به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید شغل و حقوق و دستمزد در بخش های بسیاری از اقتصاد جهانی بستگی دارد که مهاجران از کاهش در مقدار پول این کارگران ارسال بازگشت به خانه به خانواده خود را به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد. این حواله بین المللی خواهد بود بسیار مهم در انتقال اتفاق می افتند بحران اقتصادی در کشورهای ثروتمندتر به کشورهای فقیر. آنها را اساسا چگونه شکل و سرعت که در آن جهان بازیابی از coronavirus.

حواله پناهگاه تعداد زیادی از فقیر و آسیب پذیر خانواده زیر بنای استراتژی بقای بیش از 1 میلیارد نفر. در سال 2019 حدود 200 میلیون نفر در جهانی نیروی کار مهاجر به خانه فرستاده US$715 میلیارد دلار (£571 میلیارد دلار). از این تخمین زده می شود US$551 میلیارد پشتیبانی تا 800 میلیون خانوار زندگی در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

بانک جهانی-KNOMAD CC BY-SA

اکثر حواله کوچک هستند مبالغ از پول صرف شده توسط گیرنده روزمره و امرار معاش نیاز از جمله مواد غذایی و سلامت آموزش و پرورش. بانک جهانی پروژه های که در عرض پنج سال حواله خواهد شد و پیش افتادن از خارج از کشور کمک و سرمایه گذاری مستقیم خارجی در ترکیب منعکس کننده میزان که جریان مالی جهانی شده اند شکل با مهاجرت است.

اما اجتماعی فاصله و مستند اقدامات مورد استفاده شامل گسترش coronavirus منجر به یک رکود اقتصادی جهانی با صندوق بین المللی پول پیش بینی اقتصاد جهانی خواهد شد و قرارداد با 3 درصد در سال 2020 است. سه موضوع را در این بحران بلندی به خصوص برجسته برای کارگران مهاجر که تولید حواله.

کارگران مهاجر در خطر

برای اولین بار به عنوان انستیتو تحقیقات سیاست مخزن فکر می کنم نشان داده شده در اخیر جلسه کارگران مهاجر تمایل به کار در بخش های که آسیب پذیر به خصوص در زمان رکود اقتصادی و کمتر کارمند حمایت. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد به خود اشتغالی.

دوم اینکه دسترسی کارگران مهاجر باید به بودجه عمومی است – با چند استثنا – به طور خاص محدود شده به عنوان یک بیماری خود را جدی نگیرید. پس از آن نامشخص است که آیا آنها قادر خواهد بود برای دسترسی به, در حال حاضر دولت محدود مداخلات برای کاهش اثرات این بیماری همه گیر. برای مثال دولت آفریقای جنوبی ابتکار برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار است که تنها در دسترس برای کسانی که با آفریقای جنوبی شهروندی است.

سوم و به عنوان یک نتیجه از این کارگران مهاجر اتخاذ یک سری استراتژی و یا تاکتیک برای مقابله است. آنها اغلب به ادامه کار در معرض خطر شرایطی مانند در مشاغل با دستمزد پایین تر فقیر شرایط کار و در زمان بحران قرار گرفتن در معرض عفونت است. آنها همچنین محدود کردن هزینه های خود را – و تامل بازگشت به صفحه اصلی.

در بریتانیا برخی از مهاجران هستند بیش از حد قابل مشاهده بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران. آنها کار شده است تا حدودی دیر اذعان کرد توسط دولت و اهمیت خود را به سرویس های بهداشتی نشان داده شده توسط دفتر خانه تصمیم به گسترش همه ویزا از کارگران بهداشت و درمان آینده برای تجدید با یک سال.

