کانادایی ها اغلب هاکی به عنوان یک استعاره برای زندگی است. هاکی کلیشه-آشغال اتاق قفل ممکن است به ارائه برخی از حکمت به عنوان ما در مجموع مقابله با COVID-19 همه گیر در کانادا. بیایید نگاهی به چند هاکی را زمان فرسوده قصار و اعمال آنها را به وضعیت ما.

کانادایی ها اغلب هاکی به عنوان یک استعاره برای زندگی است. (استفان کماندار), نویسنده ارائه شده

در کانادا COVID-19 شیوع ما در دوره اول و آن را 2-0 برای SARS-CoV-2 ویروس. تیم کانادا حریف مواجه است که بزرگ و قوی و سریع و ترس بوجود می آید. برای اطمینان از پایان بازی به نفع تیم کانادا اولین قدم این است که غلبه بر ترس با ایجاد یک حس از تیم.

1. هیچ “من” در تیم

ما خواهد شکست COVID-19 به عنوان یک تیم. به عنوان یک متخصص قلب و عروق و طب در دانشگاه ملکه من آگاه از اهمیت هر عضو بهداشت و درمان-مراقبت از تیم. اما این تیم است که نیاز به شکست COVID-19 است و حتی بزرگتر از آن است و شامل کل جامعه است. آن را به همه ما برای دریافت این انجام می شود.

2. بهترین دفاع خوب جرم

ما با استفاده از اجتماعی فاصله و لغو, رویدادهای تجمع جرم و حتی انتخابی خدمات مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از ما نیست همه مریض در همان زمان.

این مسطح از بیماری همه گیر در منحنی (پایین را ببینید) طراحی شده است به سرعت گسترش یک ویروس که در برابر ما هیچ ایمنی طبیعی به طوری که تعداد افراد آلوده توزیع خواهد شد بیش از یک دوره طولانی تر است.

این باعث می شود مراقبت از کسانی که بیمار خیلی بیشتر قابل کنترل است. این است که یک استراتژی دفاعی است و تا زمانی که ما یک واکسن موثر آن است که بهترین دفاع را داریم.

آهسته گسترش: مسطح منحنی توزیع و انتقال بیش از یک دوره طولانی تر است. (استر کیم و کارل T. Bergstrom) سی سی با

3. حرکت به جایی که جن خواهد بود

وجود دارد یک نقل قول معروف از Wayne Gretzky از Edmonton Oilers شهرت در مورد اسکیت به آن جن است اما که در آن است رفتن به. این مشاوره می تواند به COVID-19. سوال این است که در آن ما در حال حاضر. شما می توانید ببینید که در آن شیوع امروز است و چگونه آن پیشرفت کرده است, با استفاده از این ابزار آنلاین. سوال این است که در آن ما در حال رفتن است. چه خواهد شد این بیماری همه گیر مانند نگاه در دوره سوم? چگونه می توان شکل آن را به اطمینان حاصل شود ما پیروز ؟

اسکیت به جایی که جن خواهد شد نیاز به پویا همکاری بین بهداشتی مراقبت و بهداشت عمومی. فکر می کنم از بهداشت عمومی سازمان به عنوان هاکی پیشاهنگی که پیگیری این بیماری همه گیر و درخواست درس های آموخته شده از سایر استان ها و کشورها. این سراغ گزارش مفید هستند چرا که آنها به ما بگویید که در تاریخ طبیعی همه گیر و پیش بینی گسترش COVID-19 کمک به ما استقرار منابع عاقلانه است.

Wayne Gretzky به نظر می رسد برای جن در طول یک فارغ التحصیلان بازی در ادمونتون در نوامبر 2003. (CP عکس/Adrian microsoft developer)

ما می توانیم برخی از راحتی در دانستن است که ما آماده است و کمتر از پنج درصد از موارد خواهد بود تهدید کننده زندگی. برای بسیاری از (80 درصد) افراد آلوده از جمله تقریبا همه کسانی که جوان و سالم این خواهد بود که خود محدود عفونت مدیریت ماندن در منزل و دوره نقاهت بعد با علامتی مراقبت از تغذیه خوب و مایعات بیش از حد داروهای.

در انتاریو ما برنامه ریزی شده اند برای خارج بیمار و بیمار غربالگری ویروس. آن بوده است که آهسته به سطح شیب دار تا با توجه به کمبود ملی از سواب مورد نیاز برای به دست آوردن نمونه برای COVID-19 تست.

من تشویق پیروزی است که باید در سطح بین المللی رخ داده است. پس از سه بسیار دشوار ماه, همه چیز تثبیت شده در چین; در واقع موارد به اوج خود رسید و در فوریه. برخی از کشورها مانند کره جنوبی و آلمان در حال مدیریت برای جلوگیری از نرخ مرگ و میر بالا. ما می توانیم از آنها یاد بگیرند.

4. بازی موقعیت خود را

است وجود دارد یک موقعیت در تیم است که عشق و نفرت دیگران از نظر اهمیت. پیروزی ما منعکس خواهد شد تلاش های خط مقدم پرستاران و پزشکان و کارآموزان و کسانی که ما در آزمایشگاه و داروخانه و همچنین خدمات پشتیبانی از خانه داری به ما فن آوری اطلاعات تیم.

به عنوان یک آرام مطلع عضو از شما هم بخشی از تیم کانادا. وجود خواهد داشت سه ستاره انتخاب زمانی که ما به ضرب و شتم COVID-19; شما تمام خواهد شد ستاره!

5. با تشکر از اعضای تیم خود را

نمونه هاکی مصاحبه داده شده توسط ستاره بازیکن پس از یک بازی تقریبا همیشه به دنبال یک استاندارد deprecating اسکریپت: “من می خواهم برای تشکر از مربی. من دروازه بان شگفت انگیز بود. از بال بودند عبور جن نوار به نوار و طرفداران ما بزرگ شدند!” آن را هرگز به خود تبریک.

گوش دادن به سابق شیکاگو, سیاه, شاهین ستاره ماریون Hossa دادن اعتبار به هر کس دیگری — هم تیمی های خود و حتی مخالف است.

سابق شیکاگو, سیاه, شاهین ستاره ماریون Hossa سهام اعتباری.

در بیمارستان و فراتر از مجازی پت در پشت به یک همکار یا عضو تیم است که همیشه قدردانی می رود و یک راه برای اطمینان بخشیدن به آنها. اعمال کوچک از مهربانی به یکدیگر حمایت شما همیشه قدردانی است. به تقویت اثر از ستایش و قدردانی است به خصوص احساس به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با مهدکودک و مدرسه تعطیل و نگرانی در مورد پدر و مادر پیری در حالی که مراقبت از بیماران.

اینجا در دانشگاه ما دانشجویان پزشکی در حال ارائه یک مثال ملموس از پشتیبانی به ما پزشکان در طول این زمان دشوار است. آنها در حال ارائه خدمات مانند مراقبت از کودکان وانت رها آف و غیره. شما احتمالا می توانید تصور چگونه شما می توانید کمک به همسایه ای که باید به ادامه کار ضروری در زمینه خدمات!

Gordie Howe آقای هاکی نشان دادن سر هاکی. فایل AP photo

5. نگه داشتن سر خود را

در هاکی, این هشدار یک یادآوری برای آگاهی از آنچه که اتفاق می افتد در اطراف شما بنابراین شما نمی blindsided (اجرای بیش از یک حریف). در COVID-19 همه گیر ما می توانیم نگه داشتن سر ما با توجه به کیفیت بالا و قابل اعتماد اطلاعات در مورد شهرستان, استان و کشور است.

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات است که تاریک است و غلط در اینترنت به دنبال اطلاعات تغذیه از اعتماد, اخبار رسانه های قابل اعتماد و سازمان بهداشت و درمان.

6. پیش بینی موفقیت

و اعتقاد داشتند که شما موفق خواهد شد یک پیش شرط برای موفقیت چه در هاکی و یا پزشکی. در هاکی شما نمی توانید اجازه دهید ذهن خود را به که به راحتی رسیده از شکست. هنگامی که آن 2-0 در دوره اول همه افکار باید متمرکز بر عطف جزر و مد: توقف بیشتر اهداف نمره یک هدف در صورت لزوم تکرار کنید!

در مورد COVID-19, ما در حال انجام همان: کاهش گسترش از طریق اجتماعی فاصله, دست, بهداشت و تعلیق انتخابی خدمات buttressed توسط ramping تا COVID-19 تست علامتی مردم است. من تجسم موفقیت و از سرگیری زندگی عادی!

تیم کانادا جشن در طول مدال طلا بازی 2015 جهان IIHF Junior قهرمانی در مونترآل. کانادا پرس/رایان Remiorz

7. با تشکر از طرفداران

تاثیر COVID-19 است که احساس توسط دانش آموزان و خانواده ها و افراد مشغول به کار در رستوران ها و رسانه های خرده فروشی آب و برق و بیشتر. ما مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای, ایستاده, با مردم در جوامع ما.

پزشکان ما می توانیم “با تشکر از طرفداران” در این قیاس نه تنها از طریق مراقبت های بهداشتی ما با ارائه اما همچنین با گوش دادن به و allaying نگرانی های خود را ارائه اطلاعات دقیق و ارائه مدل نقش برای آرام کردن پاسخ.

اجازه من چند final قصار.

· نگه داشتن چوب خود را بر روی یخ (آماده).

· اسکیت به رنگ (اقامت درگیر با دوستان خود و همکاران).

· و در نهایت ما با هم قرار داده خواهد شد جن در net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو