Coronavirus است و نزدیک به ایجاد یک بیماری همه گیر اما شیوع بیماری در کشور هنوز هم می تواند کنترل از طریق ترکیبی از مهار و کاهش اقدامات سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز دوشنبه گفت:.

“در حال حاضر که این ویروس تا جای پایی در بسیاری از کشورها تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی” Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل یک کنفرانس خبری گفت. “اما آن خواهد بود که برای اولین بار همه گیر است که می تواند کنترل شود. خط پایین این است که ما نه در رحمت ویروس.”

چهار کشور به حساب 93 درصد از حدود 110,000 موارد در سراسر جهان Tedros گفت.

“ما تشویق می شوند که در ایتالیا است که در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی شامل آن اپیدمی و ما امیدواریم که این اقدامات موثر ثابت در روزهای آینده,” او اضافه شده است.

کلید سازمان ملل متحد سازمان تجارت هشدار داده است از بلندی رکود در اقتصاد جهانی به عنوان کشور در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس.

ریچارد Kozul-رایت از کنفرانس سازمان ملل برای تجارت و توسعه پیش بینی جهانی “آمار” به اقتصاد جهانی از بین $US1 تریلیون دلار US2 تریلیون دلار در این سال و هشدار آن می تواند بدتر.

حتی قبل از بازارهای نفت سقوط در دوشنبه Kozul-رایت گفت: کشورهایی که اقتصاد تا حد زیادی وابسته به تولید کالاها خواهد شد و در صورت فشار به عنوان یک رکود اقتصادی باعث کاهش تقاضا برای محصولات خود را.

Kozul-رایت گفت: اتحادیه اروپا که در مواجهه فقیر چشم انداز اقتصادی در پایان سال 2019 شد “تقریبا قطعی” به جست و خیز به رکود اقتصادی در سال جاری با اشاره به ویژه به فشار در آلمان و ایتالیا.

او در سخنرانی خود در یک انتشار جدید UNCTAD گزارش بررسی امکان تاثیر COVID-19 شیوع و پیش بینی است که سالانه رشد اقتصاد جهانی سقوط خواهد کرد در زیر 2.5 درصد در سال جاری.

AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش روز دوشنبه سقوط ما sharemarket در کاهش قیمت نفت و اخبار رسانه ها دوباره رد گسترش ترس بیش از coronavirus به عنوان او در مواجهه با یکی از مهمترین و تند ماه های ریاست جمهوری خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن ورود در اورلاندو در صبح روز دوشنبه برای یک کمپین جمع آوری کمک پس از گذراندن آخر هفته در دریا یک لاگو و مستغلات نمی پاسخ به خبرنگاران که فریاد زد: سوال در مورد غلت بازار. او مشاهدات خود را شناخته شده از طریق حساب توییتر خود را در حالی که یک نیروی هوایی بود فرود در اورلاندو است.

نیویورک تایمز

فدرال و مقامات دولتی در کالیفرنیا آماده می شدند برای دریافت هزاران نفر از مردم در روز دوشنبه از یک کشتی کروز بود که معطل ماندن در سواحل سان فرانسیسکو با حداقل 21 نفر سرنشین با آلوده coronavirus.

پرسنل تحت پوشش از سر تا پا در دنده محافظ بیدار مسافران در بزرگ شاهزاده خانم برای بررسی اینکه آیا آنها بیمار بودند. چهار استرالیایی در میان مسافران در کشتی.

A passenger waves aboard the Grand Princess off the coast of San Francisco.

یک مسافر امواج روی Grand شاهزاده در سواحل سان فرانسیسکو.اعتبار:AP

میشل اسمیت, بهشت, کالیفرنیا گفت: یک پزشک زدم به او و همسرش در کابین قبل از طلوع آفتاب و پرسید: اگر آنها به حال یک تب یا سرفه. این زن و شوهر که رفت کروز برای جشن سالگرد عروسی خود را سالم هستند و شده اند جداسازی در کابین خود از روز پنج شنبه.

در زمین نرده های نصب شده در 11 هکتار در سایت در بندر اوکلند به عنوان مقامات آماده پرواز و اتوبوس به ماهوت پاک کن زدن مسافران روی عرشه کشتی به پایگاه های نظامی و یا کشورهای خود را برای 14 روز در قرنطینه. بیش از 3500 مسافران و کارکنان کشتی تگرگ از 54 کشور جهان است.

“ما در حال ساخت هر تلاش برای گرفتن آنها را از کشتی به عنوان با خیال راحت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” گفت: دکتر جان Redd از وزارت بهداشت و خدمات انسانی که خواست مسافران را به ماندن در اتاق خود را.
AP

تنش در ایتالیا به سر می برند زندان فوران در روز دوشنبه بیش از کروناویروس جدید مهار اقدامات با شورش در حداقل دو ده قفل یو پی اس و مرگ شش تن از زندانیان که شکست را به یک درمانگاه و overdosed در متادون.

ملی ایتالیا زندانی مدافع حقوق خواست نگهبانان را به اتخاذ اقدامات فوری برای آرام کردن وضعیت و کاهش مقررات جدید که شامل تعلیق و یا محدودیت از بازديد خانواده به عنوان یک راه برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

Inmates stand on the roof of the San Vittore prison to protest new coronavirus restrictions.

زندانیان ایستادن بر روی سقف San Vittore زندان در اعتراض به کروناویروس جدید محدودیت.اعتبار:AP

“مشکل از پذیرش شدید اقدامات برجسته در مکان های که در آن مردم نمی هر گونه آزادی” این مدافع در بیانیه ای گفت: اصرار نگهبانان به ارائه زندانیان با دسترسی بیشتر به اطلاعات و تماس های تلفنی به اعضای خانواده.

دولت ایتالیا صادر کرده است اقدامات گسترده سعی کنید برای جلوگیری از ویروس محدود کردن سفر به داخل و خارج از شمال مناطق لغو مدارس در سراسر کشور, محرومیت تجمعات مردم و ترغیب ایتالیایی ها برای حفظ یک متر از هم جدا. با بیش از 7300 نفر آلوده ایتالیا, بیشتر ویروس موارد بیش از هر کشور در خارج از آسیا است.

در یکی از بزرگترین تظاهرات در روز یکشنبه زندانیان در مودنا مجموعه تشک در آتش است. شش زندانی پس از درگذشت آنها شکست را به درمانگاه زندان و overdosed در متادون که برای درمان وابستگی به مواد افیونی گفت: Donato Capece, دبیر کل زندان پلیس اتحادیه.

روز دوشنبه زندانیان صعود بر روی پشت بام San Vittore زندان در شهر میلان برگزار شد تا یک ورق رنگی خواندن “Indulto,” ایتالیایی برای عفو.

همه ایرلندی روز سنت پاتریک رژه از جمله دوبلین اصلی جشن است که تساوی در حدود 500 ، 000 revelers از سراسر جهان هر سال لغو شده اند, با توجه به این خطر بیشتر از coronavirus گسترش رسانه های محلی گزارش.

ایرلند تا کنون گزارش شده 21 coronavirus موارد از جمله اولین جامعه انتقال این ویروس در هفته گذشته است.

این تصمیم پس از جلسه کابینه جدید کمیته فرعی در coronavirus در دوشنبه تعدادی از رسانه های محلی از جمله RTE و اسکای نیوز گزارش داد.

مارس 17, عمومی جشن با رژه در شهرها و روستاها با شاخص تجمع در دوبلین یک قرعه کشی که لگد کردن پایتخت گردشگری نجومی.

ایسنا

از شیوع کروناویروس در کره جنوبی در حال نشان دادن نشانه هایی از کاهش به نرخ جدید و روزانه عفونت می افتد و مقامات بهداشتی تقریبا به پایان رسید تست از اعضای یک فرقه مذهبی در مرکز اپیدمی در این کشور وزیر بهداشت گفت.

با تعداد موارد جدید کاهش به 367 از 483 روز قبل وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo گفت: این ویروس گسترش – هنگامی که بزرگترین در سطح جهانی در خارج از چین – به نظر می رسد “کمی راکد.” این کشور در اوایل مرحله تثبیت شیوع بیماری در شهر Daegu و North Gyeongsang استان که در آن اکثریت موارد جدید گزارش شده است.

کره جنوبی شد به طور متوسط بیش از 500 جدید عفونت ویروس یک روز در هفته گذشته روزانه شمارش افتاده است زیر که برای سه روز گذشته گفت: نخست وزیر چانگ Sye-kyun.

“ما هنوز بسیار محتاط اما امید وجود دارد که دولت دولت محلی به جامعه پزشکی و شهروندان همه با هم خواهد بود قادر به ایجاد یک نقطه عطف به زودی” نخست وزیر گفت.

South Korean soldiers in protective gear disinfect the Eunpyeong district against the coronavirus.

کره جنوبی سربازان در دنده محافظ ضد عفونی Eunpyeong منطقه در برابر coronavirus.اعتبار:گتی ایماژ

بلومبرگ

تهدید coronavirus-سوخت و روغن جنگ و ادامه داد: وحشت در اطراف شیوع آورده بازارهای پایین در دوشنبه تحریک مجبور به توقف در معاملات پس از استاندارد & ضعیف است 500 شاخص غرق 7 درصد در مدت کوتاهی پس از باز کردن. میانگین صنعتی داو جونز حفره حفره آنجا که 2000 امتیاز قبل از چنگ بازگشت.

مجبور به توقف شد و نشانه ای از بی ثباتی برای وال استریت در میان آشفته ترین تجارت در حافظه اخیر است.

اما اولین توقف به نظر می رسید به یک ثبات اثر ترغیب ارتجاعی در همه شاخص های سهام ایالات متحده.

در اوایل بعد از ظهر داو حال مقایسه آن ضرر و زیان به حدود 1600 امتیاز و یا در حدود 6.1 درصد است. S&P 500 به پایین بود 5.8 درصد و نزدک کردن 5.0 درصد است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

Trader Peter Tuchman on the floor of the New York Stock Exchange on Monday.

گر پیتر Tuchman در کف بازار بورس نیویورک در روز دوشنبه.اعتبار:AP

صبح بخیر و خوش آمدید به ما در ادامه پوشش از شیوع کروناویروس در سراسر جهان است.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از شبه استرالیا زمان:

  • معاملات در بورس سهام ایالات متحده متوقف شد بلافاصله پس از باز کردن در روز دوشنبه به عنوان S&P 500 با کاهش هفت درصد تحریک خودکار 15 دقیقه قطع جریان که در محل قرار داده شد و پس از 2008-9 بحران مالی
  • همه ایرلندی روز سنت پاتریک رژه از جمله دوبلین اصلی جشن است که تساوی در حدود 500 ، 000 revelers از سراسر جهان هر سال لغو شده اند, با توجه به شیوع کروناویروس
  • شش زندانی در اثر استعمال بیش از حد به عنوان شورش گسترش از طریق شلوغ زندان های سراسر ایتالیا بیش از اقدامات اعمال شده شامل coronavirus
  • مرگ و میر در بدترین آسیب دیده ایتالیایی منطقه لمباردی صعود به 333 از 267 روز قبل

  • که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در حال حاضر که این ویروس تا به حال جای پایی در بسیاری از کشورهای “تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی”. اما او گفت: آن را هنوز هم می تواند کنترل شود

  • از شیوع کروناویروس در کره جنوبی در حال نشان دادن نشانه هایی از کاهش به نرخ جدید و روزانه عفونت می افتد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو