Coronavirus: تاکتیک های ما را ببینید به عنوان بوریس جانسون به دنبال اجتناب از سرزنش

انگلیسی, سیاسی تاریخ به ما می آموزد که این کار از نخست وزیر است که سخت تر برای برخی از امتیازهای نسبت به دیگران است. برخی از نخست وزیران را وارد کنید در یک لحظه دشوار سیاسی زمان و یا پیدا کردن خود را به بهترین برنامه گذاشته scuppered حوادث, در حالی که دیگران در پیدا کردن مسیر روشن برای اجرای خود انتخاب سیاست. بوریس جانسون در حال حاضر رو به دورهای چالش coronavirus پرداخته شده است دشوار است ، او به نحوی نیاز به پیدا کردن یک راه برای حکومت از طریق این بحران می آیند و از طرف دیگر در تقویت موقعیت.

زمانی که نخست وزیر در حال برخورد با یک بحران آنها باید تصمیم بگیرند که آیا زمانی که و که در آن به عمل می کنند. این بسیار معمول است برای رهبران سیاسی در شرایط دشوار برای هر دو به دنبال به تاخیر انداختن اقدام به این امید که بحران فروکش یا به offload مسئولیت به طوری که حتی اگر آن را نمی کند, دولت جلوگیری برخی از سرزنش.

در حال حاضر اوضاع با بسیاری از زندگی در معرض خطر وجود دارد عملا هیچ چشم انداز جانسون یا به تأخیر انداختن عمل و یا تخلیه مسئولیت. به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد spiralled و آسان توانايی انتقال این ویروس مشخص شد دولت به زودی رو فشار طاقت فرسا به عمل می کنند.

تصمیم گیری در روایت

که در آن دولت باید بیشتر در حوزه عمل است که چگونه در بحران است narratively قاب. روایت فریم بسیار مهم در تعیین پیامدهای سیاسی بحران. آن را به خصوص مرکزی برای تعیین اینکه آیا یا نه یک بحران به پایان می رسد تا به طور گسترده ای به عنوان سمبل ريشه مشکلات موجود نظم سیاسی.

دیوید کامرون قادر به مبنای مشروعیت نزدیک به یک دهه از ریاضت اقتصادی پس از بحران مالی 2008 و فریم آن به عنوان “نیروی کار بحران بدهی” ، با وجود این واقعیت است که شیب افزایش بدهی های عمومی به طور عمده در نتیجه طرح نجات بانک ها که در حال عبور ثالث پشتیبانی می کند.

سوال این است که چگونه جانسون می توانید قاب coronavirus بحران به طوری که برای به حداقل رساندن تاثیر آن بر خود حاکم دستور کار است.

مهم در نظر گرفتن حداقل در کوتاه مدت توسط دولت و مجرمیت. یک استراتژی موفق را در قالب بحران به عنوان چیزی است که اتفاق افتاده است به دولت و نه از چیزی است که دولت ایجاد می شود و یا بدتر از طریق انفعال اشتباهات و یا بی مبالاتی. این می تواند تا حدودی توان با تمرکز توجه بر ماهیت جهانی مشکل است. قهوه ای آیا شبیه زمانی که او قاب بحران مالی 2008 به عنوان یک مشکل جهانی خواستار واکنش جهانی.

صدراعظم Rishi Sunak خواهد شد که نقش عمده ای در پس از بحران روایت است. Yui Mok/PA

دولت همچنین ممکن است پیدا کردن آن را به مصلحت منحرف سرزنش خود را برای دست زدن به بحران در کانون توجه قرار چین و سوال چگونه آن را به کار گرفته اولیه شیوع ویروس. این امر علامت یک تغییر قابل توجهی در سیاست خارجی از کامرون سال زمانی که چین به استقبال به عنوان یک آینده شریک تجاری بزرگ.

این امر هر چند تقویت روایت است که coronavirus بحران “وارداتی” و خدمت به چین بریتانیا و حتی بیشتر از نزدیک با ما. این ممکن است تبدیل شدن به طور فزاینده مهم در طول سال های آینده اگر لیبرال نظم بین المللی و در قالب جهانی شدن از آن یک handmaiden شکستگی تحت coronavirus مربوط به نژادها.

در ضمن Keir Starmer کار بدون شک به دنبال تمرکز بر روی اشتباهات ساخته شده توسط دولت است. این رهبر جدید حزب در حال حاضر در حال بالا بردن سوال در مورد اینکه چرا مستند نیست تحمیل هر چه زودتر و به همین دلیل آن را گرفته است تا به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بیمه خدمات درمانی. Starmer است همچنین هل دادن سخت به نشان می دهد که تست رژیم در جای خود در اولین هفته از بحران بود و ناکافی است.

پس از بحران بهداشت و درمان

این مسائل به احتمال زیاد به بررسی جزئیات آن در آینده اجتناب ناپذیر پرس و جو عمومی را به دست زدن به coronavirus. در حال حاضر دولت است حاوی یک پاسخ این است که diametric مقابل آن استراتژی مبارزه با تروریسم در اروپا – که مبتنی بر برجسته سازي پزشکی و علمی کارشناسان.

این ممکن است به افزایش خرید در آن coronavirus سیاست. این استراتژی سیاسی نیز مفید است چرا که دولت آماده ساخته شده بهانه ای برای هر گونه اشتباه. دولت روزانه جلسات مطبوعاتی داده اند دوار بازیگران کارشناسان برابر صدور صورت حساب با هر کدام وزیر کابینه قرار داده شده است رو به جلو در آن روز ارائه آنها را با سپر انسانی برای مشکل مطبوعات سوال.

Coronavirus می تواند منجر به ماندگاری و تغییر سیاسی با مفاهیم برای همه چیز از بریتانیا مدل اقتصادی فعلی به اندازه و دامنه از دولت است. چه خواهد شد یک راه طولانی برای تعیین اینکه آیا این اتفاق می افتد این است که اگر دولت نقایص آمده دیده می شود به عنوان اشتباهات لحظه ای و یا به عنوان ریشه در ویژگی های کلیدی و اولویت های موجود ، ریاضت و سپس Brexit برای مثال هر دو مسلما محروم بریتانیا از این توانایی به طور کامل آماده شدن برای شرایط اضطراری از این نوع هر دو از نظر منابع و سیاسی خواهد شد.

این یکی از دلایلی است که چرا دولت این است که به احتمال زیاد تمایلی به پاسخ دادن به نابسامانی اقتصادی از coronavirus با تقلا یکی دیگر از ریاضت. که بسیاری از محافظه کاران’ صندلی سود در اخیر انتخابات آمد در مناطق میدلندز و شمال انگلستان حداقل قادر به جذب بیشتر کاهش هزینه های دیگری است. این بدان معنی خواهد بود که برای زنده ماندن بریتانیا در امور مالی عمومی در دراز مدت نامشخص است. شاید واقعا مهم سیاسی عواقب ناشی از کوروناویروس بحران را در جای دیگر دروغ.

بحران بالقوه برای تغییر برداشت عمومی از آنچه که انگلیسی ها دولت می تواند و باید انجام دهد. یک دوره پایدار و بیکاری بالا و دررفتگی اقتصادی به دنبال در آینده نزدیک. اما آنها را با ترکیب فعلی در حال انجام آزمایش در جهانی درآمد اولیه باعث coronavirus. اضافه کردن به که نورد سری از کمکهای مالی را برای مبارزه صنایع و شبه nationalisations و نئولیبرالی و سیاست-به-طور معمول در نهایت ممکن است دیگر قابل دفاع بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de