یکی دیگر از شیوع بالای شما قبل از اینکه شما می دانید در مورد آن گفت:” دانشگاه ملبورن اپیدمیولوژی پروفسور جان Mathews.

اینجا بیشتر بخوانید.

بازگشت به ویکتوریا که در آن برتر Daniel Andrews تایید کرده است دولت ثبت کرده است یکی دیگر از 22 coronavirus موارد به عنوان جامعه گسترده تست رمپ ،

در حال حاضر وجود دارد 1406 موارد در مجموع در دولت با 19 از موارد جدید متصل به meatworks شیوع.

دو مورد جدید در حال بازگشت مسافران در حالی که یک مورد دیگر هنوز در حال بررسی است.

تا کنون 55,000 ویکتوریایی تست شده اند پس از آن باز به عموم مردم گسترده تر 13,000 روز یکشنبه به تنهایی.

ویکتوریا وضعیت اضطراری تنظیم شده است را به پایان برساند در مارس 11, اولین, تاریخ, دولت را در نظر آرامش اجتماعی در حال حاضر محدودیت فاصله.

دولت را تست حمله رعد اسا است که با هدف تکمیل 100,000 آزمایشات قبل از دوشنبه آینده کمک خواهد کرد که در آن تصمیم گیری.

و ملبورن آب خواهد بود در خط مقدم یک coronavirus فاضلاب نمونه پروژه با هدف کمک به اطلاع سیاستگذاران و مقامات بهداشتی در مورد پتانسیل خوشه از افراد آلوده.

همراهی با NSW برای یک لحظه که در آن دولت رئیس بهداشت افسر کری شعار گفت: بررسی کشنده COVID-19 شیوع در سیدنی Newmarch خانه پرستاری در خانه است “در حال نهایی شدن”.

“ما فقط در انتظار برخی از مهم سرولوژی [آنتیبادی] نتایج ما در حال ردیابی کردن یک منجر شود که به نوبه خود ممکن نیست و در همه مربوط به” Dr شعار به خبرنگاران گفت: امروز صبح.

شیوع بیماری در خانه سالمندان بوده و در میان استرالیا کشنده ترین خوشه. چهارده ساکنان از تسهیلات فوت کرده اند و حداقل 63 موارد تایید شده است.

A security guard stands in the driveway as flowers are seen left at the entrance to Anglicare Newmarch House aged care home.

یک گارد امنیتی می ایستد در جلوی خانه به عنوان گل دیده می شود در سمت چپ در ورودی Anglicare Newmarch خانه مراقبت از سالمندان در منزل.اعتبار:دین Lewins

“ما می دانیم که [completed] توالی ژنومی است که نشان می دهد ویروس است که به خانه سالمندان است که یک ویروس که در گردش در جامعه وجود دارد ارتباط بین تعدادی از دیگر خوشه های,”,,,, Dr شعار گفت.

“چه ما در حال تلاش برای شناسایی آنچه شما تماس شاخص مورد, و یا در اولین نقطه ممکن که در آن معرفی شده است.”

Dr شعار گفت: مقامات در حال بررسی این امکان است که برای اولین بار مراقب در تاسیسات برای تست مثبت بود و نه اولین کسی که در این مرکز به این ویروس تاکید کرد که تحقیقات خود را ادامه دارد.

وجود دارد فقط 22 COVID-19 مربوط به مجازات نقض اعلامیه های صادر شده در NSW در این آخر هفته به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات در دولت آرام اجازه می دهد تا برای دو بزرگسالان به دیدار یکی دیگر از خانواده است.

“اگر شما برگردید به قبلی آخر هفته وجود دارد بیش از 100 بلیط صادر شده” NSW Police Commissioner میک فولر به خبرنگاران گفت: امروز صبح.

“بنابراین حتی اگر وجود دارد یک آرامش مردم NSW هنوز در حال کار سخت بدیهی است که این مصرف به طور جدی و من با تشکر از شما برای آن.”

NSW Police Commissioner Mick Fuller had praise for residents this morning.

NSW Police Commissioner میک فولر به حال ستایش برای ساکنان این صبح است.اعتبار:Rhett Wyman

کمیسر فولر باقی مانده کم حرف در مورد مقررات بین ایالتی NRL بازیکنان به زندگی در NSW به عنوان کد آماده به رزومه با سیدنی مبتنی بر رقابت در اواخر این ماه.

چهل و هشت بازیکنان و کارکنان از نیوزیلند رزمندگان وارد در تمورته روز یکشنبه که در آن آنها را از خود جدا برای دو هفته.

ملبورن طوفان نیز به دنبال مجوز برای اقامت در نزدیکی ویکتوریا مرز به احتمال زیاد در آلبری پس از ویکتوریا دولت را تکذیب کرد آنها اجازه سفر بین ایالتی برای بازی.

کمیسر فولر گفت: NSW Police آگاه بود از باشگاه های دیگر به دنبال اجازه اقامت در NSW و میزبانی بین ایالتی کارگران خواهد بود “ساده تر روند” از رزمندگان’ راه حل است.

پس از یک آخر هفته کمی آرام اجتماعی فاصله محدودیت در NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: دولت “به عنوان یک بیت از نرمال در زندگی ما” به عنوان آماده سازی مدارس برای recommence چهره به چهره آموزش در هفته آینده.

Ms Berejiklian گفت: دولت توصیه شده بود مدارس برای ارسال سال 12s بازگشت ، این طرح در اصل پیشنهاد شده توسط NSW معلمان فدراسیون.

برتر گفت: شرایط مانند این یکی در حال حاضر در Warragamba عمومی مدرسه است که در بسته امروز برای تمیز کردن پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت رخ خواهد داد “به طور منظم تر” زمانی که مدارس بازگشت.

“ما نشان داده ایم از تجربه ما در مدت یکی که بهترین عمل آید به وسیله یک مورد [است] خاموش کردن یک مدرسه انجام تمیز کردن عمیق و سپس از سرگیری فعالیت ها در اسرع وقت پس از تماس ایجاد شده است,” او گفت:.

“بنابراین در حالی که آن را دوباره اتفاق افتاده است امروز [و] من پیش بینی آن را به اتفاق می افتد بیشتر لطفا با اعتماد به نفس است که ما را از طریق تمام مراحل و ما می دانیم آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن همه امن هنگامی که آن رخ می دهد.”

فقط در یک مورد جدیدی از کروناویروس در NSW ثبت شده در روز یکشنبه – یک sevenyear-پسر – پس از بیش از 5500 آزمايشات انجام شده در روز شنبه.

این پسر جوان که خفیف زمینه مسائل مربوط به سلامت است که یک دانشجو در Warragamba عمومی مدرسه که تعطیل شده است امروز به صورت گسترده ، NSW سلامت در حال حاضر در تلاش برای شناسایی منبع از عفونت است.

NSW برتر Gladys Berejiklian تشکر از مردم برای آمدن به جلو به آزمایش می شود بیش از آخر هفته. دولت با هدف انجام 8000 coronavirus آزمون در هر روز.

زبان کنفرانس مطبوعاتی با نخست وزیر این صبح ارشد بهداشت افسر برت ساتون میگوید: “وجود دارد هیچ خطر بهداشت عمومی مرتبط با ملبورن meatworks خوشه و وجود دارد هیچ دلیلی برای مقامات به نام کشتارگاه.

“وجود دارد بسیار گسترده ای از تست های علامت دار و بدون علامت در افراد,” او گفت:.

Chief Health Officer Brett Sutton.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton.اعتبار:جو Armao

این گیاه تنها ضروری کارکنان در محل برای اطمینان از رفاه حیوانات.

“آنها رفت به حداقل نیروی انسانی برای اهداف قادر به انتقال کامل خاموش” استاد Sutton گفت.

برتر Daniel Andrews گفت: 13,000 ویکتوریایی مورد آزمایش قرار گرفتند در دولت دیروز بسیاری از افراد آزمایش شده اند در یک دوره 24 ساعته در سراسر استرالیا تا کنون در طول بیماری همه گیر.

“این یک نتیجه شگفت انگیز و من فقط می خواهم بگویم که چقدر افتخار می کنم که چگونه خوشحال هستم و چگونه سپاسگزار من” آقای اندروز گفت.

نتایج حاصل از این آزمون در دسترس نخواهد بود برای یک روز یا بیشتر ،

ویکتوریا در حال هل دادن به آزمون 100000 نفر در عرض دو هفته و آقای اندروز گفت: دولت در حال حاضر پیش رو است.

او گفت: گسترده تست مورد نیاز بود قبل از محدودیت می تواند کاسته on May 11.

“ما باید به یک واقعا خوب نگاه کنید و دقیقا می دانند که چقدر ویروس است که در خارج وجود دارد قبل از اینکه ما تصمیم گیری است که ما باید برای گرفتن حق است. هیچ فراموش-بیش از اینجا.”

او گفت که او نمی خواهید برای دیدن یک “چرخه” از دوم و سوم امواج و شدیدتر مستند محدودیت.

گذاشتن درپوش کلید توسعه آمده از برتر کنفرانس: شده است وجود دارد یک پرش بزرگ در تعداد COVID-19 موارد مربوط به شیوع این بیماری در ملبورن meatworks.

نوزده موارد جدید شناسایی شده در گوشت پردازش گیاه در ملبورن. این مرکز در حال حاضر مسئول 15 مورد.

این موارد جدید در میان 22 تایید در ویکتوریا دیروز.

بسیاری از کارگران با این ویروس در گوشت پردازش گیاه همراه رئیس بهداشت افسر برت ساتون می گوید.

برتر Daniel Andrews و وزیر بهداشت جنی Mikakos در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی صبح امروز به ارائه به روز رسانی در دولت COVID-19 موارد و تست حمله رعد اسا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de