Coronavirus: دولت انگلستان جدید اورژانس قدرت توضیح داد

دولت انگلستان معرفی کرده است قانون به عنوان بخشی از تلاش برای مدیریت coronavirus شیوع توزیع دولت گسترده قدرت برای پاسخ به انواع موقعیت های اضطراری.

تحت قانون جدید بهداشت عمومی افسران پلیس و ماموران اداره مهاجرت خواهد بود قادر به هدایت افراد مشکوک به آلوده شدن به مکان های که در آن آنها می توان به غربالگری این بیماری کروناویروس (COVID-19). اگر لازم است, این مقامات خواهد شد قدرت را به نگه داشتن بيماران مشکوک برای غربالگری به جای به سادگی آنها را کارگردانی وجود دارد.

دولت همچنین می توانید منع یا محدود کردن حوادث و تجمعات و نزدیک محل اگر بهداشت عمومی نیاز به این. تمرکز این قدرت خواهد بود که مالک یا اشغالگر از محل و یا هر کسی که درگیر در برگزاری چنین رویداد به جای حضور افراد. عدم تطابق خواهد بود یک جرم است.

تا کنون دولت توصیه کرده است در برابر اجتماعات اما این تغییر به این معنی است که مقامات می تواند دیکته عمومی رفتار و اقدام اجرایی برای noncompliance.

بسیاری از آنها پرسید که چرا دولت هنوز ممنوع حوادث و یا بسته کافه ها و رستوران ها. پاسخ ساده این است که قبل از در حال حاضر آن را فاقد جامع حقوقی قدرت به انجام این کار. دلیل این است که در یک لیبرال دموکراسی اعمال قدرت دولتی نیاز به اختیارات قانونی. بر خلاف شهروندان است که می تواند به طور کلی هر چیزی را که قانون منع نمی کند دولت تنها می تواند آنچه که قانون اجازه می دهد تا آن را به انجام.

قانون جدید را فراهم می کند پارلمانی اقتدار را برای دولت به عمل در راه است که ممکن است در غیر این صورت در نظر گرفته شود غیر قانونی و یا سخت گیرانه. مثل خیلی قوانین اضطراری آن است که تلاش برای تعادل آزادی و ضرورت است.

دولت همچنین می خواهد قادر به خاموش بنادر و فرودگاه ها اگر مرز نیروی کمبود کارکنان آن را غیر ممکن است برای حفظ امنیت مرزی.

آوردن پزشکان از بازنشستگی

این قانون شامل اقدامات با هدف افزایش سلامت و مراقبت اجتماعی نیروی کار در زمانی که بیشتر مورد نیاز برای مدیریت فشار همه گیر خواهد شد قرار دادن در بیمه خدمات درمانی. مناسب مجرب و داوطلبان مانند سابق پرستاران و ماماها و متخصصین در حال حاضر قادر به به طور موقت ثبت نام به عنوان تنظیم حرفه ای بهداشت و درمان به طوری که آنها می توانید پاسخ به دولت برای کمک تماس بگیرید. شده است وجود دارد گمانه زنی ها برای برخی از زمان است که متخصصان پزشکی و دیگران ممکن است خواسته شود به بیرون آمدن از بازنشستگی و این اقدامات که آن را ممکن است برای آنها را به انجام این کار.

مت, Hancock, به وزیر بهداشت می رسد در خیابان داونینگ. PA

اقدامات دیگر نیز با هدف کاهش بار در خط مقدم بخش عمومی کارگران به خصوص در طول زمان کاهش می یابد و نیروی انسانی. برای مثال تنها یک نظر پزشکی مورد نیاز خواهد بود به بازداشت و درمان بیماران نیاز به درمان برای اختلال در سلامت روان. معمولا دو حرفه ای پزشکی نیاز به ثبت نام کردن در چنین تصمیم گیری. همچنین این قانون حذف نیاز است که خو یش باید انجام استنطاق با یک هیئت منصفه که در آن آنها را به دلیل مشکوک مرگ ناشی از COVID-19.

و به عنوان بسیاری از خانواده ها خواهد شد از دست دادن عزیزان قبل از بحران است, قانون حذف کرده و نیاز برای یک ثانیه گواهی فوت در هولوکاست موارد است. وجود دارد همچنین قدرت برای مقامات محلی به جهت در جنبه های مرگ فرآیند مدیریت مانند نیاز به crematoriums برای افزایش عامل زمان است.

این است که برای همیشه لطفا برای ؟

وزیر بهداشت مت Hancock است گفت: این قدرت جدید استفاده خواهد شد که آن را “کاملا ضروری است”. اورژانس در حال حاضر نشان می دهد یک وضعیت قریب به اتفاق, ضرورت حفاظت مردم از طریق انقطاع از آن آزادی.

این قانون را پوشش می دهد, تولد, مرگ, مراسم تشییع جنازه, بهداشت و درمان, انتخابات, عدالت و حتی عملیات اطلاعاتی پس از آن باید مفاهیم حقوق بشر است. در معرفی این قانون Hancock اعلام کرد که مفاد آن سازگار با حقوق حفاظت شده تحت قانون حقوق بشر 1998. دولت را منتشر جداگانه تفاهم نامه توضیح ارزیابی خود از سازگاری با حقوق بشر در تاریخ بعد.

همانطور که برای چه مدت این قدرت را آخرین قانون در نظر گرفته شده است محدود شود به میزان لازم برای پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. این قدرت های جدید به طور خودکار منقضی خواهد شد پس از دو سال.

وجود دارد برای ارائه قدرت به طور گسترده توسط دولت برای مدت بیش از شش ماه در یک زمان اما آن را نیز می تواند کوتاه اگر قدرت های دیگر مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de