Coronavirus: مطالعه نشان می دهد که مردم می خواهند بیشتر علمی و کارشناس تجزیه و تحلیل و کمتر بوریس جانسون

پس دولت انگلستان معرفی اواخر بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی در ماه مارس این که تمایل به تسلط بر اخبار چرخه. اما تحقیقات ما با اخبار مخاطبان نشان می دهد که بسیاری از مردم می خواهم گسترده تر انسان تاثیر این بیماری را به صورت واضح تر تمرکز می کنند.

آنها همچنین می خواهم تاکید بیشتر بر آنچه کارشناسان می گویند از جمله کسانی که در ارائه مشاوره به دولت – فراتر از ظاهر خود را که روزانه در جلسات مطبوعاتی.

به عنوان بخشی از یک مطالعه ادامه کمتر از 200 اعضای عمومی از 16 آوریل و مارس 3 ما در بر داشت بسیاری از افراد را به معرض دولت پیام در مورد مستند. اما زمانی که ما خواسته که آنها می خواستند به شنیدن بیشتر از و چه مسائل مربوط به آنها می خواستم خطاب ما نام شرکت کنندگان برای بیشتر کارشناسان علمی رایگان از دخالت های سیاسی است.

آنها همچنین گفته شده است بیش از حد از تمرکز بر نخست وزیر و سلامت کافی نیست و تحلیل تاثیر این بیماری همه گیر است که با داشتن روی مردم عادی است.

مستند پیام

بین آوریل 30 مارس 3, ما شرکت کنندگان خواست اگر آنها احساس بیشتر و یا کمتر به احتمال زیاد به فروشگاه سفر و یا مخلوط در مقایسه با هفته گذشته است. با وجود قابل توجه رسانه ها در هفته های اخیر در مورد اینکه آیا و هنگامی که دولت ممکن است بلند مستند اکثریت پاسخ دهندگان گفت: نظر خود را بدون تغییر بود. بسیاری از مردم نشان داد آنها کمتر – و نه بیشتر – به احتمال زیاد به ترکیب در مقایسه با هفته گذشته است.

وقتی توضیح آنچه خود مطلع قضاوت شرکت کنندگان در درجه اول اشاره شده پوشش رسانه ای که عمدتا شامل دولت پیام. یکی از شرکت کنندگان گفت: “من فکر می کنم فقط به طور کلی پوشش در رسانه ها ساخته شده است من می خواهم به ماندن در داخل بیشتر” در حالی که یکی دیگر دقیق تر: “منابع خاص که تحت تاثیر من در حال پوشش خبری بیبیسی از بوریس جانسون گفت: ما در حال از بین بردن مستند”.

برخی از پاسخدهندگان هشدار دهنده داستان است که توضیح بی میلی خود را به مخلوط مطلب در: “همچنین وجود داشته است مقالات در سی و آسمان نشان می دهد که هنگامی که مستند اقدامات برداشته COVID-19 موارد دوباره طلوع خواهد کرد. بنابراین قطعا بهترین چیزی که به انجام است که با عجله به فضاهای عمومی.”

واضح است که دولت پیام قطع شده است, از طریق, اما چالش خواهد بود برای برقراری ارتباط زمانی و چگونه از آن خواهد شد امن برای مردم به ترکیب دوباره ،

چه مردم می خواهند خطاب?

از آنجا که نخست وزیر بود و با تشخيص COVID-19 شده و انتقادات در مورد میزان توجه رسانه ها متمرکز شده خود را از وضعیت سلامت. بین آوریل 20 و 23 یک هفته پس از جانسون در سمت چپ بیمارستان ما شرکت کنندگان خواست که آیا تا به حال شده است بیش از حد پوشش خود را بازیابی و یا به اندازه کافی نیست.

در حالی که پاسخ دهندگان به رسمیت شناخته شده و اهمیت گزارش وضعیت نخست وزیر, بهداشت, آنها همچنین نگرانی در مورد نامتناسب تمرکز جانسون در مقایسه با هزاران نفر از دیگر افرادی که مبتلا به این بیماری است.

یک جواب گفت: “من فکر می کنم که شده است وجود دارد بیش از حد پوشش و وزیر بهداشت ، هر روز آن است که داستان اصلی در اخبار … همه گیر بر همه و اخبار باید گزارش را به عنوان چنین است.”

با اشاره خاص به اخبار تلویزیون شرکت کنندگان سپس پرسید که آیا پوشش پاسخ سوالات خود و انعکاس نگرانی های خود را. وجود طیف گسترده ای از پاسخ اما بسیاری از مردم می خواست کمتر حدس و گمان به خصوص در مورد امکان کاهش مستند و حقایق بیشتر در مورد تاثیر انسان از این بیماری همه گیر. به عنوان یک مخاطب قرار داده و آن را: “من می خواهم برای دیدن یک تصویر کلی از این بیماری همه گیر. برای مثال این من کمک می کند تا بدانید که چگونه بسیاری از مردم باقی مانده این ویروس با توجه به مراقبت های بیمارستان و منزوی در خانه و … من می خواهم خبری به پوشش برخی از فرم آمار آن نیز پوشش میزان بازیابی.”

نسبت به دستور کار عمومی?

ما همچنین از پاسخ دهندگان در مورد که آنها می خواهند به شنیدن از بیشتر. اکثریت خواهان متخصص انداز از سلامت و علم است. یکی از شرکت کنندگان اظهار داشت: “من قطعا می خواهم به شنیدن بیشتر از دانشمندان و متخصصان در این زمینه پزشکان و کسانی که [سازمان بهداشت جهانی]. چون من به آنها اعتماد و اعتقاد دارند که آنها واقعی بینش و آگاهی به آنچه در جریان است و نحوه مقابله با آن است.”

بسیاری از شرکت کنندگان همچنین می خواستم به شنیدن بیشتر از کارشناسان اطلاع رسانی دولت تصمیم گیری فراتر از روزانه جلسات مطبوعاتی. به عنوان یک مخاطب توضیح داد: “اطلاعات بیشتر از ارشد علمی مشاوران بینش بیشتر به حکیم و چه خود گزارش است.” وجود دارد همچنین خواستار بحرانی کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر از جمله بیمه خدمات درمانی کارکنان سوپر مارکت کارگران و رانندگان اتوبوس به اطلاع رسانی و پوشش رسانه ای به میزان بیشتر.

به طور کلی در حالی که اکثر شرکت کنندگان اذعان کرد نیاز به سیاست برای اطلاع رسانی روز به روز پوشش آنها احساس کردند باید آن را counterbalanced به میزان بیشتری توسط تجزیه و تحلیل مستقل از دولت تصمیم گیری از کارشناسان بهداشت و درمان و دانشمندان همراه با بیشتر گزارش در مورد گسترده تر انسان تاثیر این بیماری است.

با ورود نخست وزیر جدید نوزاد هنوز هم جلب توجه رسانه ها تحقیقات ما نشان می دهد اکثر مردم نمی خواهید شخصیت محور پوشش. آنچه آنها می خواهند گزارش شده است که در هماهنگی با نیازها و نگرانی های مردم عادی دچار این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de