Coronavirus سنبله: چرا مردم به دنبال محدودیت سخت تر است بار دوم در اطراف

ویکتوریا اخیر سنبله در coronavirus موارد تاکید بر لزوم هوشیاری به معاشرت و کسب و کار همچنان ادامه دارد. اگر چه شیوع منجر به بازگشت به برخی از قبل از lockdown شرایط برای بسیاری از این محدودیت ها ممکن است به نظر می رسد بیشتر شبیه به دستورالعمل از قوانین.

در حال حاضر ممکن است وجود دارد بسیاری از تفاسیر مختلف از تازه ابقاء محدودیت. همچنین داشتن اعطا شده است برخی از آزادی ها پس از اولیه مستند دوره مردم خواهد بود و تمایلی به رفتن به عقب.

با هم, این باعث می شود انطباق حتی سخت تر برای به اجرا درآوردن. در طول مراحل اولیه از مستند ما انجام یک نظرسنجی برای پیدا کردن چه عواملی انگیزه نگرش عمومی نسبت به انطباق. یافته های ما خواهد بود به خصوص مربوط در هفته های آینده.

من باید بماند یا باید برود ؟

شما می تواند بخشیده شود برای احساس مانند پیام رسانی در اطراف coronavirus محدودیت های مخلوط شده است.

حتی در اوایل مستند, هنگامی که وجود دارد کمتر از سردرگمی در مورد آنچه که تشکیل شده عدم رعایت مردم بودند یا سوء تفاهم و یا نقض قوانین. پلیس صادر شده و هزاران نفر از نقض اعلامیه در سراسر کشور است.

تا چه حد می تواند ما در حال حاضر “اعتماد” استرالیا مطابق با آخرین توصیه از مقامات بهداشت و درمان? خواهد خوشنودی خزش ؟ شواهد اولیه در ویکتوریا نشان می دهد این است که یک وضعیت شکننده.

یک قاعده شکستن روند

حتی قبل از تظاهرات توده ای است برای زندگی مهم جنبش وجود دارد یک معامله بزرگ از تفسیر با توجه به انطباق در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

در پاسخ تیم ما در گریفیث جرم شناسی موسسه انجام یک نظرسنجی در سراسر کشور) از 1,595 استرالیا.

بررسی شروع به پنج هفته پس از اجباری اجتماعی فاصله محدودیت معرفی شدند. آن شرکت کنندگان خواست تا گزارش خود را در سطح انطباق با اجتماعی فاصله محدودیت در طول هفته گذشته. آن را در بر داشت نسبت قابل توجهی از شرکت کنندگان بودند پیوستن به اجباری اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. به طور خاص:

  • 50.3 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که socialised در فرد با دوستان و یا بستگان آنها زندگی نمی کنند با در هفته گذشته
  • 45.5 درصد گفت: آنها در سمت چپ خانه “بدون واقعا دلیل خوب”
  • 39.6% گفت: آنها سفر برای اوقات فراغت
  • 5.95% گفت: آنها رفت و برای خرید های ضروری و یا غیر ضروری موارد با COVID-19 علائم و
  • 57.2% گفت: آنها رفت و برای خرید وسایل غیر ضروری که سالم است.

میزان عدم انطباق با محدودیت افزایش یافته و با گذشت زمان.

اجتماعی فاصله اقدامات شد آرام در ملبورن در ژوئن 1 اجازه می دهد تا بارها و کافه ها و رستوران ها تا 20 مراجعان در داخل. James Ross/AAP

چه کسی مقصر?

این تحقیق همچنین به بررسی عواملی که پیش بینی شده بود که به احتمال زیاد مطابق با محدودیت.

اولیه دو پيش بينی کننده بودند احساس “وظیفه به اطاعت از دولت” و “اخلاق شخصی”. به سادگی مردم بیشتر سازگار اگر آنها احساس قوی تر وظیفه به اطاعت از دولت دستورالعمل و اگر آنها فکر آن را از نظر اخلاقی اشتباه به دست انداختن قوانین است. این یافته ها نشان می دهد هنجارهای اجتماعی به جای ترس از COVID-19 انگیزه انطباق بیشتر است.

این یافته ها همچنین نشان داد سن و جنس هر دو تا به حال تحمل با شرکت کنندگان و زنان بیشتر احتمال دارد به پیروی.

کسانی که درک بیشتری خطر سلامت از COVID-19 نیز بیشتر مایل به پیروی از قوانین و همچنین به عنوان کسانی که احساس وجود دارد بیشتر در معرض خطر گرفتار شدن و جریمه برای شکستن آنها. این عوامل بودند به هیچ وجه نزدیک به عنوان مهم به عنوان احساس وظیفه به اطاعت و یا شخصی اخلاق است.


ادامه مطلب: چرا coronavirus مستند قوانین خواهد بود نه اطاعت همه


این به چه معنی برای آینده ؟

در مقایسه با بقیه جهان در استرالیا تا به حال موفقیت های اولیه در کنترل COVID-19 شیوع. یک دلیل عمده برای این بوده است که مردم تمایل به رعایت محدودیت.

اما اطمینان ادامه داد: با رعایت اقدامات است که محدود کردن آزادیهای شخصی است شکننده بازی. استرالیا تا کنون به حال چند نمونه از جامعه انتقال این دانش ممکن است مردم را از خود راضی.

در طول H1N1 (آنفولانزای خوکی) پاندمی سال 2009 انگلستان محققان دریافتند اکثر افراد مورد مطالعه بودند مورد غفلت اجتماعی فاصله گرفته است. تنها 26 درصد گزارش شده احساس اضطراب در مورد ابتلا به بیماری و 72 درصد گفت: آنها تا به حال به تصویب رسید توصیه می شود اقدامات بهداشتی مانند شستن دست ها.

تنها 5 درصد گفت: آنها اجتناب شود جمعیت زیادی و یا حمل و نقل عمومی در طول بیماری همه گیر. و کسانی که پیوستن به اجتماعی فاصله مورد نیاز نیز تمایل به فکر می کنم شیوع بیماری شده بود به عمد اغراق آمیز توسط مقامات.

است اجرای این جواب میده ؟

به سادگی هیچ. آن را سخت برای به اجرا درآوردن با رعایت بهداشت شخصی و عادات و آن را تقریبا غیر ممکن است برای تشخیص افرادی که ترک خانه خود را هنگامی که ناخوش است.

بررسی ما نشان داد ترس از مجازات و کمی بازی نقش مهمی در ایجاد انگیزه استرالیایی برای مشاهده اجتماعی فاصله قوانین در طول مستند. اخلاق شخصی و احساس موظف به رعایت توصیه شد مهم تر است. [[

به عنوان عدم قطعیت گسترش در میان ویکتوریایی مقامات باید تمرکز بر آموزش شهروندان و یادآوری آنها را از COVID-19 خطرات بالقوه. با توجه به شدت عفونی ماهیت این ویروس حتی جزئی تجاوزات می تواند به عواقب فاجعه بار است. آن را بیش از حد به زودی به “استراحت”.

از همه مهمتر بهترین استراتژی خواهد بود برای متقاعد کردن شهروندان خود را مسئولیت اخلاقی به پیروی از قوانین به عنوان این کمک خواهد کرد که حفاظت از آسیب پذیر ترین در میان ما.

به حدی که ما در حال حاضر در حال دیدن این عنوان کسب و کار تشویق کاربران به استفاده از دست sanitiser قبل از ورود به فروشگاه مجموعه ای از محدودیت در تعداد افراد مجاز در داخل و یادآوری به مشتریان خود را برای حفظ فاصله.

مفید تاکتیک ممکن است برای یادآوری به طور منظم به درخواست دوستان و خانواده خود را برای حفظ بهداشت شخصی و محدود کردن حرکات خود را زمانی که ممکن است. این مهم است به تکرار ما “همه با هم”. آن را نیز ممکن است کمک کند اگر کسب و کار انگیزه بیشتری برای همکاری نزدیک با مقامات.

که گفت: به طور موثر بازاریابی “مسئولیت اخلاقی” به احتمال زیاد اثبات روابط عمومی چالش های مربوط به یک تعادل خوب بین شهروندان آزادی با دولت مکانیزم برای انطباق. تنها زمان خواهد گفت که آیا ما می توانیم این کشش و حفظ COVID-19 انتقال تحت کنترل است.


ادامه مطلب: ما واقعا می توانید تکیه بر مردم برای منزوی کردن زمانی که آنها در حال گفت ؟ کارشناسان توضیح


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de