Coronavirus کارت گزارش: کارشناسان به کانادا B U. F

تورنتو — رمان coronavirus شد یک واقعیت در کانادا شش ماه پیش تا امروز.

مردی که تا به حال سفر به ووهان, چین افتاده بود بیمار پس از بازگشت به خانه اش در حومه تورنتو. او به دنبال توجه پزشکی و پزشکان تشخیص داده و او را با کانادا اولین presumptive مثبت مورد ویروس. دو روز بعد نتایج آزمون در مرد آمد مثبت و همسر او تشخیص داده شد به عنوان کشور دوم presumptive بیمار است.

همانطور که این اتفاق می افتد, مقامات بهداشتی از میلاد به Ottawawere گفت که خطر کمی برای کانادایی ها و سازمان بهداشت جهانی (WHO) برگزاری شد در اعلام این ویروس جهانی بهداشت اضطراری است.

بسیار تغییر کرده است پس از آن. این بیماری ناشی از ویروس داده شده است یک نام – COVID-19 – و جهان در چنگ بزرگترین اپیدمی در دهه. شده اند وجود دارد بیش از 15 میلیون مورد تأیید ویروس و بیش از 600 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در کانادا وجود داشته است بیش از 110,000 موارد – بیش از کل جمعیت مونکتون, N. B. – و تقریبا 9,000 مرگ و میر.

یک سال و نیم پس از COVID-19 اول خود را نشان داد در کانادا CTVNews.ca خواسته هفت برجسته اپیدیولوژی کارشناسان بهداشت عمومی و متخصصان بیماری های عفونی به عقب نگاه در همه گیر پاسخ از کانادا و ایالات متحده و جهان به عنوان یک کل و کنار هم قرار دادن یک کارنامه برای هر – بررسی نقاط قوت و ضعف خود تا کنون و اختصاص آنها را نامه ای درجه.

ما متخصص پنل شامل:

  • دکتر آنا Banerji, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه تورنتو
  • دکتر لیزا Barrett, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه دالهوزی در هلیفکس
  • دکتر زین Chagla, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مک مستر در همیلتون, Ont.
  • دکتر Sumon Chakrabarti, یک متخصص بیماری های عفونی بر اساس در Mississauga, Ont.
  • دکتر برایان کانوی, رئيس جمهور و مدیر پزشکی ونکوور بیماری های عفونی مرکز
  • دکتر رونالد St. John, اولین مدیر کل آژانس بهداشت عمومی کانادا مرکز آمادگی اضطراری
  • Ashleigh Tuite یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو

Coronavirus report card

کانادا بهتر از متوسط

اگر چه همه ما از کارشناسان گفت که کشور ما پاسخ به همه گیر بود آشکار اتاق را برای بهبود کانادا داده شد نمرات بالا نسبت به ایالات متحده و جهان است.

“ما در یک موقعیت که در آن ما پایین جامعه گسترش در سراسر کشور به یک نقطه که ما حتی باید این گزینه با خیال راحت … باز داخل سالن غذاخوری و کافه ها و مدارس” Chakrabarti گفت CTVNews.ca طریق تلفن جولای 21.

“در این طرح بزرگ از چیزهایی که ما در واقع انجام یک کار بسیار خوب است و ما در واقع باید از خودمان افتخار برای آن — اما با افتخار در راه است که ما نمی تواند از خود راضی.”

Chakrabarti به کانادا یک-منفی – بالاترین علامت هر یک از کارشناسان ما هر چند نه زیاد. او اشاره کرد که بسیاری از کشورهای دیگر با مشابه caseloads رفت و از طریق دوره های که در آن بیمارستان بودند غرق بود که هرگز مورد در اینجا.

“ما هرگز در یک نقطه که در آن ما احساس خیلی خارج از کنترل” او گفت:.

بسیاری از کارشناسان ستایش کانادا فدرال و استانی و شهرداری دولت برای اغلب ارائه یک جبهه متحد در گیر یادگیری از تجارب جاهای دیگر در کشور و معمولا داشتن, روشن, توضیحات منطقی برای تصمیم گیری در اطراف بستن و بازگشایی نقاط کشور.

“حتی اگر ما لزوما موافق در هر سطح خطر وجود دارد که حداقل برخی از روش به آن” Chagla گفت: جولای 21 در یک emailto CTVNews.ca که در آن او مدرج کانادا عملکرد به عنوان یک B-منفی.

نظر مثبت در مورد کانادا را از دست داده و COVID-19 شد خو نگرانی در مورد واکنش در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر از مشکلات تامین تجهیزات حفاظت شخصی و تست کیت به نظر می رسد عدم آمادگی برای شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه و جوامع بومی.

“مقدار زیادی از مراقبت های بهداشتی کارگران و کارگران خط مقدم و اورژانس واقعا قرار دادن خود در معرض خطر در آغاز از آنجا که ما نمی باید لوازم” Banerji گفت: در یک مصاحبه تلفنی در ژوئیه 22.

در حالی که دولت ها ممکن است کاهش یافته است کوتاه در زمان بسیاری از کارشناسان تا به حال ستایش چگونه کانادایی به عنوان یک کل گوش به توصیه های بهداشتی.

“کانادایی ها یک به علاوه یک. صرف نظر از آنچه در سیاست گفت: آنها به طور کلی درست بدون در نظر گرفتن” بارت گفت CTVNews.ca 23 ژوئیه در یک مصاحبه تلفنی. بارت به کانادا به عنوان یک کل پایین تر ب-به علاوه با توجه به قابل پیش بینی مسائل مؤثر در دراز مدت مراقبت از خانه و آسیب پذیر دیگر تنظیمات.

که پیوستن به رسمی مشاوره ادامه داده و حتی به عنوان راهنمایی خود به خود تغییر کرده است. فکر می کنم در مورد چگونه ماسک صورت رفت و از بودن در نظر گرفته غیر ضروری در خارج از بيمارستان به اجباری در فضاهای عمومی در برخی از نقاط کشور است.

کانادایی نگرش نیز تغییر در اطراف دقت نتایج آزمون Banerji گفت: به عنوان شواهد بیشتری پدیدار می شود که نتایج منفی کاذب هستند یک مشکل مهم پیشرو به مشاوره است که هر کسی که دارای علائم COVID-19 باید در خانه بمانند و حتی در صورتی که آزمایش منفی است.

نادرست آزمون ها فقط یکی از مشکلات بسیاری از کارشناسان هشدار داده خواهد شد در افق به عنوان استان بازگشایی کسب و کار و بخشهایی از جامعه که بسته شد در بهار. طولانی مدت کمبود بودجه فدرال برای بومی مراقبت های بهداشتی است که دیگر Banerji گفت: در حالی که Tuite اشاره کرد که در برخی از نقاط کشور هنوز فاقد ظرفیت برای انجام موثر تماس با ردیابی.

کانوی که به کانادا B-plus هشدار داد که بزرگسالان جوان ممکن است بازگشایی به عنوان یک نشانه آن است که این کشور در حال بازگشت به حالت عادی است که می تواند خطرناک به عنوان ویروس فعال باقی می ماند.

“وجود دارد عدم درک که بهداشت عمومی اقدامات هنوز هم مورد نیاز است که ما احتمالا هرگز قصد بازگشت به کامل در حالت عادی او گفت:” در 22 ژوئیه در یک ایمیل.

با وجود این چالش ها در گذشته و کسانی که ممکن است پیش رو کارشناسان’ نمرات نشان می دهند که آنها احساس کانادا دارای اب و هوای همه گیر نسبتا خوبی به خصوص با توجه به situationon طرف دیگر از بزرگترین مرز بین المللی.

Chakrabarti گفت که در حالی که او می خواهم به نیوزیلند یک به علاوه یک برای خود coronavirus پاسخ آن جغرافیا به آن ساخته شده است در استفاده بیش از بسیاری کشورهای دیگر است.

“ما نمی لوکس بودن یک کشور جزیره ای” او گفت:.

“ما در ایالات متحده درب بعدی را به ما, و آنها را به بدترین شیوع در کل جهان و ما هنوز قادر به رسیدن به این نقطه است.”

5 از 7 می گویند ایالات متحده FLUNKS

آمریکا همه گیر تجربه واقعا بدترین در جهان است ؟ این بستگی دارد که چگونه شما را اندازه گیری کند.

ما همسایه جنوبی دارای بالاترین خام تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در هر نقطه و آن تست رای به اندازه کافی کم است که نمی توان آن را برای حساب است. اما چندین کشور اروپایی را بدتر سرانه نرخ مرگ و میر.

صرف نظر از اینکه ایالات متحده آمریکا است که در مطلق پایین لیست ما پانل ساخته شده آن را پاک کردن آنها می توانید کمی به ستایش در آمریکا پاسخ. پنج نفر از هفت کارشناسان به آمریکا شکست درجه.

“[آمریکا] مواج شکست. چه خود را در پایین نامه؟” سنت جان گفت: جولای 21 در طول یک مصاحبه تلفنی.

مشترک انتقاد از رویکرد آمریکا شامل سیاسی عمومی و توصیه های بهداشتی از قبیل ماسک پوشیدن و تصمیم گیری برای بازگشایی کسب و کار قبل از فعالیت ویروس تا به حال دستکاری کردن به اندازه کافی برای انجام این کار امن است.

بزرگترین تمسخر هر چند این سایت متعلق به چه بسیاری از کارشناسان به عنوان یک توصیف روشن عدم فدرال رهبری است. بر خلاف در کانادا که در آن استانی و مقامات محلی باید به طور کلی به دنبال فدرال کتاب پیام های مخلوط باید سرعت افزایش یافت.

بوده است وجود دارد متناقض پیام رسانی و ارتباطات و به طور کلی ضد علم احساس ملی پاسخ” Tuite گفت: جولای 21 در ایمیل.

Tuite در واقع به ایالات متحده در بالاترین درجه از هر کسی که ما پرسید: – D – اما طبقه بندی واکنش آمریکا به عنوان ناامید کننده اشاره کرد که موج از ماه گذشته بودند “قابل پیش بینی و قابل پیشگیری است.”

آن موج به رهبری “50 متحده [است که] به نظر می رسد مانند آنها در حال انجام 50 چیزهای مختلف” به عنوان Chakrabarti قرار داده و آن را با هیچ پاک در سراسر کشور رویکرد به متوقف کردن ویروس و یا حتی به طور کامل درک پیشرفت آن.

“من حتی نمی دانم اگر این است که یک موج اول یا دوم موج” Banerji گفت.

بارت به ذکر است که شده است وجود دارد “بسیار کمتر از کلی خرید” از آمریکایی ها از کانادایی ها و دیگران وقتی که می آید به تنظیم شیوه زندگی به منظور متوقف کردن گسترش ویروس.

“شما می توانید باز Disney World, اما هیچ کس به رفتن و هر کس انجام,” او گفت:.

سنت جان که شروع کار خود را در مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری گفت: او بوده است “شگفت زده” توسط چه نقش است که سازمان تا به حال در آمریکا پاسخ.

“معمولا آن خواهد بود CDC خواهد بود که منجر به این و هماهنگ کننده همه چیز در سراسر کشور — و آنها به هیچ جا دیده می شود,” او گفت:.

CDC ممکن است تقریبا نامرئی در واشنگتن در پاسخ به همه گیر اما یکی بهداشت عمومی رهبر شده است بسیار برجسته تر است. چند تن از کارشناسان ما به طور خاص Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای کار خود را به نگه داشتن علم در خط مقدم آمریکا بحث است.

در ایالات متحده آمریکا D-منهای Chakrabarti توصیف Fauci به عنوان “یکی از درخشان درخشان چراغ” از آمریکا همه گیر تجربه و اشاره کرد که او یکی از اولین و برجسته به صدای مشتری جلب کردن صحنه رویکرد به بازگشایی در حال حاضر در حال استفاده در سراسر کانادا است.

اما Fauci فرانک شیوه و تمایل به تناقض کاخ سفید بارها و بارها او را در تقابل با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نظر می رسد کمتر دقیق در مورد چسبیده به اجماع علمی.

“شما باید به [Fauci] اعتبار برای تلاش به بحث در مورد علم, اما شما رو از سر این کشور که می گوید شاید با تزریق کننده شما می تواند به توقف COVID,” Banerji گفت.

کارشناسان همچنین اشاره کرد تهمت را به تازگی به پایان رسید امتناع ترویج ماسک و اشتیاق خود را برای ترویج هیدروکسی کلروکین یک پتانسیل COVID-19 درمان است که نشان داده شده است به کار می آید و با عوارض جانبی مرگبار به عنوان اقداماتی که مانع از توانایی آمریکا در مبارزه با ویروس.

“وجود دارد هیچ سازگاری. هیچ چیز وجود دارد. به من این باور نکردنی” Banerji گفت.

و همه چیز به خوبی می تواند بدتر به عنوان جامعه گسترش همچنان بدون کنترل در برخی از نقاط کشور است. حتی تهمت اذعان کرده است که احتمال وجود خواهد داشت بیشتر تشدید فعالیت ویروس قبل از این وضعیت شروع به بهبود است.

“این است که هنوز در اوایل روز و ایالات متحده آمریکا است که در بدترین موقعیت ممکن برای مقابله با حوادث در رفتن به جلو” کانوی گفت.

جهان می شود ‘C’

در نهایت نه کانادا و نه آمریکا می تواند از بین بردن COVID-19 خود را. به عنوان وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: “تا زمانی که COVID است مواج خارج از کنترل در یک کشور دیگر کانادایی ها را نمی توان امن است.”

پس ما چگونه انجام می دهند که در مقابل? چگونه است که بشریت در مبارزه با آنچه که ممکن است بزرگترین جمعی تهدید به ظهور در دهه?

کارشناسان ما تقریبا به اتفاق آراء در این سوال با شش از هفت به دنیا C. گفت: این یک نوع از معدل با در نظر گرفتن بخش هایی از جهان که در آن ویروس بوده و مورد ضرب و شتم به عقب و کسانی که در آن آن است که هنوز هم مواج بیاختیار. به طور کلی اگر وجود دارد به طور کلی هوا از بدبینی.

“جهان ما آموخته اند که ما آماده برای یک بیماری همه گیر” Tuite گفت.

پس از آن بود که اولین گزارش در Chinaat پایان 2019 ویروس را دنبال کرده است نسبتا مستقیم الگو در سراسر این سیاره – اولین موثر بر کره جنوبی و ژاپن و دیگر کشورهای آسیایی و سپس حرکت به اروپا و عبور از اقیانوس اطلس به شمال امریکا و در نهایت قبل از ظهور در آمریکای جنوبی و آفریقا است.

با پیروی از این مسیر ویروس قادر است به سطح شیب دار تا فعالیت خود را در کشور از جمله برزیل و هند و آفریقای جنوبی و حتی همانطور که قبلا-آمار سازمان ملل در آسیا و اروپا تا حد زیادی کردم یک دسته بر روی آن.

چند تن از کارشناسان ما گفت: این را باید به عنوان یک شگفتی آمده به خصوص با توجه به عدم مناسب بهداشت و درمان-مراقبت از منابع در برخی از نقاط جهان در حال توسعه – خلیج فارس بین “haves and the have-nots” به عنوان Banerji آن قرار داده است.

“حداقل متحده توانایی شامل این. ما لازم نیست که در [کشور],” Chakrabarti گفت.

“چه اتفاق می افتد در دیگر نقاط جهان است که به احتمال زیاد رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

بارت گفت که او نگران وخامت اوضاع در کشورهای در حال توسعه ممکن است نادیده گرفته شده توسط کشورهای توسعه یافته ارائه یک مانع عمده برای از بین بردن ویروس.

“بزرگترین چالش در حال حاضر واقعا واقعا واقعا این است که ما به هیچ وجه نزدیک انجام می شود,” او گفت:.

چند تن از کارشناسان اشاره کرد که همه گیر نشان داده توانایی بسیاری از کشورهای جهان به کار با هم در اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این ویروس و در تلاش برای توسعه واکسن و درمان آن – حتی اگر پیش از این هرگز موفق بوده است واکسن برای یک کوروناویروس.

“[وجود] یک درک روشن این است که یک بیماری همه گیر و همه ما در این با هم” کانوی گفت.

و در حالی که فاجعه COVID-19 مواقع در برخی از کشورها می تواند برخی از بازجویی جهان آمادگی برای مقابله با یک بیماری همه گیر Banerji گفت که این مهم است به یاد داشته باشید این ویروس به خودی خود یک مشکل دشمن به شکست.

“این یکی از مهمترین و بسیار عفونی و ویروس ها است که ما تا به حال حداقل در 100 سال شاید در چند صد سال است. این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود,” او گفت:.

“حتی با بهترین روش و یا سیاست های آن را هنوز هم بسیار دشوار باشد.”

Infographic توسط Mahima سینگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accountLevitrahipercasinokorsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyatdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü