Coronavirus به ما یادآوری می کند چگونه قابل زیستن محلات مهم برای ما خوب بودن

ما شاهد تغییر در راه ما با استفاده از شهرستانها در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. این liveability ما محلی محلات هرگز مهم تر بوده است.

در حال حاضر ما در حال کار با هم به پهن کردن منحنی با ماندن در خانه برای کنترل گسترش COVID-19 و کاهش تقاضا در خدمات بهداشتی و درمانی. این به این معنی صرف زمان بیشتری را در خانه و در محلی محلات. همه ما در حال پیدا کردن در مورد نقاط قوت و ضعف در liveability از محله ما.

این تجربه به ما آموزش می تواند برخی از دروس مورد چگونه زندگی می کنند و برنامه ریزی جوامع ما در آینده است. یک قابل زیستن محله ترویج سلامتی و انسجام اجتماعی هر دو در حال حاضر و پس از این همه گیر عبور می کند.


ادامه مطلب: چگونه ما ایجاد قابل زیستن شهرستانها ؟ ما باید کار کردن مواد تشکیل دهنده کلیدی


استفاده سنگین از محلی در فضای باز

کسی است که خانه خود را در چند هفته گذشته متوجه خواهد شد که بیشتر مردم با استفاده از محلی خیابان ها و فضاهای باز. پارک و دیگر فضاهای عمومی در حال محبوب تر از همیشه است. برخی در حال تبدیل شدن بیش از حد شلوغ برای راحتی.

در دسترس عمومی فضایی است که یک عنصر کلیدی از سالم و قابل زیستن ، عمومی فضاهای سبز ارائه مزایای متعدد برای سلامت روانی و جسمانی شهری خنک کننده, تنوع زیستی, آلودگی هوا و رواناب فاضالب های سطحی به عنوان مشخص شده در یک بررسی قبلی برای قلب پایه و اساس است.

دسترسی به محلی در فضای باز تبدیل شده است و حتی مهم تر به عنوان زمان نیاز به ماندن در خانه می افزاید: اثرات افزایش تراکم در قالب کوچکتر و خانه های بسیاری در اندازه ها و آپارتمان زندگی می کنند. با این حال هر کس دسترسی به پارک های محلی.


ادامه مطلب: بالاتر چگالی شهرستانها نیاز سبز برای سالم ماندن و قابل زیستن


ما در همسایگی دسترسی به فضای باز عمومی با استفاده از liveability شاخص های موجود در استرالیا رصدخانه شهری. نه همه محلات دسترسی به فضای باز عمومی در 400 متر. ما این را در محلات شمال ساحل در شمال سیدنی به عنوان liveability نقشه زیر نشان می دهد.

ساکنان محلات شمال Bondi ساحل در سیدنی عدم دسترسی خوب به نزدیکی فضای باز عمومی. استرالیا شهری رصدخانه نویسنده ارائه شده

ما در بر داشت یک الگوی مشابه در محلات St Kilda شرق در ملبورن. این یک الگوی تکرار در بسیاری از محلات در سراسر شهرستانها در استرالیا.

خصوصی فضای سبز و حیاط نیز قدردانی بیشتر از همیشه. بسیاری از مردم با عجله به گیاه میوه ها و سبزیجات در خانه.

خصوصی فضاهای سبز و تنوع زیستی موجود در حیاط مهم هستند را تحت تاثیر قرار بر احساس خوب بودن. اتصال با طبیعت در باغ است یک راه عالی برای حمایت از سلامت روانی ،


ادامه مطلب: 3 راه طبیعت در شهرستان می توانید انجام دهید شما حتی در خود انزوا


سگ نیز با بهره گیری زمان بیشتری را با صاحبان آنها در محلی فضاهای سبز و مالکیت حیوان خانگی در حال افزایش است. دفتر تصویری همایش ها اغلب از ویژگی های خزدار دوستان در صفحه اصلی. بیایید امیدواریم که افزایش پت فرزندخواندگی کمک می کند تا مردم در مقابله با اجتماعی فاصله اما نیز فراهم می کند حیوانات با دراز مدت خوب در خانه.

کمتر ماشین ، دوچرخه سواری و پیاده روی

کاهش ترافیک ماشین ساخت خیابان های محلی امن تر و قابل استفاده تر برای ساکنان. تونی کاسه ساز/شاتر

یکی از قابل توجه تفاوت در شهرهای ما در حال حاضر کاهش ترافیک در به طور معمول مشغول محلات که در آن بیشتر مردم (از جمله کودکان) از دوچرخه و پیاده روی. Walkable محیط های با مسیر و cycleways در حال ارائه حمایت و فضای امن برای هر دو تفریحی فعالیت فیزیکی و برای رسیدن به چنین مکان به عنوان محلی مغازه ها و سوپر مارکت ها و دفاتر بدون غیر ضروری در مواجهه با افراد دیگر.

مزایای بزرگترین برای مردم ساکن در بالا ملایمت قابل پیاده در مناطق با دسترسی به چنین مکان هایی در 800 متر. داشتن خدمات و امکانات نزدیک نشان داده شده است برای حمایت از پیاده روی و حمل و نقل به مغازه ها و خدمات ارتقای سلامت و کاهش بیماری های غیر واگیر مانند حملات قلبی و سکته مغزی است.

اما ما زندگی جدید در طول این همه گیر نیز نماد نابرابری در دسترسی محلی به سلامت جامعه و خدمات اجتماعی. تحقیقات نشان می دهد دسترسی به این خدمات است و فقیر در پایین-تراکم بیرونی حومه است که مشترک در سراسر شهرهای استرالیا.


ادامه مطلب: متوسط منطقه ای ساکن شهرستان فاقد دسترسی خوب به دو سوم جامعه از خدمات و liveability رنج می برد


کیفیت بهتر هوا

کاهش ترافیک ماشین و صنعتی تولید گازهای گلخانه ای هستند بدون شک بهبود کیفیت هوا در شهرهای ما. در سال 2018, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کیفیت هوا “جدید سیگار” آن را به عنوان افزایش مشکلات تنفسی و بیماری های قلبی عروقی. بخش حمل و نقل نیز منجر حدود 25 درصد از جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای .

خانه ها و مدارس و مراقبت از امکانات واقع در 300 متر از جاده اصلی هستند بیشتر در معرض آلودگی هوا و خطر ابتلا به بیماری. این خطرات هستند به احتمال زیاد به کاهش طول COVID-19 بحران است.

در حال حاضر, بسیاری از ما در حال زندگی می کنند و خرید به صورت محلی و بهره گیری از همکاری مزایای “آهسته شهرستان walkable”: ترافیک کمتر فعال تر از حالت های حمل و نقل کیفیت بهتر هوا و نویز کمتر.


ادامه مطلب: حمل و نقل و دسترسی خوبی برای مسکن های جدید اما مراقب باشید آلودگی


ارزش نهادن به انسجام اجتماعی

تنهایی یک مشکل جدی در بهداشت عمومی. آن علل مرگ و میر زودرس در مقیاس شبیه به سیگار یا چاقی است.

قبل از همه گیر سبک زندگی درگیر زمان مردم فقیر رفت و آمد به طور گسترده ای به مقصد برای استخدام آموزش و پرورش, تفریح و سرگرمی, اجتماعی و فعالیت های فوق برنامه. حومه بودند اماکن بسیار انزوای اجتماعی.

محلات پیوست و در توده “خرس شکار’ برای سرگرم کردن کودکان در طول coronavirus مستند. مایکل دوج/AAP

با این فعالیت ها در حال حاضر reined در حال ما شاهد یک افزایش در محله ارتباطات اجتماعی با توجه به مردم ماندن در خانه ؟ Anecdotally بله. آن را در حال ظهور از طریق جدید و یا reinvigorated گفتگو با همسایگان و حمایت های کالا (کاغذ توالت هر کسی؟), و هماهنگ محله سیستم های پشتیبانی مانند واتساپ گروه و محله مبارک ساعت. در سراسر جهان, ما می توانید ببینید این حس همسایگی متعلق به شکل خرس شکار و رنگین کمان گچ نقاشی.

آن را به خوبی مستند شده است که احساس بخشی از جامعه خوب است برای سلامت روان خود را. محلی پشتیبانی شبکه های تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم و با ارزش در طول بحران مانند COVID-19.

اینها تنها برخی از این واضح تر بازتاب در مورد liveability از محله ما به عنوان ما در خانه بمانند به کمک شامل گسترش COVID-19. بدون شک وجود خواهد داشت بسیاری از درس هایی که ما باید به یاد داشته باشید و در عمل پس از همه گیر عبور می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو