Coronavirus نشان می دهد که چقدر عمیق ماچو کلیشه اجرا از طریق جامعه

نشانه های اولیه نشان می دهد مردان بیشتر در حال مرگ هستند از COVID-19 نسبت به زنان – اگر چه برخی از کشورها از جمله انگلستان در حال انتشار اطلاعات در این.

کارشناسان مطمئن نیستید دقیقا به همین دلیل این ممکن است. ممکن است در بخشی با توجه به تفاوت در زیست شناسی. پیشنهادات ساخته شده اند به عنوان مثال ممکن است که مردان و زنان را متفاوت پاسخ ایمنی و مردان سیستم ایمنی بدن ممکن است فعال در همان راه به عنوان زنان برای مبارزه با ویروس. اما شیوه زندگی و رفتار نیز به احتمال زیاد برای بازی در یک نقش است.

برای شروع, مردان بیشتر احتمال دارد به مشکلات اساسی مربوط به COVID-19 – مانند فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی و برخی از مزمن ریه بیماری است. این است که در بخشی از آنجا که مردان بیشتر احتمال دارد به درگیر در رفتار مخاطره آمیز از قبیل الکل و مواد مخدر.

تحقیقات همچنین به نظر می رسد نشان می دهد که برخی از مردان ممکن است به بهداشت شخصی – مانند شستن دست ها کمتر به طور جدی از زنان است. این می تواند با توجه به این واقعیت است که پاکیزگی است که اغلب در ارتباط با زنانگی خانوادگی و زیباسازی است.

اما نویسنده کارولین Criado-پرز نیز اشاره کرد که به دلیل اینکه اکثر تحقیقات پزشکی بر مرد بدن وجود دارد عدم درک در مورد اینکه چرا زنان بهتر ممکن است قادر به دفع این ویروس.

تنهایی و انزوای اجتماعی

این COVID-19 همه گیر نیز برجسته نقش های مختلف مردان و زنان هنوز هم انتظار می رود برای بازی در جامعه – مردان نه تنها کمتر احتمال دارد به مراقبت از خود را, اما همچنین کمتر احتمال دارد به درگیر در مراقبت از دیگران است.

قابل توجه است چقدر زنان وابسته به ارائه هر دو پایین پرداخت می شود و مراقبت های پرداخت نشده کار – آیا برای کودکان معلول افراد مسن و یا کسانی که در بهداشت ، در واقع این بیماری همه گیر است که با قرار دادن اضافی مراقبت از مسئولیت در زنان است.

مردان نیز به طور نامتناسبی احتمال مرگ در طول سارس و شیوع بیماری Mers که ناشی از شبیه coronaviruses. JHDT Productions/شاتر

COVID-19 مجبور است مردم را به منعکس کننده بر انسان شکنندگی روابط متقابل و وابستگی متقابل. اما هنجارهای جنسیتی نیز نیاز مردان به رویین تن – همیشه قوی و خودکفا.

که نیز تمایل به معاشرت بیشتر در گروه های عمومی ممکن است اجتماعی فاصله کمتر به طور جدی از زنان است. آنها ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به قبول آنها نیاز به کمک بیش از حد از دیدن آن به عنوان “unmanly” به انجام این کار.

مردان مسن در خاص هستند بیشتر احتمال دارد به تجربه تنهایی و انزوای اجتماعی – و این می تواند آنها را در افزایش خطر ابتلا به مشکلات روحی و روانی.

مستند اثرات

هنجارهای جنسیتی نیز در انتظار مردان قدرتمند و در کنترل است. بنابراین در حالی که بسیاری از مردان ممکن است لذت بردن از این فرصت را به مشارکت بیشتر در خانه برخی از آن استفاده کرده اند به ادعا بیشتر تسلط و کنترل بر خود و همکاران و کودکان است.

برای بسیاری از زنان و کودکان, این صفحه اصلی است, خطرناک ترین محل می شود. انگلستان ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن شاهد یک افزایش 25 ٪ در تماس های از مستند آغاز شد – که برجسته چگونه قرنطینه می توانید ترکیب های داخلی و سوء استفاده جنسی.

جنس نیز شاهد افزایش ترافیک و برخی از آنها ارائه دسترسی رایگان در طول مستند. فعالان هشدار داده اند که این امر همراه با افزایش اتکا به فن آوری می تواند کمک به افزایش آنلاین آزار و اذیت و سوء استفاده جنسی.

پاسخ به COVID-19

مردان صدای مسلط دولت در پاسخ به COVID-19 و رویکردهای بسیاری از دولت ها به طور فزاینده ای شکل توسط masculinist سیاست است.

دولت بریتانیا و نزدیک به آن همه مرد “جنگ-دولت” به عنوان مثال اعلام “جنگ” در coronavirus. این یک مشکل قیاس به عنوان آنچه که به طور عمده مورد نیاز برای مقابله با COVID-19 است, مراقبت از همبستگی اجتماعی و حمایت جامعه – و نه جنگ و خشونت.

برخی از رهبران جهان از سوی دیگر شده اند نگران کننده بی اعتنا از این بیماری همه گیر به عنوان اگر شدند تا خود را بیش از حد دشوار است به توان با این بیماری است.

این گفتمان مردسالار می تواند پیامدهای جدی برای سیاست های دولت مانند تشویق بیش از حد نظامی اقتدارگرا رویکردها و اولویت بندی مردسالار بخش های اقتصاد و جامعه است. مثلا زنان بیشتر احتمال دارد به طور موقت غیر رسمی و یا مخاطره آمیز کار می کنند که می افتد خارج از حفاظت از بسته های در حال تاسیس است.

نیز وجود دارد خطر که با قبلی بحران حمایت دولت را اولویت بندی صنایع دیده می شود به عنوان “قوی ترین اقتصاد” – و تحت سلطه مردان – مانند حمل و نقل هوایی تولید خودرو و ساخت و ساز. این بار دیگر می تواند در نتیجه حیاتی بخش های که در آن زنان برجسته تر بودن نادیده گرفته شده: مانند آموزش و پرورش و مراقبت های خرده فروشی.

این است که چرا وجود دارد یک نیاز ضروری برای تجزیه و تحلیل جنسیتی از اقدامات دولت مربوط به COVID-19 و تاثیر این های مختلف در گروه های اجتماعی است. همچنین باید وجود داشته باشد یک افزایش چشمگیر در بودجه برای خدمات برای کمک به کسانی که در معرض خطر داخلی و سوء استفاده جنسی.

اما به طور گسترده تر این بحران یک فرصت بزرگ برای ارزیابی مجدد سیاسی اولویت ها و روابط جنسیتی. آن را ارائه می دهد فرصتی برای سرنگونی سال از غفلت شناخت ضروری سهم از مراقبت به جامعه است. این نه تنها کمک می کند برای تشویق مردان به بازی بخشی خود را, اما آن را به گونه ای نسبت به تغییر مضر هنجارهای جنسیتی در پیامدهای COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de