Coronavirus بیماران می گویند که آنها تا به حال هیچ ایده که آنها بیمار بودند

تورنتو — برخی از COVID-19 بیماران می گویند که آنها با تجربه ‘بسیار خفیف’ علائم قبل از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus نگرانی که این ویروس در حال گسترش برخی از کسانی که درک نمی کنند آنها آلوده.

برای دکتر Miryam Carecchio یک متخصص مغز و اعصاب در پادوا ایتالیا کشف او آلوده, آمد و به عنوان یک شوک است.

“من تا به حال بدون تب و بدون سرد بدون درد گلو و من تا به حال هیچ مسائل عمده,” او گفت: CTV اخبار ملی.

دستیار استاد در دانشگاه پادوا را تجربه درد عضلانی در ماه فوریه او گفت: پس از او در زمان برخی از تیلنول به نام در بیمار شد و بازگشت به کار در روز بعد.

او بعد از تجربه تغییرات از جمله از دست دادن طعم و مزه در دهان او اما فکر نمی کنم این علائم شد به اندازه کافی شدید مرتبط به COVID-19 شیوع.

“من احساس نمی کنید بسیار جزئی شکايت سازگار با این عفونت,” او گفت:.

37 ساله می گوید: او مورد آزمایش قرار گرفت – “شانس” در بیمارستان -آنجا که او بود نه بد بود نه سفر به یک منطقه در معرض خطر و مناسب نیست معیار برای تست. پنج شنبه گذشته او خبر او مثبت بود و تا به حال به قرنطینه می شود و تا 20 مارس تولد خود را.

“من,” او گفت:. “من یک کمی می ترسم من باید بگویم.”

بیش از 100 از مخاطبین مورد آزمایش قرار گرفتند عفونت و سه که تست مثبت است. آنها در حال حاضر همه در انزوا با آنچه دکتر Carecchio می گوید: علائم خفیف هستند.

روز دوشنبه در کانادا ثبت شده خود را برای اولین بار مرگ را به عنوان یک نتیجه از این ویروس: که از یک مرد مسن در ونکوور شمالی, مراقبت در منزل. از مارس 9 وجود دارد یکی دیگر از 67 موارد تایید شده در کانادا در سراسر استانهای کشور. در سطح جهان وجود دارد که بیش از 113,600 موارد تایید شده. بیش از 4000 نفر کشته شده اند در سراسر جهان ساخت تا مرگ و میر در حدود سه درصد است. با وجود شماره های هشدار دهنده در اطراف 63,600 تایید به بهبود است.

برای برخی از سخت ترین بخشی از بازیابی شد انزوا نه علائم. کارل گلدمن 67 ساله بود که در الماس شاهزاده کشتی کروز می گوید که او می شده اند به کار در عرض 24 ساعت اگر آن را یکی دیگر از بیماری بر اساس علائم خود را.

“هر کس با من سخن گفته اند — و آن است — که برداشت این ویروس به نظر می رسد که نشانه های مشابه,” او گفت:. “در مورد مساوی بسیار جزئی سرد است.”

گلدمن که صاحب رادیو KHTS در سانتا کلاریتا شده است و وبلاگ نویسی در مورد قرنطینه سفر در ایستگاه وب سایت گفت که او تا به حال هیچ نشانه ای که او در هواپیما از کروز. اما پس از دو ساعت چرت زدن در طول پرواز او بیدار شد با تب بالا از بیش از 103 درجه است. او قرار داده شده در یک منطقه قرنطینه در هیئت مدیره و خوابش برد دوباره. در آن زمان آنها فرود آمد تب رفته بود.

“چه بسیار عجیب و غریب در مورد علائم coronavirus COVID-19 است که بر خلاف طبیعی سرماخوردگی و یا آنفولانزا من گلو درد هرگز هر sniffles. هیچ عطسه, هیچ, بدن درد, بدون سردرد است. معمولا با تب بالا من خشکم یا عرق یا ترکیبی از هر دو. من تا به حال هیچ یک از آن.”

او را یک “سرفه های خشک” است که با او باقی ماند برای بیش از دو هفته است. “دیگر از آن, من, خوب,” او گفت:. او شده است در قرنطینه دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا در اوماها, جایی که او همچنان به آزمایش می شود برای ویروس. آخرین نتایج داده شده به او را در یک پست به آن توجه داشته باشید از کارکنان مثبت بودند این ویروس در بینی گذشت.

“من احساس بزرگ امروز است,” او گفت:. “من انجام من 10 ، 000 قدم در اتاق به قدم زدن 14 گام تا زمانی که من ضربه به دیوار به طوری که بسیاری از قدم. من نوشتن. من صحبت کردن به مردم است. من یک دوچرخه ورزش در اینجا. دیگر از اینجا گیر داخل اتاق من خوب است. من 100 درصد سالم است.”

در حالی که عدم وجود علائم هشدار دهنده به نظر می رسد یک فکر آرام آن را شاید آنچه باعث می شود این ویروس بیشتر نگران کننده نشان می دهد دکتر Carecchio. “این ممکن است برای تشخیص عفونت های ویروسی در ابتدا. گاهی اوقات آن ممکن نخواهد بود به آن را به رسمیت نمی,” او گفت:.

بسیاری از موارد ممکن است ناشی از “قبل از علامتی انتقال” عفونت کسی بدون علائم با توجه به یک مطالعه مقدماتی ارسال شده medRxiv که مدل شیوع این بیماری در چین است. این تحقیق تخمین می زند که قبل از علامت انتقال ناشی از 48 به 52 درصد از عفونت ها در سنگاپور و تیانجین. این مطالعه بوده است نه کارشناسی. تحقیقات دیگر نشان می دهد که بیش از 80 درصد از بیمارانی که خفیف یا بدون علائم می تواند مسری پیشرو برخی از متخصصان سلامت به صورت سختگیرانه تر پروتکل حتی برای مردم نیست برگزاری نمایشگاه علائم.

“تمرکز تنها بر جداسازی افراد بیمار خواهد شد بسیاری از مسری مردم” نوشت: تام Inglesby مدیر جانز هاپکینز SPH مرکز سلامت و امنیت در توییتر شنبه.

عدم symptomology ممکن است توضیح دهد که چرا تعدادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده هستند. دکتر Carecchio می گوید که بیش از ده مراقبت های بهداشتی کارگران در مرکز را آزمایش مثبت برای COVID-19. یکی از همکاران است که در ICU با ديسترس تنفسی.

“وجود دارد تعداد بیشتری از پزشکان که نمی توانند کار کنند زیرا آنها کردم عفونت,” او گفت:. “اگر شما کاهش تعداد پزشکان و کادر پزشکی به طور کلی در این سیستم که بسیار نگران کننده است.”

به همین دلیل او گفت: تماس انسان باید محدود شود حتی در اینجا در کانادا که در آن وجود دارد کمتر از 70 مورد تأیید.

“اگر شما را لمس نمی, مردم, لرزش دست, بوسه, مردم, اگر شما لازم نیست که تماس فیزیکی است که بسیار مهم است برای کاهش احتمال این ویروس در حال گسترش است. شستن دست بسیار اغلب. سعی کنید به از درجه اعتبار ساقط مکان های شلوغ مگر اینکه آن را به شدت لازم است,” او گفت:.

این یک هشدار های مکرر توسط دکتر لیزا Barrett, یک متخصص بیماری های عفونی در هالیفاکس. “در این مرحله هر کس باید اقدام به عنوان اگر وجود دارد ویروس های تنفسی در جامعه خود و انجام همه چیز آنها می توانید به صورت روزانه برای جلوگیری از گسترش ویروس ها به خصوص ویروس های تنفسی.”

“من امیدوارم که همه کانادایی ها را بیشتر از آن. اگر شما هم برای جلوگیری و شروع به رفتار در یک راه خاص است که می تواند بسیار موثر باشد” گفت: دکتر Carecchio. “این است که زمان مناسب برای جلوگیری از آن. هر کس می تواند شروع به کار بر روی پیشگیری در حال حاضر بدون انتظار برای فاجعه آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im