Coronavirus محدودیت می تواند منجر به از راه دور رای گیری برای کنگره

گسترش coronavirus ایجاد کرده است مشکلات بی سابقه ای برای کنگره آن را به عنوان تقابل چگونه به انجام کسب و کار قانونی پس از عفونت از چندین عضو است.

سناتور. جاش هاولی R-Mo. گفت: Politico “ما احتمالا نمی تواند نگه داشتن عامل همه در یک مکان.”

برای تمام تاریخ آمریکا تا کنون مجلس نمایندگان و سنا باید تا به حال برای گرفتن رای در فرد مربوطه و گاز ، در حال حاضر بهداشت عمومی اقدامات ممکن است به جلوگیری از آن است.

به عنوان یک مشاور سابق برای مجلس نمایندگان از سال 1976 تا 1983 به اعتقاد من قانون اساسی مجوز کنگره برای استفاده از یک روش رای گیری به غیر از جمع آوری در کف خود را قانونی و گاز ،

تدوین کنندگان’ زبان

از تدوین کنندگان که در طراحی ساختار قانون اساسی برای چگونه همه چیز کار می کند در کنگره بر اساس آن در مجلس و شیوه های استعماری.

اعضای کنگره بود و هنوز هم به رای دادن شخص در طبقه از خانه و یا مجلس سنا. اما هنگامی که در اولین کنگره رسمی برگزار شده در مارس 4, 1789 به دلیل آب و هوای بد و دشوار سفر از یک حد نصاب وجود ندارد. بدون رسیدن به حد نصاب – اکثریت – به اندازه کافی وجود ندارد اعضا وجود دارد و در واقع به انجام کسب و کار. برگه های رای برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور می تواند شمارش نمی شود و هیچ قانون می تواند منتقل شود و یا درآمد مطرح شده است. رسیدن به حد نصاب در نهایت مونتاژ شده در مارس 1 در خانه و آوریل 5 در سنا است.

از تدوین کنندگان ممکن است پیش بینی کرده اند که گام های فوق العاده ای که کنگره را مجبور به را در یک بحران مانند امروز که بهداشت عمومی اقدامات می تواند تعیین می کند که صدها نفر از اعضای تواند مانع از جلسه در طبقه از خانه و یا مجلس سنا.

در عین حال زبان بنیانگذاران استفاده 233 سال پیش با این وجود ممکن است اجازه نوآوری های فن آوری در حال حاضر به منظور تسهیل در رای گیری از جاهای دیگر از فیزیکی واقعی مجلس نمایندگان و سنا و گاز ،

یکی از اولین دستگاه رای گیری الکترونیکی استفاده می شود توسط مجلس پس از رای گیری الکترونیکی معرفی شد و در سال 1973. مجلس نمایندگان

راه گریز در قوانین

قانون اساسی ایالات متحده هدایت است که کنگره “باید جمع آوری” حداقل یک بار در سال.

در حالی که تعریف فرهنگ لغت از “مونتاژ” شامل “برای دیدار با” یا “جمع آوری” هیچ نشانه ای وجود دارد که مجازی مجمع خواهد بود ممنوع تحت قانون اساسی است.

چه راهنمایی اساسی را فراهم می کند نشان می دهد گسترده ای انحراف در تصمیم گیری چگونه به انجام آن مورد نیاز است.

برای مثال قانون اساسی می گوید که “اکثریت هر [خانه] باید تشکیل یک حد نصاب برای انجام کسب و کار” اما مشخص نیست که چگونه هر خانه باید تعیین آنچه به منزله رسیدن به حد نصاب.

برای سال های سال 1890 به نمایش در خانه بود که رضایت بخش مورد نیاز برای رسیدن به حد نصاب به معنای اکثریت مطلق اعضای زندگی و نشسته بود به رای دادن در هر گزاره. این منجر به اعضای امتناع از رأی و در نتیجه جلوگیری از رسیدن به حد نصاب و مانع در خانه کسب و کار.

در سال 1890 بلندگو توماس رید حکم داد که اعضای حاضر در اتاق اما نه رای گیری خواهد بود شمارش در تعیین حد نصاب.

سخنران توماس براکت نی در سال 1890 ساخته شده یک تغییر مهم در مجلس رای گیری قوانین. کتابخانه کنگره چاپ و عکس در بخش بردی-دستی مجموعه عکس

دیوان عالی کشور تایید نی را رد کرد و گفت که این خانه توانایی و ستد کسب و کار “ایجاد شده توسط صرف حضور اکثریت.” از آنجا که هیچ روش مشخص شده در قانون اساسی برای تعیین حضور اکثریت آن در نتیجه وضع در خانه دست به تجویز هر روش که باید منطقی خاصی برای تعیین این واقعیت است.”

در ادامه کمی متفاوت حکومت است اما همان اختیار را مشابه تعیین.

کنگره می تواند قوانین خود را دارد

چگونه کنگره آثار است نه دیکته تنها با آنچه که در قانون اساسی. وجود قوانین در مجلس نمایندگان و سنا نیز حاکم چه هر یک از بدن می توانید انجام دهید.

در حال حاضر قوانین مجلس می گویند که “[e]بسیار باید عضو حاضر در سالن در طول آن نشست … و باید رای در هر سوال قرار داده است.”

قانون اساسی اجازه می دهد تا هر خانه کنگره “برای تعیین قوانین آن رسیدگی است.” قانون اساسی از این قوانین به چالش کشیده شده است در طول سال اما دیوان عالی کشور گفته است که کنگره قدرت به تدوین و اعمال قوانین چنین است “مطلق و فراتر از چالش دیگر بدن و یا دادگاه.”

که به معنی هر دو مجلس نمایندگان و سنا باید قدرت را به اصلاح قوانین خود را به اجازه می دهد یک روش رای گیری می کند که به آنها نیاز به جمع آوری در کف اتاق های خود.

تامین امنیت رای

این تغییر می تواند قانون اساسی مجاز و از لحاظ فنی امکان پذیر است. اما آن را بالا می برد بسیاری دیگر از سوالات از ایمان مردم در کنگره اعتماد به آسیب پذیری این سیستم به خارج از حملات.

اگر کنگره تصویب دور رای گیری عمده آن چالش این است که برای ایجاد یک سیستم است که می تواند به محافظت در برابر تقلب و هک و یا پروکسی رای گیری.

در حالی که سنا هنوز هم نیاز به صوتی, یا, دست, رای, مجلس به اجرا در سیستم های رای گیری الکترونیکی در اوایل 1970s. توسط 1980s سوء ظن بوجود آمده بود که اعضای خانه یا برای راحتی خود و یا برای جلوگیری از یک غیبت, وام, خود, الکترونیکی, کارت های رای دهی به یک دیگر خود را وارد کنید و رای. از آنجا که هیچ خانه قانون به طور خاص اجازه چنین پروکسی رای گیری در طبقه یک سوال وجود دارد که آیا چنین یک عمل حرام در اخلاق و قوانین.

پس از خانه کمیته اخلاق رسیدگی به این ناهنجاری آنها به تصویب یک قانون جلوگیری از پروکسی رای گیری در مجلس نمایندگان است. بدیهی است که خانه را به آمده تا با یک سیستم برای جلوگیری از چنین سوء استفاده از تکرار.

البته این سیستم می تواند ابداع به صورت محدود استفاده در مواقع اضطراری با بازگشت به سنتی رای گیری در مجلسی یک بار اضطراری را تصویب کرده است.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو