Coronavirus بیکاری در حدود 15 ٪ است که هنوز هم خجالتی رقم در طول رکود بزرگ


CC BY-ND

نرخ بیکاری در ایالات متحده شروع به پریدن کرد از 4.4 درصد در ماه مارس به حدود 90 سال به بالا از 14.7 درصد در ماه آوریل است.

اما می تواند رای به عنوان برخی از پیش بینی فراتر از رکورد 25% افزایش بیکاری در ایالات متحده با تجربه در اوج رکود بزرگ?

به عنوان یک macroeconomist که به دنبال نیروی کار در دهه های من شده است تعجب کنید که در این مورد خودم.

وجود دارد در واقع دو چهره اداره آمار نیروی کار با استفاده از برآورد سطح اشتغال در آمریکا

یکی این است که نرخ بیکاری است که می آید از زمان بررسی جمعیت. اداره آمار ایالات متحده مخاطبین حدود 60000 به صورت تصادفی انتخاب شده و خانواده ها هر ماه به یک ارزیابی از این نرخ است.

از سوی دیگر برآورد که چگونه بسیاری از آمار شغل از دست داده بودند و یا ایجاد شده در این ماه است. اداره آمار نیروی کار ایجاد این ارقام با درخواست بیش از 140,000 خصوصی و کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی و مختلف دولت و دولت های محلی چگونه بسیاری از مردم در حقوق و دستمزد خود را در هر زمان در طول هفته که شامل 12 ماه.

آخرین داده ها نشان می دهد اقتصاد از دست متناوب 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل است.

اشتغال نظرسنجی – single-هفته عکس – هر دو گرفته شده در اواسط ماه آوریل است. و زیان کار ادامه به رول, که بدان معنی است که نرخ بیکاری هنوز هم می تواند به بالاتر است.

علاوه بر اداره آمار نیروی کار در نظر کسی کار حتی اگر آنها کار کرده و تنها بخشی از آن در هفته است. شروع کردن در هفته به کار و پایان این هفته گذاشته به معنی یک فرد است که هنوز هم به عنوان “کار.”

این احتمال وجود دارد ما هنوز هم دیده می شود نیست این مقیاس کامل از این بیماری همه گیر را ضربه.

رکورد نرخ بیکاری در آمد و در سال 1933 هنگامی که یک چهارم از بزرگسالان که می خواستم به کار می تواند کار پیدا کند.

در آن زمان ایالات متحده تنها برآورد سالانه آمار مربوط به بازار کار. دقیق تر داده های ماهانه نمی شروع تا سال 1948. پس از آن بالاترین ماهانه نرخ بیکاری تا کنون ثبت شده بود 10.8 درصد در دسامبر سال 1982 به عنوان یک نتیجه از فدرال رزرو افزایش نرخ بهره برای مقابله با تورم.

اگر نرخ بیکاری در ایالات متحده 25 درصد برسد این کشور به سختی خواهد بود به تنهایی در جهان است. در واقع قبل از همه گیر 22 کشور از جمله آفریقای جنوبی و کنیا بودند تجربه برآورد نرخ بیکاری بیش از 25 درصد با توجه به سیا که آهنگ داده های شبیه به این دلیل نرخ بالای بیکاری گاهی منجر به بی ثباتی اجتماعی و دولت سقوط.

با دولت ادامه کار در نجات و برنامه های محرک اقتصادی با هدف کاهش بیماری همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد این غیر ممکن است که واقعا می دانم که چگونه بالا و افزایش بیکاری خواهد شد. این تلاش ممکن است به جلوگیری از بدترین.

به نظر من با این حال من معتقدم که مهم نیست که چه بحران کوتاه مدت خواهد بود. اقتصاد واکنش خواهد شد که زندگی و ما مقید کردن میل به غذا خوردن بیرون فروشگاه و صرف – بازگشت به حالت عادی در نهایت.

این یک نسخه تجدید نظر شده از یک مقاله در اصل منتشر شده در مارس 3, 2020.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de