اما بسیاری از مهاجران پنهان هستند و تا حد زیادی از قهرمانان گمنام که به ادامه کار در اصطلاح نیمه ماهر یا ماهر شغل در بخش هایی مانند تولید مواد غذایی و تحویل مراقبت های اجتماعی و تمیز کردن. نرخ بالای عفونت در میان سومالی مهاجران در نروژ به عنوان مثال تا حدودی مربوط به غلظت آنها در این “نزدیک-تماس با” حرفه ای که در آن خانه کار یک گزینه نیست.

مغازه ها توقیف در بروکلین نیویورک در طول coronavirus بیماری همه گیر. آلبا Vigaray/EPA

بحران مالی 2008

2008 سقوط مالی و رکود اقتصادی ارائه برخی از نشانه ای از اینکه چگونه این بحران در ایران کار ممکن است تحت تاثیر قرار حواله جریان می یابد. بین سال های 2008 و 2009 حواله جریان کاهش یافته است 5.5% در سطح جهان است. برخی از نقاط جهان را دیدم و حتی بیشتر مشخص شده کاهش می یابد. انتقال به آمریکای لاتین و کارائیب بیشتر نشات گرفته از ما کاهش 12%. مهاجران واریز مقادیر کوچکتر بیشتر به ندرت و یا در موارد شدید متوقف در دسترس نباشد به عنوان آنها گذاشته و در مواجهه با آینده نامعلومی چشم انداز اشتغال.

پیش بینی های اولیه از تاثیر coronavirus در حواله جزئیات قابل توجهی کاهش می یابد. یک مطالعه توسط Inter-American Dialogue تخمین زده می شود وجود 7 درصد کاهش در حواله را از ما می گیرند از ما$76 میلیارد دلار به آمریکا 70 میلیارد دلار با دریافت خانوار از مکزیک و مرکزی امریکا که بیشتر تحت تاثیر قرار. با توجه به مطالعه دیگری که توسط BBVA تحقیقات حواله به مکزیک می تواند 17 درصد.

با اقتصاد جهانی کم کردن سرعت و حتی قبل از coronavirus و همه گیر مؤثر در نقاط مختلف جهان متفاوت جدول زمانی بلند مدت بهبود چشم انداز نامشخص است. خاص آسیب پذیری کشورهای فقیر آشکار است با بانک جهانی حمایت ما 160 میلیارد دلار بیش از 15 ماه برای کمک به هر دو اولویت های بهداشتی فوری و دراز مدت بهبود اقتصادی.

هنوز معلوم نیست که آیا که ما را 160 میلیارد دلار کافی است و رسیدن به خانواده های آسیب پذیر به ویژه با توجه به تاثیر منفی بانک جهانی و صندوق بین المللی پول تاریخی های تعدیل ساختاری که در آن سخت گذراندن شرایط متصل شدند به کمک, تا به حال در سیستم بهداشت و درمان بسیاری از کشورهای در حال توسعه.

در مقابل حواله – اغلب شناخته شده به عنوان کمک می رسد که مقصد آن – را تشکیل می دهند قابل توجه خالص ایمنی برای خانواده های آسیب پذیر. خود ما تحقیقات نشان می دهد که حواله نیست فقط رسیدن فوری اعضای خانواده اما همچنین توزیع شده در میان خانواده و دوستان است. آنها همچنین حمایت از اقتصاد محلی از طریق خانواده پرداخت به مغازه داران و کارگران ساختمانی. در مناطق مانند منطقه شاخ آفریقا که در آن 40 درصد از خانواده ها به شدت وابسته به حواله هر گونه اختلال در جریان ارسال شده توسط سومالی خارج از کشور را بیشتر تشدید ناامنی غذایی.

چه غنی تر سازمان ملل در پاسخ به بحران کنونی را مهم اقتصادی انشعابات برای کشورهای وابسته به حواله. غنی تر سازمان ملل باید اتخاذ فراگیر سیاست های اقتصادی که در هر دو محافظت از معیشت از مهاجران و کاهش اثرات اجتماعی و اقتصادی از این بیماری همه گیر. شغل خود را مرتبط به بقای میلیون ها نفر از دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو