Coronavirus گسترش در آسیا و اروپا و خاورمیانه دامن زدن بازار فروش

سهام آسیا کاهش یافت و در روز چهارشنبه به آمریکا هشدار به آمریکایی ها برای آماده شدن برای یک احتمال coronavirus بیماری همه گیر در حال تکان وال استریت دوباره تحت فشار قرار دادند و بازده در امن و پناهگاه خزانه به پایین ترین سطح خود ،

در گذشته چهار جلسه معاملاتی در حدود 3 تریلیون دلار بوده است محو ارزش MSCI جهانی یک بازار کلاه وزن شاخص سهام بازار از 1,644 سهام در سطح جهان است.

این بیماری اعتقاد بر این است که منشأ در بازار فروش حیوانات وحشی در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و آلوده مورد 80,000 نفر کشته و بیش از 2,700 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

اضافه کردن به یک رشد معنا است که سریع گسترش ویروس در بیشتر مکان ها اجتناب ناپذیر است, یک سازمان بهداشت جهانی (WHO) رسمی خواست که فرآورده های ساخته شده در حال حاضر.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز خواست آمریکایی ها برای آماده سازی گفت: در حالی که در معرض خطر فوری وجود دارد کم بود وضعیت جهانی پیشنهاد یک بیماری همه گیر بود به احتمال زیاد.

“این یک سوال از اگر. این سوال که چه زمانی و چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده” CDC اصلی معاون مدیر آن Schuchat گفت: در روز سه شنبه.

ایالات متحده گزارش کرده است 57 مورد از ویروس.

دکتر بروس Aylward سر مشترک که چینی ماموریت در شیوع خبرنگاران در بازگشت خود را به ژنو که آماده نیست باید منتظر بمانید.

“فکر می کنم این ویروس در حال رفتن به نشان می دهد تا فردا. اگر شما فکر نمی کنم که راه شما در حال رفتن به آماده می شود,” او گفت:.

Aylward گفت: چین “فوق العاده ای بسیج” برای رسیدگی به شیوع نشان داد که چگونه یک مهاجم بهداشت عمومی سیاست از جمله قرنطينه می تواند به جلوگیری از گسترش آن.

المپیک نگرانی

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش دیگری 406 عفونت های جدید در روز چهارشنبه از 508 روز قبل از آن و آوردن مجموع تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 78,064. آن مرگ و میر افزایش 52 به 2,715.

کره جنوبی که با 1,146 موارد است که بیشتر در خارج از چین گزارش 169 امکانات جدید از جمله یک سرباز آمریکایی به مقامات آماده یک طرح بلند پروازانه برای تست بیش از 200 ، 000 نفر از اعضای یک کلیسا در مرکز شیوع.

از موارد جدید, 134 بودند از Daegu شهرستان که در آن ویروس بوده است و گذشت در میان اعضای Shincheonji کلیسای عیسی کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

ارتش ایالات متحده گفت: 23 سال سرباز مستقر در اردوگاه کارول حدود 20 متر از Daegu حال آلوده شده است.

در ژاپن نخست وزیر ژاپن خواستار ورزشی و رویدادهای فرهنگی به اوراق و یا محدود به مدت دو هفته به بنیادی این ویروس به عنوان نگرانی های نصب شده برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

ژاپن 164 ویروس موارد و 691 مربوط به قرنطینه کروز کشتی لنگر انداخت در جنوب توکیو.

شده اند وجود دارد نزدیک به 50 مرگ و میر در خارج از چین از جمله 11 در ایتالیا و 16 در ایران بیشتر در خارج از چین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

معاون وزیر بهداشت – دیده تصفیوی پیشانی خود را در یک کنفرانس خبری کنفرانس – در میان آلوده.

کویت در گفت و گو با دو coronavirus موارد در میان مردم بازگشت از ایران و در نظر گرفتن آن شمارش به 11.

موارد مرتبط ایران گزارش شده است در سراسر منطقه است. بحرین گفت: عفونت خود را افزایش یافته بود به 26 بعد از سه مورد جدید تایید شد در یک پرواز از ایران.

سهام چینی به دست آوردن

در اروپا و ایتالیا تبدیل به یک خط مقدم در global outbreak با 322 موارد است. ایتالیایی ها و یا افرادی که به تازگی در بازدید از این کشور را آزمایش مثبت در الجزایر اتریش کرواسی و رومانی و اسپانیا و سوئیس.

دو هتل در اتریش و یکی در اسپانیا و جزایر قناری نیز قفل کردن بعد از موارد ظهور مربوط به ایتالیا است. اسپانیا نیز گزارش اول آن سه مورد در سرزمین اصلی.

چه کسی می گوید شیوع بیماری به اوج خود رسید و در چین حدود Feb 2, پس از جدا مقامات مرکزی هوبئی استان و اعمال افراطی دیگر مهار اقدامات است که باید فلج جهان دومین اقتصاد است.

رشد در چین به نظر می رسد به سقوط بیشتر از سه دهه کم از 6.1 درصد در سال گذشته پس از اختلال اما مقامات در حال حاضر اصرار “کم خطر” مناطق برای بازگشت به کار.

چینی سهام جبران برخی از ضرر و زیان به عنوان موارد جدید کاهش یافت اما اثر وقوع هستند طنين انداز در منطقه است و عمده ترین اقتصادهای رود یا آهسته متوقف کردن و یا کوچک کردن این سه ماهه رویترز نظرسنجی ها یافت می شود.

پیش بینی از اقتصاددانان جمع آوری شده توسط ایسنا در فوریه 19-25 نشان داد که استرالیا و کره جنوبی و تایوان و سنگاپور و تایلند هستند و همه انتظار برای قرار دادن در بدترین عملکرد در سال در سه ماهه.

هنگ کنگ با رونمایی از یک رکورد کسری بودجه حمایت یارانه نقدی و معافیت های مالیاتی برای نرم کردن ضربه به آن رکود-آمار اقتصاد از تظاهرات اخیر و ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>