در حالی که تعداد موارد گزارش شده از جدید کروناویروس در هند باقی مانده در پایین صدها نگرانی در حال حاضر در حال رشد در مورد ظرفیت سیستم بهداشت و درمان برای مقابله با تهدید بالقوه.

این است که عمده سیاسی آزمون برای ملی هندو دولت نارندرا. آن است که در حال حاضر نیاز به مقابله با یک ناامید کننده عملکرد اقتصادی – رشد است که در پایین ترین سطح خود در یک دهه – و در حال حاضر رو به یک اجتماعی و بحران سیاسی به عنوان یک نتیجه از تبعیض شهروندی قانون. این قانون منجر به شورش و ضد اسلامی پوگروم در سراسر کشور به ویژه در دهلی نو که در آن حداقل 53 نفر کشته و بسیاری مجروح شدند.

در این خصوص در زمان زمینه این است که دولت مودی قادر به مدیریت همه گیر?

گاو ادرار و هومیوپاتی

در شبکه های اجتماعی, جوک در حال حاضر منتشر شده در مورد مودی را عدم توانایی در مدیریت این بحران است. برخی از مقامات ارشد حزب عدالت و ترویج آنچه که فکر بودند ضد coronavirus فضائل گاو محصولات و وزارت داروهای جایگزین (AYUSH) حمایت از استفاده از هومیوپاتی.

برخی از آیورودا پزشکان در جنوب هند حتی با استفاده از فرصت به ارائه معجزه درمان در برابر coronavirus.

شبه علم می کند که در میان برخی از پیروان هندو supremacists از جمله در بسیاری از تحصیل کرده و زبان انگلیسی-زبان جمعیت. هشتگهای مانند #NoMeat_NoCoronaVirus شد توییتی در هند در طول مراحل اولیه سرایت در چین است. این “خبر جعلی” تشویق موارد نژادپرستی علیه سرخپوستان از شمال شرقی و همچنین به عنوان سفید خارجی ها به عنوان ویروس شروع به گسترش در اروپا است.

معمولی اقدامات پیشگیرانه

در حالی که آن را در ابتدا به نام مردم برای جلوگیری از وحشت دولت مودی می گوید: از آن گرفته شده تهدید جدی است. رسما پرداختن به این کشور در مارس 19, نخست وزیر خواسته مردم را به رعایت سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد در 22 مارس از ساعت 7 صبح تا 5 بعد از ظهر. این می تواند یک آزمون به صورت بالقوه دیگر مستند.

همانطور که در بسیاری از کشورها مقامات هند نیز با صدور پیامهای پیشگیری در مورد پوشیدن ماسک و تاکید کرد که نیاز به شستن دست به طور منظم عطسه به درون یک آرنج و جلوگیری از حوادث عمومی مانند هولی جشنواره برگزار شده در مارس 10. وزارت بهداشت همچنین راه اندازی یک بحران واحد اطلاعات خط تلفن و برنامه ریزی شده دو قرنطینه مراکز در اطراف دهلی نو است.

در طول هولی جشنواره رنگ شکست شیطان Holika جشن گرفته است در اینجا در تمثال Covid-19 تغییر نام ‘Coronasur’. بمبئی, مارس 9 سال 2020 است. Indranil موکرجی/AFP

با وجود شک و تردید در مورد اثربخشی دولت نیز انتخاب شده برای ایجاد حرارت آزمون در فرودگاه و همچنین در برخی از بنادر و مرزهای زمینی که برخی از آنها (بنگلادش و میانمار) شده است به طور کامل بسته شده است. این کشور همچنین ورود ممنوع به همه بازدید کنندگان حداقل تا 15 آوریل است.

کشورهای هند نیز گرفته شده تصمیمات رادیکال. چند بسته مدارس ابتدایی در برخی از شهرستانها از جمله دهلی و بنگلور است. در ماهاراشترا مقامات را شروع کرده اند به مهر دست مردم تحت قرنطینه به منظور منصرف کردن آنها از شکستن محدودیت در حرکت است. ایالت کرالا در قلب شیوع اعلام کرد خود را در حالت آماده باش بالا گرفت و اقدامات شدید مهار و بسته شدن ،

تا حد زیادی خصوصی سیستم بهداشت و درمان

اما کرالا با آن 38,000 تخت در بیمارستان های دولتی دارای بهترین نظام سلامت در کشور است. نسبتا بالا و تعداد موارد مثبت شناسایی شده در این به طور سنتی سوسیالیستی دولت بنابراین احتمالا بیشتر برجسته شکست از کشورهای دیگر به صفحه نمایش برای ویروس.

