Coronavirus زنده به روز رسانی: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.8 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر در 61

یک ملوان در کشتی یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر که لنگر انداخت در گوام پس از موارد از coronavirus شروع به گسترش در کشتی مرده است پس از دریافت درمان در مراقبت های ویژه نیروی دریایی ایالات متحده در بیانیه ای گفت.

ملوان که نام حال نکردن در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 30. او در بر داشت العملی در طول یک بررسی پزشکی در 9 آوریل و مرگ از عوارض مربوط به این ویروس در روز دوشنبه با توجه به این بیانیه.

The USS Theodore Roosevelt aircraft carrier, pictured anchored off Manila Bay in 2018.

یو اس اس تئودور روزولت هواپیما حامل تصویر لنگر خاموش خلیج مانیل در سال 2018 است.اعتبار:AP

مرگ می آید حدود دو هفته پس از کاپیتان روزولت برت Crozier اخراج شد سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly برای نوشتن یک نامه در اواخر ماه گذشته هشدار دهنده خدمات مورد به طور بالقوه وضعیت وخیم روی عرشه کشتی حامل به دلیل شیوع. این نامه که به بیرون درز به چند رسانه ها گفت: “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن.”

Modly هفته گذشته استعفا داد و پس از گسترده انتقاد از خود حرکت می کند و پس از آن نظرات نخوری Crozier به خدمه خود را. Crozier شده و در قرنطینه پس از ابتلا به ویروس.

بلومبرگ

Coronavirus شیوع بیماری می تواند رسیدن به اوج خود در آمریکا در این هفته یک مقام بهداشتی گفت: با اشاره به نشانه هایی از ثبات در سراسر کشور است.

ایالات متحده با جهان سوم بزرگترین جمعیت ثبت کرده است بیشتر مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشور دیگر. وجود بیش از 22 ، 000 مرگ و میر ناشی از صبح روز دوشنبه به وقت محلی با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

Medical workers in protective clothing move the body of a patient in the Brooklyn borough of New York.

پزشکی کارگران در لباس های محافظ حرکت بدن یک بیمار در بروکلین شهر نیویورک.اعتبار:Angus دندانه/ایسنا

حدود 2000 مرگ و میر گزارش شده برای هر یک از چهار روز گذشته در یک ردیف بیشترین تعداد آنها را در داخل و اطراف شهر نیویورک است. کارشناسان می گویند آمار رسمی باید انجام نگرفته تعداد واقعی افرادی که تسلیم به بیماری های تنفسی پس از حذف coronavirus مربوط به مرگ و میر در خانه.

“ما در حال نزدیک شدن به اوج در حال حاضر” رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: ان بی سی امروز نشان می دهد. “شما می دانید زمانی که شما در اوج زمانی که روز بعد است که در واقع کمتر از روز قبل است.”

جارو اقامت در خانه محدودیت برای جلوگیری از گسترش این بیماری در محل برای هفته ها در بسیاری از مناطق کشور را گرفته دردناک تلفات در اقتصاد بالا بردن سوال در بیش از چگونه این کشور می تواند به حفظ کسب و کار تعطیلی و مسافرت محدودیت.

روز یکشنبه یک مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت نشان داد مه 1 به عنوان یک تاریخ بالقوه برای کاهش محدودیت ها در حالی که هشدار می داد که آن را هنوز هم خیلی زود به بگویید که آیا این هدف خواهد بود ملاقات کرد.

Redfield حاضر به دادن یک قاب زمان برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و ستایش اجتماعی-فاصله اقدامات است که او گفت: کمک به جلوگیری از مرگ و میر.

“بدون شک ما باید برای بازگشایی به درستی” Redfield گفت. “این رفتن به یک گام به گام فرایند تدریجی است. آن را به داده می شود.”

ایسنا

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین می گوید روسیه مواجه شده است و افزایش این تعداد به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار و نیاز به آماده شدن برای بدترین سناریو.

پوتین گفت که مقامات در طی یک کنفرانس تلفنی که آنها باید آماده به حرکت پرسنل پزشکی و تجهیزات بین مناطق برای پاسخ به سرعت در حال تغییر وضعیت است.

Tankers spray disinfectant on the empty Garden Ring in Moscow on Sunday.

تانکر اسپری ضد عفونی کننده در خالی حلقه باغ در مسکو در روز یکشنبه.اعتبار:مسکو NA/AP

او گفت: آماده سازی باید پیش بینی “هر سناریوی احتمالی از جمله سخت ترین و فوق العاده ای”.

پوتین دستور مقامات به استخدام پرسنل اضافی از دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی.

روسیه تا به حال ثبت شده 18,328 coronavirus موارد و 148 مرگ و میر ناشی از دوشنبه. مسکو و اطراف آن منطقه حدود دو سوم از تمام موارد.

معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گزارش شده است که روسیه پوتین تا به حال 40,000 تخت بیمارستان برای COVID-19 بيمار و برنامه ریزی برای افزایش این تعداد به 95,000. او گفت: عفونت شده بود و در حال رشد به طور پیوسته توسط 16 درصد به 18 درصد در روز است.

AP

مادر یک پرستار که برای مراقبت نخست وزیر بوریس جانسون در حالی که او در بخش مراقبت های ویژه با COVID-19 می گوید دخترش در بر داشت تجربه “حقیقی.”

جنی مک گی از در اینورکارگیل نیوزیلند در جنوب جزیره و پرتغالی همکار لوئیس Pitarma بودند توسط خاص جانسون پس از تخلیه خود را از سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در روز یکشنبه برای مراقبت از آنها او را داد.

Jenny McGee, a nurse from Invercargill who treated British Prime Minister Boris Johnson.

جنی مک گی پرستار از اینورکارگیل که تحت درمان با نخست وزیر بوریس جانسون.

کارولین مک گی گفت: پخش تونز که دختر او “بسیار حرفه ای” و منتظر تا زمانی که جانسون از بخش ICU به او اجازه پدر و مادر می دانم که او می خواهم تا به حال نخست وزیر به عنوان یک بیمار است.

او می گوید: دختر او به آنها گفت, “او تا به حال فقط یک سورئال ترین زمان در زندگی خود چیزی او را هرگز فراموش نکنید و این که او تا به حال شده مراقبت از بوریس”.

پرتغالی جمهور Rebelo ده سوسا همچنین “شخصا منتقل” خود را با تشکر از لوئیس Pitarma که از شهر آویرو, برای مراقبت از خود و نظارت جانسون.

AP

بیشتر از 667 افرادی که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس اند و در بیمارستان ها در انگلستان آوردن تعداد کل مرگ و میر به 10,261 ملی خدمات بهداشت گفت.

بيماران در سنين 17 و 101 سال سن دارد.

از 667 نفر که فوت و 40 تا به حال شناخته شده بیماری زمینهای. کسانی که 40 شد بین سن 37 و 98 سال بود.

آمار و ارقام برای بریتانیا به عنوان یک کل هستند با توجه به منتشر شود بعد از آن روز دوشنبه به وقت محلی.

ایسنا

صبح بخیر و خوش آمدید به ما در ادامه پوشش زنده این بیماری همه گیر کوروناویروس هر دو در استرالیا و در سراسر جهان است.

ما شروع دوباره دربندی برخی از پیشرفت های عمده ای از دوشنبه به وقت استرالیا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im