Coronavirus: ضربه به اقتصاد چین می تواند احساس برای سال

سرمایه گذاران هنوز هم نسبتا راضی در مورد رمان coronavirus. پس از تعداد روزانه موارد به طور ناگهانی به ضرب گلوله به بیش از 15000 در 12 فوریه پس از بیش از یک هفته کاهش, وجود دارد برخی از وحشت در بازار است. با مقامات چینی گفت: این افزایش به دلیل یک تصمیم برای گسترش تعریف برای تشخیص افراد وجود دارد می افتد در منطقه 1% در بازارهای اروپایی و کوچکتر دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود در آسیا و آمریکای شمالی است.

آن است که نسبتا جزئی تغییر در تمایلات پس از چند روز که در آن نگرانی های سرمایه گذاران شده است به طور پیوسته عقب. وجود دارد به نظر می رسد به یک خطر واقعی از کم بها دادن به احتمال زیاد تاثیر اقتصادی این بحران است. چین در بخش تولید به ویژه در چهره یک چالش بی سابقه به دلیل زنجیره تامین شده است تا به طور جدی مختل شود.

Coronavirus روزانه موارد جدید

Worldometers

بیش از 80 شهرستانها رفته اند به مستند از جمله مناطق کل از پنج استان – Hubei, Liaoning, Jiangxi, یک aujourd’hui و مغولستان داخلی و چهار اصلی شهرستانها در استان ژجیانگ موثر بر بیش از 275 میلیون نفر است. پس فوریه 10, پکن و شانگهای را بیشتر محدود حرکت مردم در حال حاضر با داشتن طولانی سال نو چینی ،

پدر و مادر من زندگی می کنند در استان جیانگشی و در میان میلیون ها نفر نیمه قرنطینه در خانه. دولت محلی اجازه می دهد تا یک نفر از هر خانواده به هر دو بعد به خرید ملزومات. حتی در شهرهای تحت اجباری مستند وجود دارد به ندرت مردم در خیابان. توییت زیر را نشان می دهد نانجینگ جاده در شانگهای شلوغ ترین حوزه های خرید در کشور است. از آن گرفته شده در ژانویه 26, اما, این وضعیت خیلی بهتر در حال حاضر.

این جدی گرفتن تلفات در اقتصاد چین ، هیچ آمار واقعی تلفات در دسترس هستند اما برای مثال تعدادی از مسافران بین شهری حمل و نقل عمومی در طول تعطیلات سال نو بود که تنها 60 درصد از 2019 سطوح.

Xibei معروف ناهار خوری تجاری با 350 رستوران و RMB5.7 میلیارد دلار (£628 میلیون دلار) درآمد سالانه گفت: takings در طول دوره تعطیلات بودند پایین 87 ٪ در سال در سال. در مقایسه با سال گذشته زمانی که گردشگری چین, خرده فروشی, و پذیرایی درآمد همه افزایش حدود 8% در طول دوره سال جدید است به احتمال زیاد ،

مشکلات در بخش خدمات در درجه اول یک شوک تقاضا. این احتمالا دوباره بجای اول برگشتن هنگامی که این بیماری همه گیر موجود است فقط در طول شیوع سارس در سال 2003. چینی-نرخ تورم بر اساس شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) رد در اوج بحران بین مارس و ژوئن 2003 پس از آن به سرعت به تغییر مثبت است.

سازندگان نمی راهپیمایی

این زمان در اطراف, در, ساخت, که شامل نزدیک به یک سوم از اقتصاد چین وجود دارد بسیار بزرگتر شوک به طرف عرضه در سال 2003 است. کارخانه خطوط زمین به توقف به دلیل مستند. شما می توانید فاصله بین عرضه و تقاضای کالاهای چینی با مقایسه نرخ تورم با سطح خوش بینی در میان این کشور و تولید کنندگان به عنوان اندازه گیری توسط شاخص مدیران خرید (PMI).

چینی ها شاخص بهای مصرف کننده در ماه ژانویه افزایش 5.4 درصدی بالاترین نرخ ماهانه از اکتبر 2011 در حالی که شاخص مدیران خرید بخش تولید آمار در سه ماه گذشته 50 درصد. واقعیت این است که تورم در واقع افزایش این زمان هنگامی که آن را یافت و در سال 2003 است زیرا در این زمان هر دو عرضه و تقاضا در حال سقوط هستند اما عرضه در حال سقوط سریع تر است.

برای حفظ اقتصاد شناور دولت نورد از یک سری از اقدامات مالی از جمله کاهش نرخ استقراض وام پسوند کاهش مالیات و چشم پوشی و تزریق RMB200 میلیارد دلار (£22 میلیارد دلار) در بازار نقدینگی. این را به سهولت مالی سويه اما نه نشانی از مشکلات اساسی در تولید زنجیره تامین.

بسیاری از تولید کنندگان نمی توانند سر کار چون آنها نمی توانند به منابع مواد خام و نیروی کار خود را قرنطینه است. آنها با داشتن مشکلات با دستورات و دستمزد, پرداخت, جریان نقدی جهت تحویل بازپرداخت بدهی و تدارکات و حمل و نقل. بسیاری از آنها نیز در مواجهه با مجازات برای نقض قرارداد.

بسیاری از شرکت ها نیز نیاز به تعلیق عملیات به دستور دولت محلی. برای مثال از 29,814 شرکت هایی که اعمال می شود برای از سرگیری عملیات در هانگژو پایتخت استان ژجیانگ فقط 162 داده شده بود مجوز در فوریه 10.

بسیاری از شرکت های کوچکتر نمی تواند مجوز زیرا آنها کمتر قادر به منابع ماسک صورت از شرکت های بزرگتر. آنها همچنین با احتیاط از اجازه دادن به خارج از شهر کارگران بازگشت چرا که آنها معمولا کمتر فضای خوابگاه بنابراین نمی توانید آنها را در یک اتاق به خود – کلید دیگر احتیاط در برابر گسترش عفونت است.

یک نظرسنجی از 1,295 شرکت توسط آکادمی چینی علوم اجتماعی (CASS) منتشر شده در فوریه 1 یافت که 43.9% انتظار خود را کسب و کار ارسال خواهد شد از دست دادن در سال آینده است. آن را نمی خواهد طولانی قبل از مشکلات نقدینگی جلوه های ویژه گرافیکی را به پرداخت بدهی مشکلات به خصوص برای شرکت های کوچکتر. تنها 9 درصد از پاسخ دهندگان به CASS بررسی فکر می کردند که زنده ماندن یک ماه به حالت تعلیق عملیات در حالی که دو سوم گفت که دو هفته خاموش شد و همه آنها می تواند.

جهانی زنجیره تامین

این است که در حال حاضر اخلال جهان عرضه زنجیره ای برای تولید هدف قرار دادن هر کس از کره جنوبی تولید کنندگان ماشین مثل هیوندای و کیا به شرکت های فن آوری در آمریکا Agilian فن آوری است.

هیوندای کارخانه در اولسان کره جنوبی بسته با توجه به مشکلات عرضه. سازمان حفاظت محیط زیست

برخی از تولید کنندگان چینی مانند شماره یک اپل تامین کننده Foxconn در حال از سرگیری کار در فازهای اما آنها هنوز هم نیاز به زمان بیشتری برای رسیدن به ظرفیت کامل چرا که تنها کارکنان محلی می تواند بازگشت بلافاصله. کارگران سفر از جاهای دیگر را به منزوی کردن خود در منزل برای هفت تا 14 روز قبل از بازگشت. بعدی گوشی های هوشمند اپل به دلیل در ماه مارس می تواند به تاخیر افتاد.

جدید کروناویروس عمده شوک به تمام شرکت کنندگان در بازار در چین است. حتی اگر شیوع موجود است بیش از چند هفته آینده آن را هنوز هم یک تاثیر طولانی مدت. تقاضا و عرضه شوک می تواند در ترکیب به درایو چین به رکود تورمی که وجود دارد این است که تورم و ضعیف رشد اقتصادی در همان زمان که برای آن وجود دارد موثر پولی و یا سیاست های مالی.

عدم اطمینان ایجاد شده توسط شیوع مرکب تجارت چین در جنگ با ما در حال رفتن به شرکت را مجبور به بررسی مجدد قرار گرفتن در معرض خود را به تولید چین و کل ایده از یک زنجیره تامین جهانی. آن را نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن رقیب کشورهای در حال توسعه عرضه هاب از نزدیک تولید کنندگان از این نوع است که در چین ایجاد کرده است بسیار موفقیت آمیز است. این بیش از حد به نظر می رسد مانند خبر بد برای چین است. رمان کروناویروس که باعث یک دوره جدید از بی ثباتی جهانی که انشعابات احساس می شود می تواند برای سال های بسیاری آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im