Coronavirus افکن سهام و دسترسی مسائل با کودکان حق بازی

“مامان پلیس می آیند!” من نه ساله تماس به من از او روروک مخصوص بچه ها. ما در لیک فرانت مسیر در نزدیکی خانه ما در تورنتو و او را مضطرب پس از دیدن توسط مأموران اجرای قانون گشت پارک.

ما هم شنیده ام در مورد پدر در اوک ویل بود که برای جریمه, اسکیت, در یک پارکینگ خالی با سه فرزند خود را.

دستورالعمل های بسیاری برای فعالیت در این بیماری همه گیر به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن کودکان نیاز و حق را به بازی. شهر تورنتو دستورالعمل های فیزیکی فاصله صحبت از محدود کردن سفرهای خارج از منزل.

تورنتو گفت: در آن COVID-19 تغییرات به شهرستان خدمات است که “مردم می تواند راه رفتن/اجرا/دوچرخه” در مسیرهای مختلف از طریق یک پارک اما هیچ اشاره ای به بازی.

پس چگونه می تواند حمایت پدر و مادر یک کودک نیاز و حق را به بازی زمانی که آنها لازم نیست که یک حیاط خلوت و یا هر جای دیگری برای فرار ؟

در کار دکترا در دانشگاه تورنتو من به مطالعه کودکان, هوای آزاد, بازی. من به خصوص علاقه مند در چگونه بزرگسالان پشتیبانی بازی در فضای باز برای اطمینان حاصل شود که کودکان از دسترسی به کیفیت بالا و فرصت بازی. من یاد گرفته ام که همه بزرگسالان از مقامات بهداشت عمومی به افسران پلیس به والدین و همسایگان نیاز به درک اهمیت بازی در فضای سالم رشد کودک به منظور حمایت از آن.

دسترسی به بازی در یک بیماری همه گیر

در حالی که پدر و مادر به شدت تحت تاثیر قرار که آیا فرزندان خود را از رفتن به بازی دسترسی به فضاها و اماکن به بازی مهم است. برخی از خانواده های خصوصی, حیاط یا باغ و برخی از زندگی در خانه های با بلوارها و ماشین های کمتر اما بسیاری از نمی.

اگر چه کلید سلامت عمومی ضروری در این بحران است و برای ماندن و جدا از دیگران, دستورالعمل های رسمی ما را تشویق به ماندن در خانه. بسته شدن تمام پارک های ملی بسیاری استانی پارک ها و مناطق حفاظت شده کاهش می یابد و دسترسی به فضاهای سبز. در تورنتو که در آن زندگی می کنیم حتی بالا پارک در حال حاضر بسته به جوانه زدن شکوفه های گیلاس تمایل به جذب جمعیت.

زمانی که شهرداری تجهیزات زمین بازی نیز بسته بازی کودکان به طور طبیعی افزایش می دهد و در جامعه دیگر فضاهای, از جمله همسایگی خیابان.

ما کوچک شهری مجتمع کودکان و خانواده ها در laneway و culs-de-sac. ما باید به فکر خودرو برای ایمنی. در حالی که بسیاری از همسایگان ما پشتیبانی بازی کودکان, برخی از شکایت این پر سر و صدا و مزاحمت و نه خوش آمدید فرزندان و یا ما خالص بسکتبال در جامعه ما فضا.

حتی در شرایط عادی همه این چالش پیدا کردن فضاهای بازی ضرب می شوند که ساختمان ها آپارتمان های بلند و جمعیت متراکم محلات رنج می برند از عدم برنامه ریزی شهری برای کودکان بازی.

در یک بیماری همه گیر که زمین های بازی و پارک ها تعطیل هستند, چگونه بر روی زمین هستند و پدر و مادر با متنوع دسترسی به خارج از منزل و قرار است برای مدیریت زمانی که وجود دارد هیچ جایی برای آنها فرزندان خود را به بازی خارج ؟

چالش پیدا کردن فضاهای بازی ضرب می شوند که ساختمان ها آپارتمان های بلند و جمعیت متراکم محلات رنج می برند از عدم برنامه ریزی شهری برای کودکان بازی. (Shutterstock)

کودکان نمی ‘ورزش’ آنها بازی

در حالی که بزرگسالان بی سر و صدا بیرون رفتن برای پیاده روی و ورزش کودکان و انرژی پشت سر هم خارج از بازی.

در فضای بازی کودکان اجرا, جست و خیز, صعود, دایره پشت و توقف را به کاوش. آنها در ساخت و نابود کردن. آنها را از خطرات و تست محدودیت های خود را. کودکان تظاهر و بازی های خود را. آنها بازی بازی های سنتی مانند بسکتبال است. آنها همچنین ایجاد برخی از سر و صدا!

کودکان نیاز به بازی بیشتر از همیشه در حال حاضر.

مانند هر کس دیگری کودکان تحت استرس بزرگ در طول COVID-19. آنها جدا از مدرسه و دوستان و آنها در حال تلاش برای انطباق به عنوان بهترین آنها می توانند. متأسفانه برخی از کودکان در معرض خطر سوء استفاده زمانی که در داخل گیر با تاکید مراقبان. فعالیت بدنی محققان ابراز نگرانی در مورد احتمال مرگ در جنبش سالم رفتارها در طول همه گیر به خصوص برای خانواده های آسیب پذیر در چگالی بالا مسکن با کاهش دسترسی به خارج از منزل.

مطمئن شوید که همه کودکان می توانند بازی در خارج از منزل است یکی از بهترین راه ها برای کمک به بچه ها به خاطر بازی در فضای مزایای متعدد است. این پشتیبانی از سلامت روانی ، آن را نگه می دارد بچه های فعال و سالم است که به نوبه خود با پشتیبانی از یادگیری و توسعه.

کودکان تفکر خلاق و حل مشکلات به عنوان آنها بازی کند. آنها یاد بگیرند که همراه با دیگران و مدیریت رفتار خود را.

کانادا دستورالعمل توصیه می کنند کودکان صرف چند ساعت در روز و در نور فعالیت فیزیکی است که به طور طبیعی به دست آورد و در خارج از منزل از طریق بازی که در آن اتاق وجود دارد به حرکت می کند. و برای یک بار در زندگی پر مشغله مان را کودکان باید زمان بیشتری را به بازی!

در حالی که بزرگسالان بی سر و صدا بیرون رفتن برای پیاده روی و ورزش کودکان و انرژی پشت سر هم خارج از بازی. (Shutterstock)

کودک حق بازی

کودک را به بازی به عنوان تضمین شده توسط ماده 31 کنوانسیون سازمان ملل متحد در مورد حقوق کودک سازگار با, فیزیکی, فاصله, اصول هنگامی که ما می دانیم بازی در فضای باز به عنوان طبیعی رفتار مطلوب کودکان است.

کودکان باید تشویق به بازی در خارج از منزل با خیال راحت نه گیر کرده در داخل و یا channelled به “ورزش” به عنوان تنها شیوه ای برای استفاده از یک پارک. خطر انتقال ویروس از طریق تماس با مشترک سطوح می تواند حذف شود با درخواست از خانواده ها برای استفاده از خود بازی مواد و تجهیزات.

در میان عدم اطمینان در مورد کودکان به عنوان پخش از coronavirus تصمیم گیرندگان ممکن است در نظر کودکان نیاز به بازی با کودکان دیگر و ارزیابی خطرات در مقابل مزایای محدود اجتماعی بازی فراتر از فرد و خانواده. بسته شدن خیابان ها و امکان استفاده از وسیع خالی پارکینگ را فراهم می کند افزایش فضای بازی که در آن فضای سبز کمیاب است.

اگر چه توجه بیشتر به کودک پسند برنامه ریزی شهری مورد نیاز است به راستی آدرس دسترسی عادلانه به هوای بازی بیشتر انجام می شود در حال حاضر. اگر ما متوقف به در نظر گرفتن کودکان با نیازهای خاص می توانید پیدا کردن راه هایی برای پشتیبانی عمومی از طریق بازی بیشتر شامل بهداشت عمومی سیاست و اجرای آن است.

همانطور که ما حرکت و حرکت فراتر از این بحران بیرون بازی را می توان قدرتمند مداخله برای کودکان را در حال و آینده و تا زمانی که دسترسی به منزل نمی لولا در یک خانواده حیاط خلوت وضعیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de