خطرات به سلامت عمومی در طول COVID-19 بیماری همه گیر در حال وحشتناک پس از آن تعجب آور نیست دولت ها در سراسر جهان در حال گرفتن اقدامات فوق العاده ای را برای جلوگیری از گسترش آن از جمله بسته شدن مرزها به غیر از اتباع.

کانادا تبدیل شده است یکی از بسیاری از کشورها به یا تا حدی یا به طور کامل مرزهای خود را ببندید و نخست وزیر جاستین ترودو نیز اعلام کرد که کانادا دیگر نمی خواهد در نظر گرفتن پناهندگی ادعا می کند.

ما در زندگی از طریق یک وضعیت استثنایی و دولت در حال مصرف افراطی مراحل به عنوان یک نتیجه. در همان زمان ما می دانیم که اقدامات فوق العاده می تواند پایدار و عمیقا آسیب رساندن اثرات.

در کانادا قانون اقدامات جنگ سلف به شرایط اضطراری عمل می کنند (این قانون که ترودو در نظر گرفته شده است با استناد به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به همه گیر) استفاده شد در سه نوبت: در طول جنگ جهانی اول جنگ جهانی دوم و در سال 1970 FLQ بحران در کبک. در هر یک از این موارد وجود دارد پشتیبانی گسترده ای برای آن تصویب و سپس پس از آن نگرانی در مورد دامنه کاربرد آن است.

هزاران نفر زندانی در طول جنگ جهانی اول

در طول جنگ جهانی اول 8,579 “بیگانگان دشمن” بودند زندانی — مدت مراجعه کننده به شهروندان کشورهایی که در جنگ با کانادا که اقامت در کانادا و همچنین صدها نفر از وجدان معترضان.

در این عکس از دسامبر. 9, 1941, دو روز پس از حمله به پرل هاربر, کانادا یک افسر نیروی دریایی سوالات ژاپنی, کانادا ماهیگیران در حالی که مصادره قایق خود را در Esquimault, B. C. آرشیو ملی کانادا/کانادا مطبوعات

تقریبا 22,000 کانادایی ژاپنی بودند محبوس در طول جنگ جهانی دوم پس از حمله به پرل هاربر و اعلام جنگ علیه امپراتوری ژاپن. حدود 75 درصد از کسانی که زندانی بودند شهروندان کانادایی از جمله 13,000 افرادی که در کانادا متولد شده اند. تحت جارو قدرت از جنگ قانون اقدامات دولت فدرال مصادره اموال خود را — از جمله زمین و قایق های ماهیگیری و کسب و کار و فروش آن را در یک تخفیف با استفاده از برخی از کمک های مالی به پرداخت برای هزینه های اقامت اجباری.

در طول FLQ بحران پس از آدم ربایی از دیپلمات انگلیسی جیمز عبور و کبک وزیر کابینه و معاون نخست وزیر Pierre Laporte ارتش و پلیس انجام شده 3,000 جستجوهای بازداشت 497 نفر از جمله کبک ملی و کار فعالان در تعقیب مظنون همدستان. تنها 62 نفر تا کنون با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

خرید اینترنتی از تمام این افراط شد ملموس: اوکراین کانادایی که ساخته شده تا بخش عمده ای از “بیگانگان دشمن” در جنگ جهانی اول جنگیدند برای دهه ها به رسمیت شناخته شده به عنوان شهروندان ژاپنی کانادایی به دنبال و دریافت جبران بیش از چهار دهه پس از توقیف; René Levesque و Parti Québecois roared به قدرت فقط شش سال پس از FLQ بحران و بسیار نزدیک به زمانی جدایی طلب رویای کبک مستقل در سال 1980.

و به این ترتیب با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ است.

این ضرب المثل قدیمی است که از همه بیشتر مربوطه اگر در نظر بگیرید در این راه بسیاری از ممنوعیت سفر شده اند نهاد همراه ملی خطوط: شهروندان اجازه می دهد به حرکت می کند اما محدود کردن جنبش از دیگران است.

می تواند تابعیت انحصاری

در تلاش برای مبارزه با گسترش COVID-19 خطوط مسئولیت و مسئولیت پذیری هستند که به زور کشیده شده در اطراف خطوط شهروندی است. این مشکل اگر در نظر بگیرید که می تواند تابعیت انحصاری به ویژه هنگامی که آن را ایجاد سلسله مراتب اولویت و به ظاهر از انسان ارزش است.

این بدان معنی است مثلا پناهندگان و افراد زیر سن قانونی بدون همراه شده اند “به طور موثر رها” با توجه به سازمان های غیر دولتی کارگران در اروپا است.

کانادا برنده بین المللی ستایش بیش از چند سال گذشته برای تعهد خود را به اسکان مجدد پناهندگان به طور خاص به عنوان توسط اثبات ورود 25,000 سوریه در چند ماه کوتاه است.

اما ترودو اعلام کرده است که با توجه به این استثنایی “بار” یک توافق نامه جدید امضا شده با ایالات متحده است که ببینید پناهندگی پناهجویان عبور از مرز در پا از بازگشت به آمریکا این واکنش استثنایی می رود در برابر کانادا تعهدات تحت 1951 سازمان ملل متحد کنوانسیون مربوط به وضعیت پناهندگان و یک سال 1985 دیوان عالی کشور حاکم است که می گوید پناهجویان حق دادرسی عادلانه (سینگ تصمیم گیری).

ضمنی و صریح ناسیونالیسم آشکار در بسیاری از دولت پاسخ به COVID-19 از جمله در کانادا زمینه است نه لزوما “بر خلاف ارزش های ما” به عنوان برخی استدلال کرده اند.

بلکه برخی از کانادا اولین محدودیت در مهاجرت و تحرک مرتبط با افرادی که “از نظر جسمی معیوب” “ضعیف فکر” یا “مبتلا به هر بیماری نفرت انگیز” به استفاده از زبان 1910 مهاجرت کنند. این همان عمل به طور موثر ممنوع, سیاه, مهاجرت به کانادا از آمریکا و کارائیب بر اساس که آنها را “نامناسب به آب و هوا یا مورد نیاز کانادا.”

ممنوعیت مهاجرت چین

قبل از آن دولت فدرال با استفاده از قوانین مهاجرت در اشکال تنبیهی مالیات برای رد چینی مهاجران که در نظر گرفته شد نامطلوب در بخشی به دلیل کلیشه های معمول برگزار شد که مردم از چین بودند غیر اخلاقی نادرست و ناپاک بیماری مستعد و هرگز جذب کنند. این درک تفاوت ها و ناکارآمدی اصلی سر مالیات منجر به نزدیکی ممنوعیت چینی مهاجرت از سال 1923 تا سال 1947.

ساختاری سیستم مهاجرت کانادا — و متعاقب آن و مرتبط با کنترل مرز — طراحی شده برای حذف آنجا که عبارتند از. این مورد باقی مانده امروز.

همانطور که ما حرکت فعلی ما مسائل بهداشتی آن خرس تفکر نه تنها در مورد چالش های فوری بلکه آنچه خواهد آمد ،

در طول همه گیر شده اند وجود دارد بسیاری از اخلال داستان آسیایی, کانادایی هدف قرار داده و مورد آزار و اذیت به دلیل برداشت نژادپرستانه در مورد آنها چه کسانی هستند و که در آن آنها می آیند از یک وضعیت مرکب توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمدی ناسیونالیستی و نژادپرستانه اصرار به کروناویروس قومی و جغرافیایی انجمن.

آن زمان کانادا تقریبا 80 سال به طور رسمی عذرخواهی امتناع یک کشتی حامل صدها نفر از پناهندگان یهودی به زمین در سال 1939.

قابل ذکر است که این خشونت شده است به مردم از تبار آسیایی, حتی اگر این بیماری شده است گسترش مسافران از اقوام مختلف. این تفاوت نشان دهنده آسان انجمنهای مغایرت از نوعی که به شکل بنیادی انحصاری مهاجرت قوانین و مقررات و ظاهرا ادامه به طنین در حال حاضر.

این آسان است, لحظه به رسم خطوط بین ما و آنها را به بحث در مورد “همسایه های ما” و “خارجی مسافران” به عنوان اینکه آنها یکی و یکسان است. اما در دراز مدت آسیب می تواند بسیار بزرگ به خصوص برای racialized و آسیب پذیر جوامع که تجربه کرده اند تاثیر انحصاری مهاجرت اقدامات در طول تاریخ.

تصمیم به بستن مرز به پناهندگان تلخی جالب در نور ترودو 2018 رسمی عذرخواهی برای دولت کانادا ممنوعه در سال 1939 از پناهندگان یهودی روی MS St. Louis.

گذشته و آینده باید بخشی از تفکر ما در حال حاضر. و به پاک کردن در حال حاضر است زمان برای ناسیونالیسم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو