Coronavirus: انگلستان باید واقعی در مورد استراتژی خروج چشم انداز

بحث در مورد لغو محدودیت برای محدود کردن coronavirus شروع به ظهور در انگلستان است. اما انتظارات از این اتفاق می افتد در یک ماده از چند هفته موفق به اذعان واقعا چه چهره کشور است. برخی بلانت پیام در حال حاضر مورد نیاز است.

بحث از “استراتژی خروج” نارس است که ما حتی هنوز حل و فصل دراز مدت استراتژی کنترل. همه چیز انجام شده تا به امروز شده است یک مانور تاکتیکی برای جلوگیری از یک فاجعه واقعی است. آن را حل نمی کند مشکل اساسی دارد و خروج در چشم.

رو به واقعیت

استراتژیک ما نیاز به برنامه ریزی برای بدترین و امید برای بهترین. خوش بینی بیش از حد ممکن است خوب برای روحیه اما ريشه دلایل وضع فعلی نیاز به درک. این مربوط به ما سوء تفاهم ها در خطر است. ما نیاز به زمین ما قضاوت در سه حقایق:

  1. ما هیچ واکسن و هیچ قریب الوقوع چشم انداز واکسن و ما باید برای جلوگیری از خوش بینی تعصب در مورد چگونه به سرعت این خواهد رسید

  2. ما نمی توانیم با اطمینان تشخیص افرادی که در معرض ویروس و ممکن است سیستم ایمنی بدن.

  3. ما هیچ به وضوح موثر در درمان بالینی برای کاهش بدترین اثرات COVID-19 زمانی که عفونت اتفاق می افتد.

در سمت مثبت ما ممکن است مفید سرولوژی تست (آزمایش خون است که به نظر می رسد برای آنتی بادی) برای ایمنی شاید در شش ماه آینده و ما را به تدریج بهتر است در درمان افرادی که بیماری های حاد. اما ویروس خود را خواهد شد در حال تحول به این معنی که ما نمی تواند درمان آن را مانند یک ثابت کردند که فقط نیاز به پاکسازی از سیستم ما.

در حال حاضر وجود دارد هیچ قریب الوقوع چشم انداز COVID-19 واکسن. شاتر

پالايش جهانی جمعیت از یک بیماری بسیار عفونی است که فوق العاده دشوار است. در تمام تاریخ ما تنها موفق به از بین بردن دو بیماری آبله و rinderpest – به دلیل کنترل شدید و در مقیاس بزرگ برنامه واکسیناسیون. حتی اگر ما موفق به رانندگی کردن بیماری که در ووهان در مقیاس کل کشور SARS-CoV-2 virus (ویروس است که باعث COVID-19) خواهد بود در جایی کمین انتظار برای شکستن دوباره. هر گونه بازگشت به حالت عادی کسب و کار را به معنای بازگشت از COVID-19.

گزینه های در دسترس

وجود دارد بنابراین دو نسخه از آینده پس از COVID-19 بیماری همه گیر. یکی می گوید که همه ما بازگشت به حالت عادی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است – چشم انداز اقتصادی و اجتماعی انعطاف پذیری به حوادث جاری. بیشتر واقع بینانه جایگزین است که زندگی متفاوت خواهد بود و جهان را هرگز کاملا مشابه دوباره.

آرامش بخش فاصله اقدامات را به اتفاق می افتد زمانی در چند ماه آینده. نه به دلیل آن است که بهترین راه برای تسخیر COVID-19 اما به دلیل هزینه های, از نظر سلامت انسان و رفاه در نهایت بیشتر از مزایای. اما حتی پس از آن روند آرامش خواهد شد و احتمالا چندین ماه یا سال.

در حالی که وجود دارد این است که تعداد قابل توجهی از حساس (غیر ایمنی بدن) مردم در جامعه آرامش از اقدامات فقط آنها را در معرض خطر بیشتر. این به چه معنی برای ما چگونه زندگی می کنند زندگی در انگلستان ؟ به نظر من آزادی حرکت غیر عملی است. ردیابی چگونه ما حرکت می کند و ما با آنها شریک اجتناب ناپذیر است حتی اگر این نفرت به عمران آزادی خواهان.

فرض کنید ما در نهایت موفق خواهد شد در حال توسعه قابل آزمایش پادتن آن ممکن است که افرادی که داری آنتی بادی به COVID-19 خواهد بود قادر به گردش آزادانه تر نسبت به کسانی که نمی است. تنها در صورتی مفید واکسن توسعه یافته وجود دارد خواهد بود یک امکان برای بسیاری از افراد به واکسینه و بازگشت به نوع عادی سفر ما را تجربه کرده اند در چند دهه گذشته است. تا آن زمان وجود خواهد داشت و کسانی که به سفر و کسانی که نمی.

مستند ثابت شده است که بسیاری از مردم می توانند به کار به طور موثر از خانه که در آینده می تواند صرفه جویی در انتشار کربن. شاتر

این سیگنال بسیار قابل توجهی تغییر در این راه جامعه است ساختار و توابع. ما در حال حاضر می دانیم که جلسات مجازی کار می کنند. من تخمین می زنند من می تواند به کاهش سفر من حداقل 60% باقی می ماند و فقط به عنوان موثر به عنوان من قبل از COVID-19 وارد شدند; ما آموخته اند که یک راه جدید برای برقراری ارتباط و کار به طور موثر. آیا واقعا نیاز به شلوغ رفت و آمد قطار کم هزینه شاتل پرواز یا قطار با سرعت بالا در آینده ؟

مطلب مهمتر در حال حاضر که ما مجبور به توقف مستمر استارت رشد اقتصادی که بلعد منابع و درایوهای آلودگی وجود دارد یک فرصت برای دکمه “تنظیم مجدد” را فشار دهید بر ما چه مقدار است.

رفاه مردم و سیاره میباشد و مدل های اقتصادی که تحت سلطه اند برای 50 سال گذشته انجام داده اند کمی برای مراقبت از هر دو. وجود دارد می تواند یک پوشش نقره ای به فروپاشی اقتصادی فعلی سیستم: ققنوس که پدیدار می تواند بسیار بهتر برای نسل های آینده حتی اگر این هزینه در حال حاضر بالا است. ما نمیتوانیم اجازه دهیم این فرصت را منتقل می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im