Coronavirus خاموش شدن ناگهانی: چه چیزی باعث می شود آرایش مو ‘ضروری’? حتی آرایشگری می خواهید به

به عنوان بخشی از فراگیر اجتماعی-فاصله اقدامات در مارس 24, نخست وزیر اسکات موریسون اعلام ناخن سالن برنزه, اپیلاسیون و بسیاری دیگر از خدمات زیبایی خواهد بود بسته – اما سالن مو باقی می ماند باز با 30 دقیقه به ازای هر مشتری در زمان محدودیت.

وجود انتقادات زیادی از این حد بود که هر دو خام و بسیار جنسیتی و آن را معکوس. سالن می تواند اگر آنها حفظ یک فرد در هر چهار متر مربع است.

در حالی که بسیاری از آرایشگاه کسب و کار باید به طور داوطلبانه بسته درهای خود را به دیگران باز باقی می ماند. این موضوع تبدیل به یک flashpoint در استرالیا برای بحث در مورد آنچه که “ضروری” خدمات.

لمس و بحث

من تحقیقات قبلی بر روی جنبه های عاطفی سالن کار نشان داده آرایشگری و زیبایی کارگران عمل می کنند مثل موقت مشاوران برای بسیاری از مشتریان.

سالن نه فقط در مورد makeovers: آن است که یک فضای لمس کنید و صحبت کنید. برای برخی از سالن ممکن است یکی از تنها مکان آنها روبرو می شوند به طور منظم کلامی و فیزیکی تماس بگیرید. به طور فزاینده سالن کارگران هستند که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک کانال مهم بین اعضای جامعه و خدمات مانند خشونت خانوادگی پناهگاه است.


ادامه مطلب: عمیق تر, سالن های زیبایی هستند مکان های و مراقبت


در شرایط عادی, مو و زیبایی خدمات ممکن است در نظر گرفته شود ضروری است با توجه به اجتماعی و جامعه رفاه جنبه های کار. اما در زمینه یک بیماری همه گیر در مجاورت نزدیک مورد نیاز برای آرایش مو یک مشکل است.

ترس برای رفاه حال کسانی که در صنعت استرالیا آرایش شورا درخواست دولت برای آرایشگری و آرایشگاه تعطیل شود. اولیه پیام های مخلوط مورد قوانین برای سالن به نظر می رسد که ایجاد سردرگمی برای سالن ها و مشتریان به طور یکسان. این شامل عدم اطمینان در مورد آنچه که یارانه ها در دسترس هستند برای سالن که در حال حاضر بسته به طور داوطلبانه.

اما روشن نیست که چرا دولت همچنان به خیال مو خدمات “ضروری”. با توجه به اصلی 30 دقیقه حاکم است بعید است که این تصمیم بر اساس نگرانی برای نگهداری از کار اجتماعی جنبه های آرایش مو.

این 67,000 افراد شاغل به عنوان آرایشگری ممکن است بیشتر یک عامل مهم در تصمیم گیری در یک زمان هنگامی که بسیاری از دیگران را از دست داده اند شغل خود را. البته خاموش شدن در حال حاضر تحت تاثیر 36,100 زیبایی درمانگران شاغل در سراسر استرالیا است, اما ممکن است یک برداشت بسیار زیبایی کار (مانند حفظ ناخن ها و موهای بدن) می تواند در خانه انجام می شود.

همچنین ممکن است یک جنسیتی عنصر به این: این خدمات زیبایی بیشتر آباد توسط زنان و در نتیجه ممکن است بیشتر فرهنگی رمزی به عنوان “inessential” و یا بیهوده و بیمعنی.

به نظر می رسد به احتمال زیاد ما را دنبال رهبری از کشورهای دیگر که در حال حاضر بسته سالن مو اگر بیشتر فیزیکی فاصله اقدامات مورد نیاز هستند.

دیجیتال سالن

در زمان رکود شدید اقتصادی ، مو و زیبایی خدمات محبوب باقی می ماند.

حتی در دوران رکود بزرگ مردم ادامه داد: برای پرداخت بازدیدکننده داشته است سالن صرف نظر کردن از ملزومات دیگر.

اما در طول زمان بین سالن بازدیدکننده داشته است به نظر می رسد به گسترش در زمان رکود. لقب “مدل موی شاخص” مصرف کننده اعتماد به نفس است که تصور می شود حاکی از بیشتر سفرهای مکرر. در سمت تلنگر, برخی استدلال می کنند مصرف کنندگان تمایل به خرید بیشتر لوکس کوچک آیتم های زیبایی مانند رژ لب در دوران رکود (به اصطلاح “رژ لب index”).

حتی در دوره های دشوار اقتصادی مردم هنوز هم در مورد مراقبت از تظاهر کردن.

در زمینه COVID-19, اما, این, اجتماعی, فاصله وضعیت پیچیده برای صنعت زیبایی.

با بسیاری از shopfronts بسته در حال حاضر کسب و کار باید معطوف به خدمات آنلاین پیدا کردن راه های خلاقانه برای حفظ ارتباط با مشتریان موجود.

بسیاری از سالن آغاز فروش “مستند” محصول بسته آنلاین, تولید کوتاه “تعمیر و نگهداری خانه” ویدئوها و برخی از آنها حتی ارائه یک زندگی دیجیتال مشاوره.

سپس برخی وجود دارد که به سادگی با گرفتن امور به دست خود.

Google Trends نشان نمایی افزایش جستجو برای “نحوه برش مو خود را” پس از 8 مارس. Buzzcuts هستند و همچنین به دست آوردن محبوبیت به عنوان یک بدون سر و صدا راه برای حفظ مو در خانه. مردم به نظر می رسد با استفاده از عدم وجود سالن ارشاد به عنوان یک فرصت برای دریافت مبتکر با ظاهر خود و یا سعی کنید همه چیز در خانه آنها ممکن است بیش از حد می ترسم برای درخواست از یک حرفه ای است.

محدود تماس های اجتماعی و دسترسی آنلاین فیلتر ميانگين مردم ممکن است احساس آنها می توانید خلاق تر با سبک خود را. #hairtutorials همچنان به روند در Infinite. #QuarantineHair است که استفاده می شود در توییتر به سند برخی از بالا و پایین مردم با داشتن تجربه خود را به نظر می رسد در مستند.

زوم زیبایی

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مضحک به برخی که مردم هنوز هم در مورد مراقبت از آرایش و مو محصولات در طول یک بحران بهداشت عمومی وجود دارد چندین دلیل ممکن است این مورد است. اگر اجتماعی کاهش می یابد بسیاری از تثبیت هنجارهای زیبایی ادامه خواهد داشت. مردم ممکن است احساس نیاز به نگه دارید تا برخی از حس ظاهر در حالی که هنوز از دیدن همکاران و مشتریان و دوستان بر روی صفحه نمایش.

نیز وجود دارد یک آیین مهم عنصر برای حفظ ظاهر. در فرهنگ غربی یکی بیرونی ارائه شده است دیده می شود به عنوان نزدیک متصل به یک حس هویت و خوب بودن. حفظ یک زندگی روزمره از جمله مراقبت از پوست, آرایش و یک ظاهر طراحی شده مو ممکن است برخی از مردم احساس آنها به دنبال پس از خود – به ویژه هنگامی که چیزهای دیگر در اطراف آنها بسیار سخت تر برای کنترل.

حداقل های ناگوار و طنز آمیز تجارب خود را با یک ظاهر طراحی شده در این دیجیتال زیبایی جهان به مردم ارائه می دهد یک راه جدید برای به دست آوردن یک حس ارتباط اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im