برخی از ما رونق بیش از دیگران در این زمان از انزوای اجتماعی و در برخی از کشورهای مستند.

در حالی که بسیاری از والدین به آرامی در حال آمدن به شرایط با تحصیل در خانه این خانواده در انگلستان است که منجر به عنوان مثال:

و مطمئنا این آسانسور این بار در خانه پخت آف!

وزیر بهداشت جنی Mikakos نیز در ABC radio این بعد از ظهر و خواسته شده بود در مورد سردرگمی بیش از همکاران مراجعه به هر یک از دیگر خانه. آن را در حال حاضر به نظر می رسد مجاز و تحت قوانین سختگیرانه.

"This is not intended to impact on people's relationships": Victorian Health Minister Jenny Mikakos.

“این است که در نظر گرفته شده برای تاثیر بر روابط”: وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos.اعتبار:Stocksy

“من باور نمی کنم این یک اشتباه بود. این بسیار پیچیده مسائل به چه معمولی رفتار انسان و تدوین است که به یک حقوقی مجموعه ای از قوانین” Ms Mikakos گفت.

“این است که در نظر گرفته شده برای تاثیر بر روابط ما می دانیم که روابط انسانی ما واقعا مهم است برای همه ما.

“در نظر است که معیارهای اکید در صورتی که نیاز به بهینه سازی در دستورات و سپس از آن خواهد شد.”

Dr ساتون می گوید ویکتوریایی می توانید شریک زندگی خود را اگر آنها نمی, با هم زندگی می کنند و آن را یک نتیجه ناخواسته این قانون به ممنوعیت آن.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton نیز روشن است که این قابل قبول برای رفتن و نشستن در پارک و حتی اگر شما ورزش نیست.

“من فکر می کنم آن را قابل قبول” او گفت: ABC Radio ملی.

Dr Sutton called on Victorians to exercise commonsense on the latest social distancing rules.

Dr Sutton به نام ویکتوریایی به ورزش عرف عام در آخرین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.اعتبار:گتی ایماژ

“بدیهی است که ما می خواهم برای تقویت عام با این همه. افراد دیگر ممکن است به این که فضای مشترک, اما شما نیاز به مطمئن شوید که شما در حال دور شدن از افراد و که شما در حال انتقال به دیگران است.”

Dr Sutton گفت که او امیدوار ویکتوریا نمی خواهد که به حرکت به سختگیرانه تر مهار اقدامات برای به حداقل رساندن گسترش coronavirus. اما گفت: این یک احتمال است.

“من نمی خواهم برای رد کردن چیز دیگر به منظور صرفه جویی در زندگی می کند.”

محل کار دادگاه اعلام کرده است قصد دارد به پرداخت نشده “همه گیر ترک” و بیشتر مرخصی سالیانه در نیمه پرداخت به میلیون ها نفر از کارگران.

این نمایشگاه کار کمیسیون روز چهارشنبه در بر داشت شکاف در قوانین فعلی که به معنای برخی از کارکنان نیست که یک حق قانونی به خود جدا برای دو هفته اگر کارفرمایان خود را نه مجوز.

“اگر کارفرما رضایت نیست کارمند ممکن است قرار داده شده در invidious موقعیت یا contravening بهداشت عمومی جهت و یا دستورالعمل و یا قرار دادن اشتغال آنها در معرض خطر” این کمیسیون در بیانیه ای گفت.

به ویژه در این کمیسیون گفت: آن نگران بود برای کارمندانی که احساس جسمی خوب بود اما جدا از آنجا که آنها تا به حال به تماس با یک مورد تایید شده از COVID-19.

برای رفع این مشکل آن است پیشنهاد تغییر 103 از 122 صنعتی جوایز پوشش کارگران در صنایع هوانوردی گوشت برای مواد غذایی سریع برای روزنامه نگاری است. جوایز به طور مستقیم پوشش حدود 20 درصد از تمام کارگران با بسیاری از طراحی های خود را پرداخت و از شرایط آنها.

این پیشنهاد شامل دو هفته بدون مزد همه گیر ترک قابل دسترس برای همه کارگران اعم از تمام وقت, پاره وقت یا گاه به گاه. تنها افراد مورد نیاز برای منزوی کردن دولت و یا در توصیه های پزشکی خواهد بود قادر به آن دسترسی داشته باشید.

این کمیسیون همچنین پیشنهاد اجازه می دهد کسب و کار برای ارائه به کارگران خود را دو بار سالانه خود را ترک در نیمه نرخ به طور منظم پرداخت.

بیشتر بخوانید اینجا

این کاهش سفر هوایی ناشی از کوروناویروس منجر به کاهش جهانی انتشار کربن از صنعت 10.3 میلیون تن در طول ماه های فوریه و مارس و تا پایان سال کاهش می تواند به عنوان بسیار به عنوان 352.7 میلیون تن است.

The grounding of many commercial planes has seen a massive drop in carbon emissions.

پایه بسیاری از هواپیماهای تجاری دیده است عظیم در کاهش انتشار کربن.اعتبار:Jason جنوبی

اگر این کاهش در پروازهای داخلی معرفی شده توسط کوانتاس و باکره باقی می ماند در محل به مدت سه ماه مقدار کربن تولید گازهای گلخانه ای منتشر شده توسط این صنعت خواهد بود 4.5 میلیون تن کمتر بیش از مدت مشابه گذشته سال است.

اگر محدودیت شش ماه گذشته کاهش خواهد بود و نه میلیون تن و 13.2 میلیون تن باید از آنها نه ماه گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل توسط استرالیا موسسه یک مخزن فکر می کنم با تمرکز بر آب و هوا و مسائل محیط زیست. که ترجمه به 56 درصد کاهش بیش از سال است.

بیشتر بخوانید اینجا

ویکتوریا مدارس خصوصی خواستار بسته های پول در خانواده به مذاکره پرداخت برنامه ریزی برای هزینه ها اگر چه چند که تا کنون متعهد به حفظ دانش آموزانی که خانواده ها دیگر نمی توانیم به پرداخت.

غیر-مدارس دولتی − که آموزش 36 درصد از ویکتوریا دانش آموزان − خصوصی و گزارش شده اند هولناک با خانواده درخواست مدرسه هزینه کاهش و یا چشم پوشی.

مدارس مستقل ویکتوریا اجرایی میشل سبز گفت: “بسیاری از مدارس شده اند با نزدیک شدن توسط پدر و مادر که از دست داده ام شغل خود و ترس آنها را مجبور به عقب نشینی فرزندان خود را از مدرسه یا کسانی که به دنبال کاهش هزینه”.

Ms سبز گفت: برخی از مدارس این ظرفیت به تاخیر هزینه برای مدت دو یا ارائه طرح های پرداخت قابل انعطاف و دیگران تا به حال به طور موقت چشم پوشی هزینه ها برای خانواده ها ضربه ناگهانی بیکاری است.

بیشتر بخوانید اینجا

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton به تازگی در ABC radio برای ارائه یک کمی وضوح بیشتر در چه کوروناویروس “در خانه ماندن” حکومت وسیله ای برای زوج ها از هم جدا.

Chief Health Officer Brett Sutton says there are sometimes unintended consequences when rules are written for rapidly changing circumstances.

رئیس بهداشت افسر برت ساتون می گوید وجود دارد گاهی اوقات عواقب ناخواسته زمانی که قوانین نوشته شده برای سرعت در حال تغییر شرایط است.اعتبار:AAP

او می گوید: شما می توانید هر یک از دیگر خانه های (با وجود دولت گفت: در مقابل تنها چند ساعت قبل از آن).

“این واقعا سیاست قصد که لازم بود” دکتر Sutton گفت: ABC رادیو ملی این شب است.

او گفت: این مهم به منظور محدود کردن خارج تعاملات آنجا که ممکن است جدا کردن شرکای هرگز قصد.

“من فکر می کنم این مسئله از تلاش برای این کار واقعا سریع زمان ما شاهد چیزهایی که هر روز تغییر در شرایط این بیماری همه گیر. ما در حال اجرای سیاست و حقوقی جهت است که هرگز انجام شده در این کشور قبلا.”

Dr Sutton گفت که به معنای وجود عواقب ناخواسته و مقامات در حال رفتن به ارائه وضوح و اطمینان است.

“هنگامی که آن را نوشته [در قانون] و قرار دادن مردم دوباره با چیزهایی است که به نظر می رسد خیلی سر در گم آشکار نگاهی به گذشته است.”

پارلمان فدرال باز خواهد گشت چهارشنبه آینده به نظر JobKeeper قانون, پس از نخست وزیر اسکات موریسون توافق در یک روز با رهبر مخالفان Anthony Albanese.

آقای موریسون و خزانه دار جاش Frydenberg پرده برداری از جزئیات $130 میلیارد یارانه دستمزد برنامه در اوایل این هفته برای کمک به کسب و کار خود را پرداخت کارگران در طول coronavirus بحران است.

حدود 300000 کسب و کار در سراسر کشور ثبت نام کرده اند برای $1500 JobKeeper یارانه دستمزد.

اسکات موریسون نشان داده است او در دعا برای دولت و قلمرو رهبران در طول coronavirus همه گیر توصیف بحران به عنوان یک زمان “نیاز و درد و رنج” در ویدئویی آنلاین.

Prime Minister Scott Morrison at Horizon Church on Easter Sunday in 2019.

نخست وزیر اسکات موریسون در افق کلیسا در یکشنبه عید پاک در سال 2019.اعتبار:AAP

در یک کلیپ منتشر شده در ابدیت, اخبار وب سایت, اما بعد از حذف نخست وزیر استرالیا ارائه می دهد یک دعا برای همکار خود را ملی اعضای کابینه به ماندن “قوی و متحد” و می گوید که برای گرفتن بهترین توصیه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

آقای موریسون یک مسیحی انجیلی که حضور افق کلیسا در محلی شایر رای دهندگان می گوید: در پیام خود ایمان را به او می دهد “enormous تشویق” در مورد چگونگی پاسخ به جهانی همه گیر.

“من دعا می کنم که ما خواهد بود اعاده خیابان ها با مردم در آنها کسب و کار باز دوباره استرالیایی رفتن در مورد زندگی خود دوباره بازگشت به شغل خود را بازگشت به معیشت خود را بازگشت به حالت عادی بار در مدارس ما به طوری که کودکان می توانند یاد بگیرند و که ما می توانیم رسیدن به طرف دیگر از این” آقای موریسون گفت: در این ویدئو که به نظر می رسد به فیلم برداری می شود در خود مجلس ،

“آن تغییر نمی کند آنچه که شما هر روز که واقعی … اما به که اعتماد به نفس که اطمینان و دلگرمی و نه فقط از طریق آن مستقیم مشارکت با خدا اما گسترده تر یاران مسیحیان در سراسر جهان است.”

آقای موریسون همچنین دعا برای “همکاران در مجلس نقش مهم نیست آنچه که حزب از آنها” و همچنین ملی کابینه از جمله دولت premiers.

بیشتر بخوانید اینجا

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون روز چهارشنبه اعلام کرد که عمده سرکوب احتکار و احتکار از کالاهای ضروری از جمله شخصی, دنده محافظ, ضد عفونی کننده ها و دیگر محصولات پزشکی.

در زیر تغییرات استرالیا مرزی نیروی شما در حال حاضر باید قدرت نیاز است که کالا در حال حاضر در بازداشت خود گیرند و برای ارائه به پزشکی ملی ذخایر و یا تخریب کالا اگر آنها معیوب هستند.

این حرکت پس از این سن و صبح سیدنی هرالد نازل شده در جمعه سابق چینی افسر نظامی کار می کرد با حزب کمونیست سازمان ها و گروه ها با لینک کلیک کنید برای جرایم سازمان یافته به صادرات تن از استرالیا لوازم پزشکی به ووهان در ارتفاع coronavirus بیماری همه گیر وجود دارد.

نیاز اعمال خواهد شد به کالاهای اساسی در حال حاضر در بازداشت استرالیا مرزی نیروی بودند که اقدام به صادر می شود بین 30 ژانویه و مارس 29 و آن را نمی شود به صادرات کسب و کار مشروع و یا انسانی سازمان.

نیز وجود خواهد داشت بیشتر ممنوعیت قیمت درآوردن جلوگیری از افرادی که خریداری کالاهای اساسی در فروشگاه های خرده فروشی به فروش آنها را در قیمت گزاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو