Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: 1.3 میلیارد دلار به صندوق 4000 جدید تخت ICU به عنوان ویکتوریا پرونده افزایش COVID-19 موارد و استرالیا تلفات بازدید 20

معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی مقامات استرالیایی به خصوص کسانی که سن بیش از 65 به دریافت واکسن آنفولانزا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“همانطور که در حال حاضر وجود دارد میلیون ها نفر از واکسن وجود دارد آماده” پروفسور کلی گفت.

“این بسیار مهم است برای کسانی که در جامعه ما که بیشتر آسیب پذیر برای COVID-19 مشکل و همچنین آنفولانزا … متاسفانه این دو بار برای سالمندان ما اعضای جامعه ما است.”

واکسن آنفولانزا به طور رایگان از GPs برای بیماران در معرض خطر دسته بندی. آنها همچنین در دسترس در داروخانه ها.

پروفسور پل کلی ارائه به روز رسانی در coronavirus بحران در کانبرا است.

یک لامبورگینی راننده در سیدنی بوده است جریمه توسط پلیس پس از گفته انجام بیش از 70 کیلومتر بیش از سرعت مجاز در راه خود را به یک coronavirus درمانگاه.

اتهام رانندگی در 160km/h در یک 90 کیلومتر/ثانیه, منطقه در M4 در روز دوشنبه 35 ساله به پلیس گفت که او با عجله به بیمارستان وست مید آزمایش COVID-19.

او صادر شده است جریمه و گواهینامه خود را به حالت تعلیق پلیس می گویند.

این زن و مرد پس از آزمایش شده است و در حال حاضر تحت اجباری خود انزوا و گفت: پلیس مطبوعاتی صادر شده در روز چهارشنبه.

به سرعت در حال تغییر اجتماعی فاصله قوانین در محل در سراسر کشور هنوز هم بسیاری از استرالیایی خاراندن سر خود را.

"Can I still go fishing?" is among the top questions Australians are asking via Google searches.

“آیا من می توانم هنوز هم رفتن به ماهیگیری ؟” از جمله سوالات استرالیایی درخواست از طریق جستجو گوگل.اعتبار:آدام مک لین

گوگل در آخرین گزارش روند برای استرالیا نشان می دهد برخی از سوالات ما در حال دست و پنجه نرم کردن با.

بالا روند coronavirus سوالات در 24 ساعت گذشته در استرالیا بودند از:

 1. آیا من می توانم دیدار پدر و مادر من coronavirus استرالیا ؟
 2. چگونه بسیاری از موارد جدیدی از کروناویروس امروز در استرالیا ؟
 3. آیا من می توانم رفتن به ماهیگیری در طول coronavirus?
 4. آیا من می توانم برای یک درایو در طول coronavirus استرالیا ؟
 5. آیا من می توانم بازدید دوست پسر من در طول coronavirus استرالیا ؟

دولت “Jobkeeper” یارانه دستمزد طرح است که روند بالا پرس و جو تا کنون در این هفته با استرالیا که مایل به دانستن چگونه به درخواست و کسی که واجد شرایط است.

در همین حال جستجو برای دستور العمل های مورد علاقه که گوگل گزارش می گوید معمولا خوشه در اطراف کریسمس هر سال خود رسیده است بلندترین قله در بیش از پنج سال است.

روند پخت, دستور العمل های گذشته 7 روز گذشته:

 1. کیک هویج
 2. کیک موز
 3. خمیر ترش استارت
 4. بیسکویت
 5. مافین موز

سنگ آهن نجیب زاده اندرو “لاغر” فارست را Minderoo بنیاد و شرکت معدن Fortescue فلزات گروه مرتکب خواهد شد “تا 160 میلیون دلار” به تهیه و توزیع تجهیزات پزشکی از چین و تا سطح شیب دار coronavirus تست.

Our nation is facing a threat not seen in our lifetimes," Fortescue Metals' Andrew Forrest.

ملت ما این است که در مواجهه با یک تهدید دیده نمی شود در طول عمر ما,” Fortescue فلزات’ اندرو فارست.اعتبار:Trevor Collens

در یک بیانیه رسانه آقای فارست گفت: اولین محموله هواپیما ترک شانگهای روز چهارشنبه با دو ورود به پرت در روز جمعه و شنبه.

او گفت: Minderoo بنیاد تا به حال امن بیش از 90 تن از تجهیزات پزشکی از جمله یک میلیون N95-معادل ماسک صورت 400,000 فولاد ماسک 2.3 میلیون medical-grade, دستکش, 100,000 بینی سواب 200,000 پزشکی coveralls, 10,000, پزشکی, عینک, 5000 touchless دماسنج و بیش از 33 مراقبت های ویژه هواکش.

آقای فارست گفت: FMG را “عمیق و پایدار روابط” با چین شد بی نظیر در استرالیا اجازه داده است که Minderoo بنیاد به تهیه کالا.

“ملت ما این است که در مواجهه با یک تهدید دیده نمی شود در طول عمر ما” آقای فارست گفت.

ترافیک در استرالیا تلفات جاده کاهش یافته است به طور چشمگیری در میان COVID-19 بحران بهداشتی از جمله 43 درصد کاهش ترافیک در Transurban متعلق به CityLink در ملبورن در آخرین هفته از ماه مارس است.

Tolls on Transurban-owned roads will remain despite the coronavirus crisis for the time being.

عوارض Transurban متعلق به جاده ها باقی خواهد ماند و با وجود coronavirus بحران برای هم بودن.اعتبار:جاستین McManus

رییس اجرایی کشور بزرگترین تلفات جاده اپراتور Transurban اسکات چارلتون گفت: این شرکت نیز ثبت شده 29 درصد سقوط در آن سیدنی جاده ها در حالی که ترافیک در این شرکت کوئینزلند دارایی های پایین بود 27 درصد است.

این آبشار در استرالیا در مقایسه با رنگ پریده به آن آمریکای شمالی جاده ها که ثبت 65 درصد افت بیش از همان دوره زمانی با توجه به محدودیت های وجود دارد.

“این تغییرات به رفتار بدیهی است که با داشتن اثرات قابل توجهی به کسب و کار در سراسر جهان و Transurban سیستم ایمنی بدن است” آقای چارلتون گفت: در روز چهارشنبه.

اما سنگین خودرو شماره شده اند بیشتر انعطاف پذیر از طریق چند هفته اول بحران – پایین 3 درصد در NSW و 11 درصد در ویکتوریا – ها رو تا حدودی با مقدار سوپرمارکت تحویل و….

پرسید که آیا عوارض باید به حالت تعلیق و یا کاهش می یابد, آقای چارلتون گفت: این شرکت بود “همیشه برای مکالمات” با دولت اما برای زمان حال خواهد کاهش فشار بر روی مصرف کنندگان توسط تعلیق بدهی و اجرای ramping تا آن مشکلات مالی برنامه.

“ما فکر می کنیم آن مهم تر به اختصاص منابع برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز … نه فقط [کاهش] عوارض 5 درصد” او گفت:.

Transurban است به حالت تعلیق عوارض در جاده صاحب آن در مونترال کانادا و جبران خواهد شد توسط دولت محلی تحت شرایط قرارداد.

بیشتر بخوانید اینجا

ویکتوریا پلیس انجام داده اند 2198 نقطه چک در خانه کسب و کار و خدمات غیر ضروری در 24 ساعت گذشته, مطمئن شوید که مردم خود جدا و مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Visitors to Middle Park Beach on Wednesday despite its closure.

بازدید کنندگان به وسط پارک ساحل در روز چهارشنبه با وجود بسته شدن آن است.اعتبار:Simon Schluter

به عنوان Daniel Andrews گفت: امروز صبح نه جریمه صادر شده است در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 10.

“پس از 21 مارس, پلیس انجام داده اند در مجموع 9208 نقطه چک” یک پلیس بیانیه بخوانید.

این جرائم اتفاق افتاده در حومه شهر از جمله frankston تبدیل جنوبی ملبورن Footscray و Melton,

“بعد از ظهر دیروز جنسی صنعت هماهنگی اعضای واحد بازدید ماساژ در محل frankston تبدیل و مشاهده خدمات غیر ضروری در حال انجام” پلیس گفت:.

“جریمه صادر شده به صاحب کسب و کار با فرد جریمه نیز صادر شده و به یک کارمند زن و مرد مشتری است.”

من در حال حاضر توزیع بیش به Orietta Guerreraکه شما را از طریق بعد از ظهر و شب.

در اینجا کلید پیشرفت از نیمه اول امروز:

 • این اندروز دولت اعلام کرد یک مگا 1.3 میلیارد دلار تزریق به دولت در نظام سلامت. تقریبا همه از پول نقد را به صندوق ایجاد 4000 تخت ICU; برای بافت ویکتوریا تنها 500 تخت در حال حاضر. حدود 100 میلیون دلار صرف خواهد شد در ماسک, دستکش و لباس برای کارکنان بیمارستان.
 • وجود دارد یکی دیگر از 51 موارد تایید شده در ویکتوریا از جمله هفت مورد جدید از جامعه و انتقال و مصرف دولت را در مجموع به 968.
 • رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: بیش از 80 بهداشت و درمان کارگران در ویکتوریا آلوده شده اند به نمایندگی از حدود 10 درصد از تعداد کل موارد.
 • ملی تلفات رسیده 20 بعد از یک زن مسن فوت در NSW.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: انتظار می رود تا 240,000 مرگ و میر در کشور.
 • A 13-year-old boy از لندن جوانترین فرد فوت کرده اند از coronavirus در انگلستان است. خانواده اش گفت پسر بود و نه شناخته شده قبلی شرایط بهداشتی

A 13-year-old boy از لندن جوانترین فرد فوت کرده اند از coronavirus در انگلستان است.

اسماعیل محمد عبدالوهاب, 13, از Brixton در جنوب لندن که درگذشت در بیمارستان کینگز کالج در لندن است که به بریتانیا جوانترین قربانی. خانواده او گفتند که پسر نمی شد به شناخته شده قبلی شرایط بهداشتی. او روز دوشنبه با بستگان نزدیک به دلیل مستند اقدامات است.

آنها گفتند: “فراتر از ویران” با مرگ اسماعیل که به بیمارستان منتقل شد و پس از درد و رنج مشکلات تنفسی آزمایش مثبت برای coronavirus و قرار شد در یک ونتیلاتور و به یک ناشی از کما قبل از او درگذشت.

در بلژیک 12-year-old girl با کروناویروس درگذشت در حالی که اسپانیا شروع به استقرار نیروهای نظامی برای اجرای آن مستند به عنوان کشور تلفات گذشت 8000.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بانک مرکزی ترس اقتصادی خرید اینترنتی از برخورد با کروناویروس همه گیر می تواند کشش خوبی را در نیمه دوم سال در حالی که سیگنالینگ نرخ بهره باقی خواهد ماند و در پایین ضبط برای یک دوره طولانی.

دقیقه از عربا ویژه نشست ماه گذشته فاش کردن نگرانی در مورد تهدید اقتصادی پیش روی کشور است اما اعتماد به نفس این امر در نهایت به گزاف گویی.

در این نشست این بانک تصمیم به بریدن اروپا نرخ بهره را 0.25 درصد هدف نرخ بهره در سه سال اوراق قرضه دولتی و ایجاد یک خط ویژه اعتباری به ارزش $90 میلیارد برای اطمینان از بانک پول قرض داده به کوچک و متوسط کسب و کار.

دقیقه نشان می دهد که بانک مرکزی نمی خواهد نرخ رسمی هر پایین با اشاره به اعضای هیئت مدیره “تا به حال هیچ اشتها برای منفی نرخ بهره در استرالیا”.

در حالی که ساخت آن جارو تصمیم گیری در سیاست این بانک گفت: چشم انداز اقتصادی بود “بسیار نامشخص است”.

“در حالی که آن را نمی ممکن است به ارائه یک به روز رسانی مجموعه ای از پیش بینی برای اقتصاد با توجه به سیالیت از وضعیت این احتمال وجود دارد که استرالیا تجربه یک ماده بسیار انقباض در فعالیت های اقتصادی که در سراسر مارس و ژوئن چهارم و بالقوه دیگر” دقیقه نشان داد.

“اندازه سقوط در فعالیت های اقتصادی خواهد بستگی دارد به میزان اجتماعی فاصله مورد نیاز و پتانسیل مستندات قرار داده و در جای خود حاوی ویروس است.”

دقیقه نشان می دهد این بانک شد آگاه از افزایش هزینه از طریق سوپر مارکت ها و داروخانه ها اما عمیق می افتد در مهمان نوازی و خدمات عمومی بخش.

“بسیاری از صنایع خدماتی بودند که به شدت مختل قابل توجه سرریز در سراسر اقتصاد” در دقیقه نشان داد.

“وجود دارد به احتمال زیاد به طور قابل توجهی از دست دادن شغل در طول ماه های آینده اگر چه میزان این امر بستگی به ظرفیت کسب و کار برای حفظ کارکنان در طول این دوره است.

“در همان زمان برخی از صنایع بودند و به کارگیری بیشتر کارگران به خصوص کسانی که در خرده فروشی زنجیره تامین و تحویل کالا.

“در زمان پس از مهار COVID-19 اقتصاد است که انتظار می رود به بهبود می یابند اما زمان این بود که نامشخص است.”

دقیقه نشان می دهد این بانک نیست و انتظار برای افزایش نرخ بهره تا آن دیدن پیشرفت به سوی اشتغال کامل و نشانه هایی وجود دارد که تورم می تواند نشستن در بانک مرکزی استرالیا را 2-3 درصد در محدوده هدف.

“با توجه به این در آن در نظر گرفته شد به احتمال زیاد است که میزان پول نقد باقی خواهد ماند در سطح بسیار پایین برای یک دوره طولانی” آنها نشان داد.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im