تنها 52 آزمایشگاه های دولتی مجهز به شناسایی حضور COVID-19 اگر چه 54 آزمایشگاه های خصوصی نیز می تواند در نهایت بسیج. حتی اگر دولت دستور داده است تا یک میلیون کیت های آزمایش از آلمان نگرانی های پدید آمده در مورد تعداد نسبتا کمی از آزمون به طور موثر انجام می شود.

یک توضیح برای هند فقیر تست نسبت عدم پزشکان سلامت و پزشکی زیرساخت ها است. در مقایسه با چین که در آن بستری ظرفیت بالاتر در کشورهای با درآمد بالا با 4.2 تخت به ازای هر 1000 نفر در این رای است که تنها 0.7 تخت در هند به طور متوسط.


ادامه مطلب: هندی شهروندی در حال حاضر کاهش یافته است به ” ما “در مقابل “آنها”


این کمبود از همه نگران کننده تر از توصیه های ساخته شده در بالاترین سطح دولت نشان می دهد که بیماران باید با دکتر خود را به طور مستقیم به جای یک شماره اضطراری اگر علائم رخ می دهد.

پس از 20 سال راکد هزینه های عمومی در بهداشت, توسعه زیرساخت ها تا حد زیادی گرفته شده توسط بخش خصوصی به حدی است که کمتر از یک سوم موارد بیماری در حال حاضر درمان توسط خدمات عمومی است.

صنعت داروسازی را تحت تاثیر قرار

در واقع, آن است که به موفقیت های خصوصی شرکت های دارویی مانند Cipla خورشید داروسازی و دکتر ردی که مقامات هند بلافاصله تبدیل به اطمینان از در دسترس بودن برخی از محصولات مورد نیاز در این رویداد از یک عمده شیوع. دولت را محدود کرده است صادرات حدود 20 محصولات از جمله تجهیزات حفاظتی و پزشکی برخی از مواد تشکیل دهنده مانند لوپیناویر و ریتوناویر. این antiretrovirals در حال حاضر استفاده می شود با هم برابر HIV و در حال تبلیغ توسط پزشکان مانند همتایان چینی خود را به عنوان مفید برای درمان علائم COVID-19.

با وجود اطمینان از بزرگ هند شرکت های دارویی در مورد قدرت خود را از انبارهای اما ترس است که باعث شد که دولت برای محدود کردن صادرات بی اساس نیست.

بین 80-85 ٪ از مواد تشکیل دهنده فعال در مواد مخدر مونتاژ شده در هند از چین 25 درصد از آن ها از هوبئی منطقه کانون بیماری همه گیر.

برای مقابله با این اختلال از منابع خود شرکت های دارویی را به تازگی به واردات برخی از مواد تشکیل دهنده فعال از طریق هوا با حمایت از ارتش هند هواپیما. در حالی که این وابستگی به واردات چین تا به حال اثر فوری از افزایش هزینه مواد تشکیل دهنده فعال آن را در نهایت می تواند منعکس شود در قیمت فروش دارو هند.

در اواسط ماه مارس عدم ضد عفونی کننده و انفجار در قیمت از ماسک محافظ در حال حاضر محروم از دسترسی به بخش زیادی از جمعیت هند که 21 درصد هنوز زیر خط فقر زندگی میکنند.

با 1.3 میلیارد نفر جمعیت بالا و تراکم جمعیت هند را دشواری در مراقبت از بیماران آلوده در صورت عمده گسترش coronavirus. تنها حضور یک جمعیت بسیار جوان – نیمی از آنها زیر 25 سال – می تواند به حداقل رساندن آن در بهداشت عمومی تاثیر است.


این مقاله تصحیح شد روشن است که کرالا 38,000 تخت در بیمارستان های دولتی نمی 162 بيمارستان های دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im