Coronavirus ها: آنتی بادی ضد مواد مخدر چند نفر بحث شده اند – تا به حال

پس از شروع COVID-19 همه گیر پژوهشگران مشغول به کار در سراسر ساعت برای پیدا کردن یک درمان موثر. اولین دارو برای نشان دادن وعده دگزامتازون ارزان به طور گسترده ای در دسترس استروئید. یک کارآزمایی بالینی بزرگ اجرا شده توسط دانشگاه آکسفورد نشان داد که این دارو کاهش خطر مرگ برای COVID-19 بيمار در هواکش یک سوم و یک پنجم برای کسانی که در اکسیژن است.

پیتر Horby ارشد محقق در دادگاه به تشریح نتایج به عنوان یک “دستیابی به موفقیت بزرگ”. اما دگزامتازون نوش دارو نیست. اثرات مفید آن در حال محدود به شدت بیمار COVID-19 بیماران نیاز به حمایت های تنفسی. این تاثیر کمتر بر روی آن با انواع خفیف این بیماری است.

چه دلگرم کننده است در مورد دگزامتازون است که آن را فراهم می کند یک اثبات مفهوم برای آینده درمان. این دارو با این نسخهها کار با مسدود کردن پاسخ ایمنی بیش از حد فعال شده توسط SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19. این می تواند باعث التهاب بیش از حد – یک عارضه اغلب به مراتب مخرب تر از ویروس خود را.

دگزامتازون است فقط یکی از چندین داروهای ضد التهابی در حال حاضر تحت بررسی به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19. بخش بزرگی از این مواد مخدر – که بسیاری از آنها به نظر می رسد در چند سال گذشته – در حال آنتی بادی مونوکلونال (mAb) مواد مخدر. این داروها شامل آنتی بادی – Y-شکل پروتئین های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با مواد خارجی مانند باکتری ها و ویروس ها. در مورد داروهای ضد التهابی آنتی بادی طراحی شده برای جلوگیری از سايتوکاين کوچک پروتئین است که در تنظیم پاسخ التهابی.

آنتی بادی های Y شکل پروتئین است. StudioMolekuul/شاتر

آنتی بادی استفاده شده است برای مبارزه با بیماری تا کنون پس از بسته شدن دهه از قرن 19 زمانی که معلوم شد که سرم از حیوانات که تا به حال جان سالم به در برد دیفتری و کزاز اعطا ایمنی در حیوانات با قبلی قرار گرفتن در معرض چنین بیماری و می تواند در درمان این بیماری است. این شکل از درمان شناخته شده به عنوان سرم درمانی موفق شد تا که در آن نقطه اتکاء برای درمان بیماری های عفونی تا ظهور آنتی بیوتیک است.

برای بسیاری از قرن 20 تنها منبع آنتی بادی بودند کسانی که می تواند به دست آمده از سرم استخراج شده از خون قبلا واکسینه حیوانات. این وقت گیر و گران روند غیر ممکن است برای تأمین.

این وضعیت تنها تغییر پس از دستیابی به موفقیت ساخته شده در آزمایشگاه زیست شناسی مولکولی, کمبریج, انگلستان توسط سزار Milstein یک آرژانتینی immunologist و ژرژ Köhler, یک زیست شناس آلمانی. در سال 1975 آنها منتشر شده یک روش برای تولید بی حد و حصر مقادیر مشابه آنتی بادی به یک هدف خاص.

این روش شامل ایجاد یک ترکیبی سلولی شناخته شده به عنوان یک hybridoma, با آمیخته شدن کوتاه مدت آنتی بادی-تولید ب همراه یک نوع از سلول های سفید خون جمع آوری شده از طحال از یک واکسینه حیوانات با جاویدان سلول سرطانی. نگهداری در یک محیط hybridoma می تواند به تولید مقادیر زیادی از آنچه شناخته شده به عنوان “آنتی بادیهای مونوکلونال”. اصطلاح “مونوکلونال” نشان دهنده این واقعیت است که این آنتی بادی ها همه یکسان و کلون از یک پدر و مادر منحصر به فرد همراه است.

جایزه نوبل را در سال 1984 Milstein و Köhler اختراع شد و به زودی مورد استفاده در درمان مردم است. اولین mAb دارو مجوز شد در سال 1986. از آن زمان به بعد بیش از 80 mAb مواد مخدر شده اند دارای مجوز در ایالات متحده و اروپا است. آنها در حال حاضر را تشکیل می دهند یک سوم از تمام داروهای جدید معرفی شده در سراسر جهان است. بسیاری از این کارگردانی نسبت به سرطان و اختلالات خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و بیماری های مختلف.

با وجود موفقیت خود کمتر توجه شده است به پتانسیل mAb مواد مخدر برای درمان COVID-19. این است که تا حدودی تعجب آور با توجه به سابقه قوی برای درمان اختلالات ایمنی. همچنین آنها بسیار سریعتر به توسعه از واکسن و داروهای ضد ویروسی در حال حاضر گرفتن محل موردتوجه وتماشای عموم.

بخشی از این توضیح ممکن است دروغ در این واقعیت است که تنها سه mAb مواد مخدر تا کنون مجوز برای بیماری های عفونی. آهسته پیشرفت در این منطقه ناشی از تسلط آنتی بیوتیک ها که ارزان مطمئن و آسان به را است. اما به دلیل افزایش مقاومت آنتی بيوتيکی نگرش به تازگی شروع به تغییر به سمت توسعه mAb داروها برای درمان بیماری های عفونی.

در گذشته mAb مواد مخدر در نظر گرفته شد نامناسب برای بیماری های عفونی, چرا که آنها بسیار گران قیمت هستند به. اما پیشرفت در سال های اخیر کمک کرده اند برای کاهش هزینه های خود را.

مانع دیگری است این واقعیت است که mAb مواد مخدر باید به صورت داخل وریدی داده شود. اما این است که چنین مسئله ای برای به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار که در حال حاضر دریافت وریدی تزریق در بخش مراقبت های ویژه.

چند mAb مواد مخدر در حال حاضر تایید شده برای شرایط دیگر در حال حاضر در حال آزمایش برای COVID-19. آنها شامل داروهای مورد استفاده در درمان آرتریت روماتوئید و بیماری های التهابی. در میان آنها infliximab که تاریخ ساخته شده در دهه 1990 توسط واژگون مرسوم است که یک mAb مواد مخدر هرگز موفق به عنوان یک درمان برای اختلالات التهابی.

منفعل واکسیناسیون فرزندتان

گذشته از پتانسیل خود را برای جلوگیری از COVID-19 مربوط به التهاب mAbs می تواند کمک به در راه دیگری. آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از مردم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض عفونت مانند بهداشت و درمان کارگران و افراد با سیستم ایمنی بدن مانند کسانی که تحت شيمی درمانی. شناخته شده به عنوان منفعل واکسیناسیون فرزندتان این نوع از درمان پیشگیرانه استفاده شده است برای قرن ها.

این mAbs استفاده می شود برای منفعل واکسیناسیون فرزندتان بسیار متفاوت از کسانی که مورد استفاده برای درمان التهاب اجزای COVID-19. این شامل استفاده از mAbs به طور خاص در برابر SARS-CoV-2 ویروس. چنین mAbs باید یک زن و شوهر از مزایای بیش از واکسن: آنها بسیار سریع تر به توسعه و ارائه آنها ایمنی در عرض چند دقیقه. حرکت نزولی این است که این حفاظت تنها طول می کشد برای یک زمان کوتاه — به طور معمول در ماه.

آنتی بادی مونوکلونال مواد مخدر موفق ثابت برای منفعل واکسیناسیون فرزندتان در طول ویروس ابولا شیوع بیماری در غرب آفریقا بین سال های 2013 و 2016. تیم های مختلفی در سراسر جهان در حال حاضر ایجاد mAbs در برابر SARS-CoV-2 به صورت منفعل واکسیناسیون فرزندتان. اول آنهایی که انتظار می رود برای ورود بالینی در ماه آینده. اگر موفق آنها مفید خواهد بود در صورت عدم وجود یک واکسن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de