Coronavirus زده شهرستانها بروید دیجیتال برای افزایش همبستگی تندرستی

در اسپانیا به عنوان در سایر نقاط جهان تعداد فزاینده ای از مردم در حال رفتن دیجیتال برای حفظ جامعه ارواح و جلوگیری از احساس انزوا در طول coronavirus بحران نیز آلوده کرده است که در مورد 725,000 نفر کشته و بیش از 34000 نفر در سراسر جهان است.

پس از اسپانیا جمعیت از 47 میلیون رفت به مستند در 14 مارس شده است وجود دارد یک شکوفایی مجازی احزاب کلاس های آنلاین و از راه دور رویدادهای فرهنگی که مردم با عجله به پیدا کردن راه های جدید برای ماندن در طول بیماری همه گیر.

در هر روز داده شده بارسلونا ساکنان می توانید در یک لیست به نام #ElBarriDesdeTuCasa (“محله خود را در آستان”), ارسال شده در, جامعه آنلاین پلت فرم همسایه و پیدا کردن پنج یا شش رویدادهای محله شان به تنهایی.

این نوع از فعالیت های آنلاین مفید برای “نگه داشتن مردم با انگیزه و دادن آنها به دلیل خارج شدن از رختخواب در صبح”, Joana Caminal از جامعه در همسایه اسپانیا گفت: تامسون رویترز بنیاد از طریق تلفن.

آنها یک راه خوب برای “مردم را به تعامل بیشتر – در چنین پیچیده و زمان” او تاکید کرد.

تعداد تایید coronavirus موارد در اسپانیا به بیش از 80,000 با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

پس از شروع ماه مارس 10 برابر بیشتر محله گروه های بیش از حد معمول ایجاد شده در همسایه اسپانیا با سایت تعداد جهانی روزانه کاربران فعال افزایش 80 ٪ در ماه مارس از ماه قبل است.

People turn on flashlights from their homes in support for healthcare workers during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak, in Ronda, southern Spain March 28, 2020. REUTERS

مردم به نوبه خود در چراغ قوه از خانه های خود در حمایت از بهداشت و درمان کارگران در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در رندا جنوب اسپانیا, مارس 28 سال 2020 است. ایسنا

در روز سه شنبه مستقر در کالیفرنیا همسایه راه اندازی یک “همبستگی نقشه” اجازه ثبت نام کاربر در سراسر جهان درخواست همسایگان خود برای کمک و یا پیشنهاد برای کمک به کسی محلی نیاز دارند.

دوستیابی آنلاین نرم افزار Tinder است همچنین پیدا کردن راه های جدید برای آوردن مردم با هم در یک زمان وقتی که همه داشتن از هم جدا.

این شرکت اعلام کرده است “گذرنامه” از ویژگی های رایگان تا آوریل 30, معنی غیر حق بیمه کاربران که معمولا می تواند تنها در اتصال با مردم در مکان فعلی خود را می تواند به “حمل و نقل خود را از خود قرنطینه به هر نقطه در جهان”.

کارشناسان بهداشت می گویند که اینترنت می تواند یک ابزار مفید برای ماندن مثبت در طول بیماری همه گیر.

“در این زمان بی سابقه همه ما در اکثر موارد بسیار جدا شده از جهان … هرگز در طول عمر ما ما تجربه انزوا بود” گفت: Nathan L Vanderford یک assisant استاد در دانشگاه کنتاکی دانشکده پزشکی.

“در حالی که پتانسیل جنبه های منفی اینترنت هنوز هم اعمال می شود در وضعیت فعلی ما می توانیم با استفاده از این سیستم عامل به منظور افزایش سلامت ما,” او اضافه شده است .

با این حال بسیاری از افراد مسن هستند متصل به رسانه های اجتماعی و فعالیت های آنلاین همچنین بدان معنی است که ما در حال “غرق در ارتباطات” در مورد این بیماری همه گیر است که می تواند به افزایش استرس, اشاره, سارا Thomee استادیار روانشناسی در سوئد دانشگاه گوتنبرگ.

مجازی اجتماعی

بسیاری از مردم نیز پیدا کردن آرامش در مجازی معاشرت با همکاران و دوستان در سراسر جهان بالا بردن شیشه ای از طریق ویدئو کنفرانس سیستم عامل مانند زوم و مایکروسافت تیم است.

در آسیا این جلسات تبدیل شده اند بسیار محبوب در آنها افزایش داده است و به پدیده ای به نام “در نام” یا آنلاین نوشیدن.

با بسیاری از مردم در حال کار از خانه مجازی دریافت-togethers کلید برای تقویت روحیه تیم گفت: کیت والتون رئیس Steyer محتوای یک سیاتل بر اساس محتوا ،

“مردم طلب اتصال. آن را اساسا انسان غریزه,” او گفت:, و اشاره کرد که پس از او 100-تیم قوی شروع به کار از راه دور یک ماه پیش این باند بیش از نوشیدنی ها در چندین اصطلاح مجازی “ساعت خوش” جلسات.

برخی از آنلاین تجمعات فراتر از کار پس از نوشیدنی است. در مالزی که تحمیل بخشی از مستند در مارس 18, مردم محلی در حال سازماندهی آنلاین خوانش شعر و نیز از اقامت در خانه موسیقی جشنواره به جمع آوری کمک مالی برای خرید مواد غذایی برای کارکنان پزشکی.

Jabier خاکستری, معلم زبان در مادرید که به شرکت در یکی دیگر از آنلاین جشنواره موسیقی CoronavirusFest در ماه مارس گفت: رونق دیجیتال صحنه است که به مردم این فرصت را به آزمایش با روش های مختلف با هم.

“این یک فرصت بزرگ برای همه … من فکر می کنم برخی از آنلاین (ع) هستند به احتمال زیاد به باقی می ماند آنلاین (پس از بحران) گفت:” خاکستری که livestreamed آواز جلسه از تخت خود را از طریق Instagram.

در پایتخت آلمان برلین مشهور این شهر را شبانه رفته دیجیتال با حدود 250 کاباره ها پیوستن به نیروهای در سایت ایران ما جریان به livestream مجموعه DJ به خانه های مردم هر شب از 7 بعد از ظهر تا نیمه شب.

در ایتالیا است که ثبت نام بیشتر coronavirus مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر یک گروه از هنرمندان و کاربران رسانه های اجتماعی راه انداخته اند Instagram حساب به نام شیرین من قرنطینه به ارائه پیروان با یک برنامه روزانه کلاس ها و اجرای برنامه.

بهبود

در حالی که بسیاری از مردم در حال رفتن آنلاین به ملاقات بدون ترک خانه های خود و دیگران در حال استفاده از وب سایت برای یادگیری چیزی جدید.

در ووهان در مرکز چین coronavirus شیوع 24 ساله ژائو Xiaowei جدید کشف شده است پخت و پز شور و شوق پس از این کشور مستند او را وادار به شروع به تماشای کلاس آشپزی در livestreams و محبوب تصویری برنامه Douyin.

“آن را آسان تر به تصویب زمان با تکنولوژی در طول مستند یا روز ما می تواند بسیار کسل کننده است,” او گفت: توسط تلفن.

در ایالات متحده, والری کانن 38 ساله باله, معلم, از, کنتاکی گفت: او شده است هولناک با پاسخ پس از شروع Facebook صفحه به نام “دوستان من چیز عالی. اجازه دهید آنها را یاد بگیرند”.

مادر از سه که شروع به نوشتن کلاس برای نگه داشتن دانش آموزان خود را متناسب با طول مستند گفت که طی سه روز 1500 نفر بودند با استفاده از صفحه خود و دیگران فرصتی برای یادگیری یک میزبان از “عالی و مفید همه چیز است.”

“در چند روز گذشته به من آموخته اند که چگونه برای قرار دادن پیروزی رول در من ایجاد یک منهتن (و) چگونه یک خانه تمیز کننده با میوه مرکبات و سیب, سرکه,” او گفت:.

موزه ها از پاریس به تفلیس نیز نقل مکان کرد و آنلاین ارائه تورهای مجازی از مجموعه های خود را و یا اجازه دادن به هنرمندان فیلم اجرای زنده در اتاق خالی.

“ما می خواستیم نشان می دهد که حتی اگر ما جسمی بسته ما باز باقی می ماند به عنوان یک نهاد است که به تولید فرهنگ و انتشار تجارب و دانش” گفت: Stefano Boeri رئیس Triennale هنر و موزه طراحی در میلان.

مالزی مربی یوگا سوزان Tam که منتقل کلاس آنلاین گفت: ماندن دیجیتالی فعال مهم است برای پل زدن شکاف بین مردم ناشی از خود انزوای اجتماعی و فاصله.

“ما در حال استفاده می شود به داشتن این ارتباطات اجتماعی,” او گفت:.

“انجام کلاس های آنلاین زنده بدان معنی است که ما هنوز هم می تواند جامعه ارتباط بدون خطر آن را خوب است برای سلامتی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو