Coronavirus: انگلستان رویکرد توضیح داد

بوریس جانسون ، نخست وزیر بریتانیا هشدار داده است که بسیاری از خانواده ها خواهد شد از دست دادن عزیزان به کروناویروس جدید, اما دولت این کشور هنوز در نظر گرفتن اقدامات شدید علیه آن شده اند که در جای دیگر دیده می شود. این را ترک کرده است بسیاری از مردم سر در گم.

چرا وجود دارد یک مستند در ایتالیا ؟ باید همه چیز بدتر ؟ آنچه در مورد بسته شدن مدارس ؟ اگر ما همه در حال رفتن به دریافت این ویروس به هر حال چرا زحمت با شستن دست ها و اقدامات دیگر? آیا این درست مثل یک بد شیوع آنفولانزای?

در یک سرعت در حال تحول وضعیت مثل این می توان آن را دشوار است به درک که چرا کشورهای مختلف به نظر می رسد اتخاذ بسیار متفاوت پاسخ به بحران است.


ادامه مطلب: Coronavirus: چرا ما این است که در یک ظرف غذا و نحوه رفع آن


آن را در حال حاضر روشن است که وجود دارد حدود یک COVID-19 مرگ برای هر 100 بيمار مبتلا اما این 1% مرگ و مير است و به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن. برای هر بیمار ما می دانیم وجود دارد احتمالا ده تا 20 نفر با بسیار خفیف یا بدون علائم که نمی توانید تشخیص. همه در همه ، میزان مرگ و میر می تواند در نهایت پایین تر است.

اما یک تفاوت بزرگ بین COVID-19 و آنفولانزای فصلی است که تنها 10 درصد از مردم رنج می برند از آنفولانزا هر سال است. دلیل این است که بسیاری از ما از قبل موجود ایمنی – بدن ما در مبارزه قبلی ویروس آنفلوآنزا و این به ما می دهد برخی از حفاظت در برابر آنهایی که جدید است. هیچ کس ملاقات جدید کروناویروس قبل از بنابراین ما هیچ از قبل موجود دفاع و این منجر به بسیار بزرگتر شیوع است.

پاسخ بریتانیا

در مواجهه با این بیماری چه باید دولت بریتانیا انجام دهید ؟ در چین و ایتالیا که در آن وضعیت به سرعت فرار از کنترل شدیدی اقدامات معرفی شده اند که در چین حداقل در حال حاضر به نظر می رسد داشتن یک اثر. این شامل محدود کردن جنبش مردم; توقف تجمع جرم و بسته شدن محل کار و مدارس و دانشگاه ها.

این موضوع برای انگلستان است که باید دولت در معرفی اقدامات مشابه در حال حاضر که هنوز هم وجود دارد کمتر از 1,500 موارد در جمعیت 66 میلیون ؟ آن می تواند ممنوعیت توده جلسات متوقف کردن تمام حمل و نقل عمومی نزدیک مدارس و محل های کار و محدود همه به خانه های خود. اعتراض گروه مکث سیستم شده است هل دادن برای این نوع رویکرد است. و مردم در حال حاضر دلسرد از رفتن به میخانه تئاتر و رستوران ها که باز باقی می ماند.

معترضان از گروه مکث, سیستم نشان می دهد در خارج خیابان داونینگ لندن مارس 16 سال 2020 است. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/نیل سالن

اما بوریس جانسون رئیس مشاوران کریس Ersin و پاتریک blue palace hotel, پشتیبانی شده توسط کارشناس گروه های که به طور منظم در نظر گرفتن شواهد و مدارک هنوز هم فکر می کنم در حال حاضر زمان برای معرفی عمیق تر اقدامات است. وجود دارد بدون شک چنین حرکت می کند به گسترش است. اما خواهد عظیم اجتماعی و اقتصادی تاثیر ارزش آن در این مرحله ؟ از همه مهمتر شواهد از دانشمندان علوم اجتماعی نشان می دهد مردم به زودی تایر از اعمال و شروع به شکستن قوانین در زمانی که وقوع است به احتمال زیاد رسیدن به اوج آن است.

اگر این اقدامات تنها برای چند هفته آنها نیاز به اجرا زمانی که آنها خواهد شد که خود بزرگترین ضربه. اگر آنها کار می کرد به مدت چهار هفته و کاهش مرگ و میر با 20% معرفی آنها را هنگامی که شما باید 20 مرگ و میر در هر هفته صرفه جویی خواهد شد 16 زندگی می کند. همان اندازه گیری معرفی شده بعد از آن در این بیماری همه گیر که 200 مرگ در هر هفته می تواند صرفه جویی 160.

آن را فقط به عظیم اجتماعی و اقتصادی که در حال برگزاری است دولت انگلستان بازگشت. یک سوال کلیدی این است که اگر چنین قوانین معرفی شدند در حال حاضر زمانی که آنها آرام ؟ آنها نمی خواهد متوقف کردن گسترش ویروس به طور کامل فقط آهسته آن را پایین. به طوری که انگلیسی ها قرار داده تا با اختلال عمده برای چند ماه است ؟

زمانی که یک ویروس از طریق بسیاری از مردم به دست آوردن گله ایمنی. این به این معنی است که مردم به اندازه کافی آلوده شده اند و توسعه یک پاسخ ایمنی به طوری که هیچ کجا وجود دارد به سمت چپ برای ویروس برای رفتن و گردش خون متوقف می شود. در تئوری یک مستند طولانی مدت با کاهش ویروس در گردش خون می تواند به معنای یک جمعیت می شود هرگز گله ایمنی و بنابراین مستند به ادامه به طور نامحدود.


ادامه مطلب: Coronavirus: می توانید گله ایمنی واقعا محافظت از ما ؟


آیا کشورهای دیگر انجام می دهند ؟

کشورهای اسکاندیناوی گرفته اند مخالف رویکرد است. خود را در مورد اعداد مشابه به انگلستان و آنها را به حال چند, مرگ و میر, اما آنها به معرفی بسیاری از مستند مقررات در حال حاضر. ایرلند نیز بسته شدن مدارس. فقط زمان خواهد شد بگویید که رویکرد ثابت می کند موفق تر است. این مقایسه خواهد بود جذاب اجتماعی و پزشکی آزمایش شد و وضعیت نه چندان تیره و تار.

سوال در اطراف مدارس اطلاع مختلف شواهد. در حالی که در نگاه اول به نظر می رسد آشکار به آنها داده ها نشان می دهد که کودکان کمتر احتمال دارد برای دریافت با آلوده coronavirus از بزرگسالان و کمتر احتمال دارد به بیمار است. پس از بسته شدن مدارس را یک تاثیر بزرگ در این بیماری همه گیر به طور کلی مگر اینکه آنها بسته شد برای چند ماه. بسیاری از والدین را مجبور به ماندن در خانه به دنبال پس از کودکان از جمله بهداشت و درمان کارگران ما باید در بیمارستان است. یا کودکان خواهد بود با پدربزرگ و مادربزرگ و قرار دادن آنها در معرض خطر است.

یک شهر خالی از سکنه در شمال ایتالیا. بسیاری از کشورها در سرزمین اصلی اروپا که قرار است تحت مستند با مردم خواست برای باقی می ماند در داخل خانه. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/پائولو Salmoirago

انگلستان استراتژی است که به نگه داشتن تغییرات شدید به عقب تا زمانی که این بیماری همه گیر در حال نزدیک شدن به اوج خود زمانی که تغییرات را حداکثر تاثیر. با یک ویروس تنفسی است که پس از عفونی زیادی از جمعیت در حال رفتن به آن را دیر یا زود. تخمین طیف وسیعی از 30 درصد به 80 درصد است.

اگر 30 درصد از جمعیت آلوده و 5 درصد از آنها بسیار ناخوش و نیاز به بستری است که حدود یک میلیون نفر است. اگر این همه اتفاق می افتد بیش از فقط یک زن و شوهر از هفته های بیمه خدمات درمانی را برای مقابله. اما اگر مداخلات اجتماعی مانند توقف توده جلسات بسته شدن محل های کار و کاهش تماس با, این قله می توان پهن و گسترش بیش از چند ماه پس از آن بیمه خدمات درمانی را در مقابله با آن بسیار بهتر است. اگر ما می توانیم این فشار به اوج برگشت به تابستان وجود خواهد داشت کمتر تقاضا در NHS به هر حال آن را نیز می دهد زمان بیشتری برای توسعه درمان و واکسن.

با وجود دولت بریتانیا قصد دارد بسیاری از مردم و سازمان ها با توجه به چیزهایی که به دست خود. ما می دانیم که افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن در معرض خطر پس از آن معقول به نظر می رسد آنها را به پهلو خود را دور تا آنجا که ممکن است. آن را تنها یک ماده از چند هفته قبل از من مادر پیری لغو او پل کلاس برای افراد مسن همسایه است.

تعداد بریتانیا coronavirus بیماران قطعا افزایش خواهد یافت. تعداد دو برابر شدن هر چند روز. با کمتر از 1500 نفر از بیماران در انگلستان ما کاملا در نقطه ای از معرفی عمده اجتماعی فاصله. اما آن را نمی خواهد بلند. و به یاد داشته باشید اگر چه وجود خواهد داشت و مرگ و میر بیش از 99 درصد از مردم به طور کامل بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو