اثرات اقتصادی از coronavirus بحران خواهد بود شدید اما کوتاه مدت با توجه به مقدار از تفسیر اخیر. محتاط احیای بازارهای سهام امتیاز در همان جهت در حالی که رای گیری های اخیر نشان می دهد که 75% از مردم کسب و کار به اشتراک گذاری این نظر. بسیاری از آنها انتظار فعالیت های اقتصادی به دوباره بجای اول برگشتن این سال است.

منطق این است که اقتصاد قبل از coronavirus شد در شکل بزرگ است. شاخص سهام بودند هدف قرار دادن جدید اوج با داو جونز میانگین معاشقه با 30000 در اوایل فوریه (آن را در حال حاضر در اطراف 22,500). ایالات متحده نرخ بیکاری بود 3.5% در ماه فوریه یک سطح دیده نمی شود برای بیش از 50 سال است. اگر اقتصاد است و اساسا صدا و استدلال می رود که در سراسر جهان مستندات صرفا هدف قرار دادن یک دکمه مکث برای یک زمان کوتاه است.

ما امیدواریم که که این خوش بینی درست است اما بهبود اقتصادی خواهد شد به احتمال زیاد طولانی و آهسته است. ما در حال صحبت کردن در U شکل در بهترین و احتمالا بیشتر شبیه یک چرخ دستی از یک wok.

آنچه در پیش روست

حتی با دخالت دولت مانند ما 2 تریلیون دلار (£1.6 تریلیون دلار) بسته محرک اقتصادی در آمریکا کسب و کار و بازارهای دیگر را به بازیابی از مردم ممکن است فکر می کنم. وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از ورشکستگی. کسب و کار همچنان به کار در طول یک ورشکستگی ساماندهی, اما آن را به شدت محدودیت توانایی خود را برای طرح در واکنش به تغییرات بازار استخدام کارکنان و یا فقط هر از انعطاف پذیری است که ضروری است برای موفقیت.

متوسط ورشکستگی 260 روز به کار کردن. در این دوره کسب و کار سخت خواهد شد زمان بازسازی است. مدیریت خواهد شد پریشان در حالی که اکثر کارکنان را به تفکر در مورد گرفتن بیشتر امن اشتغال است. و حتی شرکت های که نیاز به حفاظت از ورشکستگی خواهد شد نیاز به زمان برای بازسازی اعتبار و امکانات rehire پرسنل و برقراری مجدد روابط با مشتری.

سعی کنید در حال اجرا یک شرکت هواپیمایی تحت حفاظت از ورشکستگی. vaalaa

در حال حاضر در نظر گرفتن پیچیدگی زنجیره تامین جهانی. بیش از 90 درصد از ثروت 1,000 شرکت باید حداقل یک ردیف-2 (ثانویه) تامین کننده در هوبئی چین در سراسر استان ووهان. کمتر از یک پنجم از این شرکت ها یک ردیف 1 تامین کننده در منطقه, اما یک شکست خورده لینک می توانید مختل کل زنجیره. لینک جایگزین می شود اما در آن طول می کشد زمان. در حالی که این اتفاق می افتد, کسب و کار بالا و پایین زنجیره تامین باید به سرد پاشنه خود را.

موجود نقاط ضعف

نیز وجود دارد قبل از بحران نقاط ضعف در اقتصاد جهانی است که در حال حاضر خواهد شد حتی سخت تر برای غرق شده سیستم اقتصادی به رسیدگی است. در حالی که متوسط نسبت قیمت سهام به درآمد شرکت ها بد نبود قبل از بحران با توجه به سطح نرخ بهره بیشتر از آب در FAANG (Facebook, اپل, آمازون, Netflix و گوگل) و مایکروسافت. این تکنولوژی goliaths حساب برای حدود یک پنجم از کل ارزش S&P 500.

بیشتر نگران کننده 40 درصد از همه ما بدهی شرکت های بزرگ امتیاز شد BBB فقط بالا آشغال رفتن به بحران, در حالی که تنها 30 درصد از جهان ممتاز سهام غیر مالی شرکت های بزرگ اوراق قرضه دارای رتبه یک یا بالاتر. یک نام بزرگ مانند کرافت هاینز بود کاهش داد و به آشغال در اواسط ماه فوریه معنی آن در نظر گرفته شده است در معرض خطر و پرداخت خواهد شد بالاتر از نرخ استقراض در بدهی های خود را. از لحاظ تاریخی حدود 5 درصد از BBB اوراق قرضه کاهش داد و به آشغال در هر سال. در بحران کنونی انتظار می رود بسیاری بیشتر.

شیطان در بدهی دم. Aklionka

با وجود بانک مرکزی از کاهش نرخ بهره استقراض و هزینه های برای شرکت ها در حال حاضر به طور چشمگیری افزایش. با بیشتر تنزل رتبه از اعتبار سازمان همه اما تضمین شده به خصوص با بسیاری از بزرگ اطلاعیه درآمد ناشی از پس از عید پاک برخی از شرکت ها خواهد شد از دست دادن دسترسی به اعتبار در دسترس نباشد. مودی تخمین می زند که این نرخ به طور پیش فرض به صورت ناخواسته-تاریخ شرکت می تواند آمار حیرت انگیز 10 درصد نسبت به میانگین تاریخی از 4 درصد.

برنامه ریزی سناریو

قدیمی گفت می رود و امید برای بهترین اما آماده شدن برای بدترین. یک چرخ دستی است که ما به احتمال زیاد سناریو که کسب و کار و دولت ها باید آماده برای یک مدت طولانی و کشیده کردن پایین و آهسته رو به بهبود – اما حتی با این فرض که coronavirus محدودیت ها به طور کامل برداشته در چند ماه آینده.

در واقع آنها ممکن است. وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد گله ایمنی, اما آن را هنوز روشن نشده درجه که ایمنی است طراحی و توسعه توسط افراد آلوده که زنده ماندن. مقامات ممکن است تمایلی به کاملا شل کنترل های داده شده چقدر ما اصلا در مورد کوروناویروس.

همانطور که برای مسابقه به توسعه یک واکسن آنفولانزا واکسن نسبتا بی اثر است. آنها خود را کاهش می دهد خطر بیمار شدن 40% به 60% در مقایسه با 97% برای واکسن سرخک و 88% برای اوریون. ما به راحتی می تواند تا پایان در یک وضعیت که در آن یک COVID-19 واکسن حل بخشی از مشکل را پاک نمی کند اما نیاز به برخی از محدودیت. مستندات ممکن است پایان در حالی که اقدامات دیگر مانند اجتماعی فاصله محدودیت در تجمعات و محدودیت های مسافرتی ادامه – شاید در فصلی اساس.

کره جنوبی می تواند یک نگاه اجمالی به آینده است. آن است که تا کنون اجتناب ایتالیایی-سبک بهداشت بحران بدون یک مستند است اما هنوز اعمال محدودیت های مختلف در اقتصاد است. آن را به تعویق انداخته است به ترم بهار مدرسه و توصیه مردم به کار از راه دور جلوگیری از جمعیت و جلسات و پوشیدن ماسک.

باید این را تبدیل به جدید نیمه نرمال صنعت رستوران می تواند به طور کلی ناپدید می شوند. چند رستوران می توانید استطاعت به کار در نیمی از ظرفیت در بهترین حالت. زنده صنعت سرگرمی می تواند به همان راه خواهد multiplexes. کره جنوبی را در سینما تجربه کرده اند 90 درصد کاهش تماشاگران ،

کره جنوبی عاشق سینما است که بر روی یخ. nunawwoofy

استادیوم ورزشی در حال آشکار دیگر قربانی نمی شود که برخی از اشتراک تلویزیون را تشکیل می دهند کمبود: سر و صدا از جمعیت همواره بخشی از جاذبه برای بینندگان در کافه ها و اتاق نشیمن.

شاید بیشتر مهم است که تاثیر بالقوه در کارخانه ها و انبارها و دانش کارگران است. وجود دارد حداقل امیدوار نشانه هایی که دانش کارگران در همه چیز از طراحی به تحقیقات بالینی به قانون ممکن است سازنده تر در خارج از دفتر. اما کارخانه ها و انبارها نیاز به تبدیل می شود به معادل آن از تمیز کردن و یا نیمه تمیز کردن اتاق ؟ تخمین می زند برای چنین تبدیل اجرا از 100 دلار به 1000 دلار آمریکا به ازای هر فوت مربع که به مقدار قابل توجهی هزینه کلی به اقتصاد است.

اینها برخی از چیزهایی که به یاد داشته باشید زمانی که مفسران بحث در خوش بینانه در مورد که در آن اقتصاد جهان عنوان خواهد شد در ماه های آینده. هیچ کس می خواهد به صدا و جنجال آفرینی اما بهتر است برای شروع به تأمل در این فرصت به جای اینکه ناگهان گرفتار بیشتر پایین خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im