Coronavirus: اشکال شدید بیماری می تواند آسیب به قلب

مردم را با شدید ترین اشکال COVID-19 اغلب مسن و مشکلات بهداشتی موجود. حدود 10 درصد از COVID-19 بیماران مبتلا به بیماری های قلبی و دیابت و فشار خون بالا. در عین حال شگفت آور, افراد مبتلا به بیماری های ریوی مانند آسم و بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) حساب برای تنها 6 درصد از شدید COVID-19 موارد است. این آمار مشابه در بیمار گزارش ها از چین و ایتالیا و انگلستان و ایالات متحده است.

مردم با موجود بیماری های قلبی در حال بدتر متاثر COVID-19 اما این ویروس نیز می تواند بر قلب در افراد بدون بیماری قلبی است.

در هر دو مورد هنگامی که وجود دارد یک شديد COVID-19 عفونت قلب دستخوش یک پاسخ التهابی به نام میوکاردیت. این ویروس سلول های قلب باعث بافت های عضلانی (انفارکتوس) تحت التهاب شديد. این می تواند تغییر هدایت الکتریکی در قلب موثر بر توانایی خود را به پمپ خون در سراسر بدن است. نتیجه این است که کمتر اکسیژن به اعضای بدن از جمله ریه ها. چگونه این اتفاق می افتد مشخص نیست اما وجود دارد چند مکانیسم ممکن است.

میوکاردیت التهاب عضله قلب بافت. Artemida-psy/شاتر

اولین قلب آسیب ممکن است در ارتباط با این ویروس وارد سلول. سنبله به شکل پروتئین بر روی سطح ویروس قفل در به یک گیرنده در سطح سلول به نام ACE2. در بیماران مبتلا به بیماری های زمینه ای قلبی وجود دارد تعداد بیشتری از ACE2 گیرنده در سطح سلول که ممکن است در نتیجه تعداد بیشتری از ذرات ویروس وارد سلول باعث به طور قابل توجهی بیشتر از التهاب در افراد بدون بیماری قلبی است.

دوم به عنوان با هر گونه عفونت در بدن مانت یک جنگ در برابر تهاجم پاتوژن. این نیاز به انرژی بیشتر و افزایش سوخت و ساز بدن برای مبارزه با سیستمیک عفونت ویروسی است که چرا ما متوسط می رود تا در طول یک عفونت است.

سیستم ایمنی بدن در یک نسبتا سالم فرد قادر به سوار شدن یک پاسخ مناسب به عفونت و تولید آنتی بادی برای مبارزه با ویروس. افراد با سیستم ایمنی ضعیف تر مانند سالمندان یا کسانی که با مشکلات اساسی نمی تواند به اندازه کافی کوه این پاسخ و مبارزه با عفونت های ویروسی. عفونت با شدت گرفتن در بدن و حملات اعضای حیاتی بدن مخصوصا ریه ها و قلب است.

پزشکان قادر به نظارت بر شدت میوکاردیت با استفاده از یک آزمایش خون به نام تروپونین. این پروتئین معمولا در قلب است. آن است که به جریان خون منتشر شده که قابل توجه قلب آسیب هایی که در طول یک حمله قلبی.

بیماران در ووهان بودند که به شدت بیمار شد و به احتمال زیاد برای بیشتر غلظت تروپونین در خون نسبت به کسانی که کمتر به شدت آلوده. این نیز تکرار شده داده ها از ایتالیایی شیوع.

سايتوکين طوفان

برخی از COVID-19 بيمار تجربه ناگهانی و شدید شروع میوکاردیت شناخته شده به عنوان برق آسا میوکاردیت. آن شرح داده شده است در مرده COVID-19 بيمار در پس از مرگ (کالبد شکافی) و یا در زندگی بیماران توسط یک فولاد بیوپسی از بافت قلب (enodmyocardial بیوپسی).

سریع پاسخ التهابی به این ویروس در برق آسا میوکاردیت است که تصور می شود با توجه به سیگنال شیمیایی پشت سر هم به نام سايتوکين طوفان. سيتوکين ها رسان های شیمیایی هستند که آزاد شده از سلول های ایمنی. آنها جذب تعداد زیادی از سلول های التهابی به نام T-helper سلول ها به محل عفونت است.

هنگامی که بیماران تحت سايتوکين طوفان وجود دارد غیر قابل تنظیم پاسخ بیش از حد باعث التهاب است که می تواند کشتن بیمار است. این بیماران نه تنها افزایش تروپونین اما همچنین افزایش غلظت التهابی نشانه مهم عفونت های ویروسی. مواد مخدر برای کمک به کنترل سیستم ایمنی بدن ممکن است از استفاده در کنترل ناگهانی واکنش التهابی و آزمایش های در حال انجام در COVID-19 بيمار.

بسیاری از بیماری های ویروسی قرار داده و از جمله فشار زیادی بر روی بدن است که قلب اغلب نمی تواند مقابله به طوری که بیشتر مردم از مشکلات قلبی از آنها از بیماری ریوی. COVID-19 است که در واقع شبیه به دیگر تنفسی بیماری های همه گیر. در سال 2009 وجود دارد یک آنفولانزای همه گیر ناشی از ویروس H1N1 موسوم به آنفلوآنزای خوکی همه گیر. بیماران مبتلا به H1N1 تا به حال تعداد بیشتری از قلب-عوارض مربوط به نسبت است به طور معمول دیده می شود در نمونه آنفلوانزای فصلی عفونت با 62% نشان دادن برق آسا میوکاردیت.

خبر خوب این است که اکثریت قریب به اتفاق مردم (98%) با COVID-19 بازیابی با هیچ توجهی از مشکلات سلامتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net