Coronavirus به 15 منطقه چهار خوشه های شناسایی شده

مدیر کل خدمات درمانی ابوالکلام دقیق منطقه-wise data از coronavirus عفونت در جلسه توجیهی روزانه در روز دوشنبه.

تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 123 با 35 جدید شناسایی شده در 24 ساعت. مرگ و میر افزایش یافته است به 12 با سه مرگ و میر.

پزشکی کارگران نمونه های جمع آوری شده از 4,011 بيماران مشکوک از جمله 468 در روز گذشته و انجام تست بر روی تمام نمونه ها با توجه به سلامت اداره DG.

The Directorate General of Health Services has launched a control room, which is open round the clock, as part of efforts to stem the spread of the coronavirus. Photo: Asif Mahmud Ove

اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی راه اندازی کرده است یک اتاق کنترل که باز است دور ساعت به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. عکس: آصف محمود Ove

Azad گفت که او تا به حال اطلاعات در 121 COVID-19 بيمار از جمله 33 که بهبود یافته اند.

Dhaka منطقه در صدر لیست با 68 COVID-19 موارد از جمله 64 در پایتخت به تنهایی. نرینگنج ثبت 23 coronavirus موارد در حالی که مدریپور 11 و Gaibandha پنج.

نرینگنج در نظر گرفته شده است یک ویروس کانون در حال حاضر با 12 از بیماران جدید شناسایی شده در این منطقه است. سه مرگ و میر نیز شامل دو نفر وجود دارد.

Meerjady سابرینا فلور مدیر دولت در کنترل بیماری آژانس IEDCR گفت: مقامات محلی در نرینگنج تقویت تلاش ها برای نگه داشتن مردم در خانه و اطمینان از خانه قرنطینه از نزدیک تماس با ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im