مشتریان بیشتر از حد معمول شلوغ مواد غذایی و آشپزخانه در بازار سرمایه Agargaon, Mirpur و Mohakhali و آنها خرید کالا بیشتر از حد نرمال است.

“مشتریان که خرید 10 کیلوگرم برنج در یک زمان قبلا در حال رفتن برای 20 تا 30 کیلوگرم در حال حاضر. آنها در حال خرید 2 تا 3 کیلوگرم عدس در محل 1kg. ما در تلاش برای جیره به افزایش تقاضا در حال حاضر آمار منابع” گفت: “سوهاج’ کارمند شاهزاده بازار در Mirpur.

فروش مواد غذایی در داکا افزایش severalfold روز چهارشنبه به عنوان یک coronavirus شیوع باعث وحشت خرید.

بقال Zahirul اسلام Bhuiyan از Pirerbagh گفت: تقاضا برای برنج به شدت افزایش یافت افزایش قیمت و همچنین, او گفت:. Miniket برنج بود که به فروش می رسد در Tk 56 کیلوگرم از Tk 52 هفته پیش.

“من موفق به خرید 12 کیسه برنج در سه شنبه پس از قرار دادن در بسیاری از تلاش ها اما نیاز به عرضه در داخل فروشگاه من به عنوان مشتریان رزرو تمام. آنها آن را در زمان خانه را از ون” او گفت:.

دست پاچه مشتریان خرید برنج برای انباشت در داکا Mirpur روز چهارشنبه به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران افزایش می یابد در بنگلادش است.

مواد غذایی وزیر Sadhan چاندرا Majumder گفت: برنج و گندم در ذخایر بیش از اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای در حال حاضر.

وزیر اقتصاد تیپو منشی نیز می بیند هیچ دلیل فشار در عرضه کالاهای وارداتی که او می گوید که 25 تا 30 درصد بیشتر از سال قبل است.

دولت عمل خواهد کرد در برابر هر کسی که در تلاش به پول نقد آن را در coronavirus بحران وزرای هشدار داد.

Md Mohiuddin عمده Janani برنج آژانس در Mirpur همچنین گفت: در واقع وجود دارد هیچ کمبود عرضه است. “میلز نمی تواند مطابقت با افزایش شدید در تقاضا. اما مشکل از بین خواهد رفت به زودی از آنجا که وجود دارد به اندازه کافی برنج در انبار,” او گفت:.

Monjur محمد شهریار مدیر Dhaka منطقه در اداره ملی حقوق مصرف کننده حفاظت گفت: آنها فرستاده هفت تیم به بازارهای هشدار به مشتریان به خطرات ناشی از انباشت.

DSEX قطره به 7 سال اخیر

کلید شاخص از داکا بورس از دست 168.6 امتیاز یا 4.47 درصد به 3603.95.

قبلی پایین بود در 3559.25 on May 9, 2013.

با چهار شیرجه رفتن به DSEX ریختن در مجموع 628 امتیاز یا 14.83 درصد در چهار معاملاتی روز.

استاد Mizanur Rahman که تدریس حسابداری در دانشگاه داکا گفت: bdnews24.com که بنگلادش بانک باید مراحل را به افزایش نقدینگی به منظور کاستن ترس از شیوع کروناویروس و تاثیر آن بر اقتصاد است.

“اقتصاد باید با ارائه نقدی از طریق خرید اوراق قرضه دولتی. بانک ها باید به خواسته می شود به خرید سهام و سپس” او گفت:.

قیمت طلا کاهش

یک ماه پس از افزایش قیمت طلا با استناد به coronavirus جواهرات در حال حاضر کاهش قیمت این فلز زرد با استناد به همان دلیل.

قیمت های جدید با Tk 1,166 قطع هر Bhori (11.664 گرم) در سراسر هیئت مدیره موثر خواهد بود از پنج شنبه, بنگلادش, جواهرات Samity یا Bajus گفت: در یک اطلاعیه در روز چهارشنبه.

“جهانی بازار طلا شده است بی ثبات برای برخی از روز. روند نزولی بسیار قابل مشاهده در بازار انگلستان است. بنابراین ما تصمیم به کاهش قیمت برای تنظیم با بازار بین المللی” Bajus دبیر دیلیپ کومار Agarwala توضیح داد.

جدید قیمت طلا (هر Bhori):

22 عیار – Tk 60,361

21 عیار – Tk 58,028

18 قیراط – Tk 53,013

برای استفاده از روش های سنتی است که در آن طلا به دست آورد و از زیور آلات وجود ندارد اما استاندارد خلوص قیمت بدون تغییر باقی می ماند در Tk 40,241 هر Bhori.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im