Coronavirus تهدید باعث ضد عفونی جنگ از استرالیا بزرگترین ورزشگاه اپراتور

ASM جهانی عمل برخی از بزرگترین سالن در استرالیا از جمله Optus ورزشگاه و RAC در عرصه پرت; ANZ Stadium و Parramatta در ورزشگاه سیدنی و بریزبن کنوانسیون و نمایشگاه مرکز در بریزبن.

در حال بارگذاری

آقای Pilbeam گفت: به دلیل ASM به حال سالن در چین آنها را دیدم جدیت ویروس و پس از 30 ژانویه تا به حال افزایش تا تمیز کردن استاندارد در آن سالن از جمله نیاز به پاک کننده برای ضد عفونی سطوح در معرض ترافیک انسانی چهار بار در هر ساعت.

او گفت: رویداد تمیز کردن نیز شامل برگزاری گسترده و عمیق تمیز و کارکنان در خط مقدم در کیسه چک و یا بلیط غرفه خواهد بود که مجهز به دستکش و sanitiser.

“یکی از کارهای مهمی که ما به ما اضافه شده تمیز کردن رژیم پس از هر رویداد و همچنین تمیز کردن زباله است که برای پاک کردن و ضد عفونی کردن هر یک از موقعیت صندلی,” او گفت:.

“ما نصب شده اضافی دست sanitising نقاط اطراف سالن … ما افراد با ارائه یک فرصت برای اطمینان خود را که آنها می توانید با کشتن هر چیزی که می آید همراه است.

“ما در حال تلاش برای کاهش تا آنجا که ممکن است از هر فرصتی برای این ویروس به گسترش است.”

آقای Pilbeam گفت: ASM بود صحبت کردن به موسیقی مروج در “دو تا سه ساعت به ساعت بر اساس” و تیم های ورزشی بر اساس آن در سالن های مانند بریزبن Broncos و پرت Wildcats که تا به حال coronavirus ترساندن در روز چهارشنبه در نیمه نهایی خود را در مبارزات انتخاباتی.

در حال بارگذاری

او خوش استرالیا می تواند حاوی ویروس و گفت: او نا امید شده بود Russell Brand لغو خود را پرت رویداد روز دوشنبه “بر اساس این واقعیت است که کسی که ممکن است تا به حال coronavirus بود که در رویداد قبلی در همان محل چند روز قبل از.

Curtin University بیماری های عفونی متخصص استاد مورچه Clements گفت: AFL بازی می تواند لغو شود به عنوان یک نتیجه از coronavirus مهار اقدامات است.

“من فکر می کنم معنی داری وجود دارد احتمال است که آن نوع از چیزی که اتفاق می افتد,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im