Coronavirus مطالعه می یابد کودکان با COVID-19 نشان می دهد خفیف علائم الگوی

مطالعه led توسط محققان چینی منتشر شده در روز جمعه در مجله Nature Medicine داشت که یکی از این کودکان نشان داد هیچ علائم و بقيه علائم خفیف.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که این ویروس می تواند همچنان به نظر می رسد در نمونه مدفوع پس از بینی و گلو سواب دیگر نشان می دهد شواهدی از عفونت. رکتال سواب تست ممکن است یک راه موثر تر برای تعیین چه مدت قرنطینه کودکان محققان گفتند.

تنها دلیل این کودکان 10 – شش پسر و چهار دختر در محدوده سنی دو سال تا 15 سال مورد آزمایش قرار گرفتند در یک بیمارستان در شهر گوانگژو بود چرا که آنها اعضای خانواده از COVID-19 بیماران یا تماس نزدیک با افراد مبتلا به این بیماری نیست و به دلیل مراقبت های پزشکی شده بود در پی برای آنها محققان گفتند.

پنج نفر از کودکان سرفه چهار تا به حال گلو درد سه نفر اسهال و دو تا به حال گرفتگی بینی و آبریزش بینی از علائم است که محققان گفتند می توانید COVID-19 مانند بیماری های دیگر.

“خفیف و غیر معمولی ارائه عفونت در کودکان ممکن است آن را دشوار است به تشخیص” بر اساس این مطالعه که منجر نویسنده Dr یی زو از گوانگژو زنان و مرکز طبی کودکان در گوانگژو.

در همه 745 کودکان تلقی می شود به عنوان “بسیار مشکوک” از آلوده شدن به اکران بین Jan. 22 Feb. 20. از آن گروه 1.3% شد به توان و حذف.

کم نسبت به پیروی از الگوی شرح داده شده توسط محققان در مطالعه دیگری منتشر شده در روز پنج شنبه در مجله پزشکی نیوانگلند است که در آن یک تیم جداگانه ای از پزشکان چینی گزارش از شهر ووهان در بر داشت که تنها 1.6 درصد از عفونت های تنفسی در میان کودکان بستری بودند COVID-19. وقوع ظهور در ماه دسامبر گذشته در ووهان و این ویروس پس از گسترش به نقاط مختلف جهان است.

در این مطالعه از هفت نفر از 10 کودکان تب داشتند اگر چه در آن بود هرگز به بالاتر از 39 درجه سانتیگراد (102.2 F).

هیچ کدام تا به حال پنومونی ساخته شده است که این بیماری مرگبار در برخی از بزرگسالان اگر چه سی تی اسکن نشان داد که پنج نفر از 10 کودکان جدا کرده و یا چند تکه ای “زمین-شیشه ای” تکه معمولا در بیرونی ریه زمینه.

سردرد و درد عضلانی و تهوع و بی حالی سخت تنفس استفراغ و سردرگمی است که می تواند دیده می شود در بزرگسالان که COVID-19 تمام شد وجود ندارد و در این گروه کوچک از کودکان آلوده محققان گفتند.

محققان هشدار داد که اگر چه این ویروس بود و مصرانه در بر داشت رکتال سواب از هشت نفر از 10 کودکان حتی پس از آن از بین رفته بود از بینی و گلو سواب آن روشن نیست اگر ویروس ذرات موجود در مدفوع بودند عفونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو