Coronavirus شیوع بیماری اجتناب ناپذیر اگر انتاریو بازگشایی مدارس

به عنوان تخته مدرسه در سراسر انتاریو در نظر گرفتن بازگشایی در ماه سپتامبر پدر و مادر نگران در مورد دو چیز است: آیا فرزندان من و من امن و فرزندان من را یاد بگیرند مناسب است ؟

در بسیاری از انتاریو بزرگ شهری مراکز کودکان ممکن است امن در کلاس های درس در سپتامبر. در میان بازگشت همگروهی وجود دارد تقریبا قطعا بدون علامت حامل COVID-19. علم روشن است که بدون علامت در کودکان را ندانسته گسترش این ویروس به دیگران در مدارس.

مدرسه کودکان نیز آلوده به پدر و مادر خود را.

اتو Helve اطفال بیماری های عفونی, متخصص به درستی مشاهده کرد: “شیوع بیماری در مدارس اجتناب ناپذیر است.”

شیوع بیماری های جدید با وجود اقدامات ایمنی

تجربه در سراسر جهان تایید Helve نقطه. بیش از 20 کشور بازگشایی مدارس در بهار گذشته با استفاده از انواع استراتژی های کنترل عفونت. اما شیوع ویروس رخ داده است به هر حال; مدارس در چین اسرائیل و کره جنوبی تا به حال به دوباره.

در آلمان بسیاری از کودکان زیر سن 19 که شامل مجموعه ای از عفونت های جدید دو برابر در دو ماه پس از بازگشایی مدارس. چند کشور هرگز بسته مدارس. ویروس شیوع بیماری رخ داده است.

A teenager tries on a face shield with a full face visor as a classmate stands behind him smiling.
یک دانش آموز تلاش می کند از یک چهره جدید shield برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در یک مدرسه در شهر کلن آلمان در ماه مه سال 2020 است. (AP Photo/مارتین Meissner) (AP Photo/مارتین Meissner)

کانادا تجربه مشابه است. یک بازگشایی مدرسه ابتدایی در Trois-Rivières, کبک بود نه از 11 دانش آموزان آلوده پس از یک قرارداد به این ویروس وجود استفاده از اقدامات پیشگیری. COVID-19 به نظر می رسد در بریتیش کلمبیا مدارس پس از بازگشایی در ماه ژوئن. مشابه شیوع بیماری های رخ داده در مهد کودک و مراکز خارج از تورنتو و مونترآل.

اتاوا هیئت مدیره مدرسه پیشنهاد برای بازگشایی آن 72 مدارس پنج روز در هفته در ماه سپتامبر. دکتر ورا Etches اتاوا را افسر پزشکی سلامت, پشتیبانی از هیئت مدیره. او توصیه می شود “شروع با پنج روز از مدرسه در فرد و کار را به این عنوان امن به عنوان امکان پذیر است از طریق معقول و عملی پیشگیری از عفونت و اقدامات کنترل ….”

نا امن فرض

خطا از دکتر Etches’ تجزیه و تحلیل آغاز می شود و با نا امن فرض — مدارس باید بازگشایی در ماه سپتامبر.

اولین سوال باید, آیا مدارس می تواند پیاده سازی بهداشت عمومی اقدامات سپتامبر است که به کاهش خطر شیوع ویروس قابل قبول به نسبت. پاسخ به این سوال در بسیاری از شهرداری های انتاریو است.

انسانی و فیزیکی و منابع مالی مورد نیاز شامل اجتناب ناپذیر شیوع بیماری بزرگ و پیچیده رقابت و نه در محل. زمان لازم برای برنامه ریزی, سازماندهی و پیاده سازی است. زمان زد ماه پیش.

Desks, chairs and shelving units are pushed against the wall of an empty corridor in a school.
مبلمان نشسته در خالی راهرو در یک مدرسه در برامپتون, Ont., در 23 ژوئیه سال 2020 است. کانادا پرس/Chris جوان

دیگر انتاریو مدرسه تخته با توجه به راه حل های ترکیبی — بازگرداندن نیمی از دانش آموزان خود را در روزهای دوشنبه و سه شنبه ها نیم دیگر پنج شنبه ها و جمعه ها و تغییرات از این مفهوم است. این ایده را نا امن است.

بدون علامت حامل در میان عودت می تواند از انتقال ویروس به همکلاسی های خود را که آیا نصف و یک سوم و یا یک چهارم از بدن دانش آموز حضور.

انتاریو تابلوهای شکست خورده محزون می خوانی به آموزش دانش آموزان حاضر از مارس تا ژوئن. از آنجا که این طرح شامل اقدامات لازم برای بهبود آموزش و پرورش کودکان را آنلاین دریافت هیبرید مفهوم را به سادگی ادامه این شکست است. آن را نیز سازش چهره به چهره در کلاس های درس با حذف 60 درصد از آموزش در آنها است.

بازگشایی در ماه ژانویه در اولین

انتاریو مدارس باید برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در ماه ژانویه و یا سپتامبر 2021. آنها باید در حال حاضر شروع به نوسازی مدارس برای پروتکل های ایمنی. تخته باید با دولت فدرال و استانی به منظور توسعه منابع برای آزمون هر کودک به این ویروس هر روز.

چندین شرکت و علمی آزمایشگاه در حال توسعه آسان برای استفاده و تست های تشخیصی است که می تواند مورد استفاده مدارس از جمله یک تف آزمون که به نظر می رسد اثری از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. فدرال و استانی باید سازماندهی صندوق و پیگیری سریع این و مشابه آزمون به مدارس برای ژانویه یا سپتامبر 2021.

تخته باید به شدت سرمایه گذاری در حال حاضر در آموزش از راه دور. از راه دور یادگیری نسبتا جدید است علم به وجود آمد که از یک انقلاب آموزشی تئوری و تولید متمایز آموزشی شیوه های. این تعاملی است, دانش آموز-محور دیجیتال — کاملا متفاوت از بازتولید موجود درس شیوه های آنلاین همانطور که رخ داده است و از مارس تا ژوئن.

A young girl in a pink sweatshirt sits in front of a laptop and a bigger computer monitor displaying lessons.
شش سال Peyton Denette این نسخهها کار بر روی گفتار و زبان آسیب شناس گفتار و زبان اولیویا چیو دو بحث می تواند از راه دور و از خانه اش در Mississauga, Ont., در ماه مارس سال 2020 است. کانادا پرس/Nathan Denette

متخصصان برای کمک به معلمان دوره خود تبدیل به مناسب فرمت های از راه دور نیاز به استخدام, تکنولوژی منابع جهانی و دسترسی برابر باید خریداری شود و افراد آموزش دیده چگونه به استفاده از آنها. مربیان و کارکنان باید آموزش از راه دور آموزش تکنیک های.

معلمان و دانش آموزان نیاز به حمایت

تمام این زمان را رهبری و سرمایه گذاری است. معلمان نمی تواند تبدیل به کارشناسان در آموزش از راه دور خود را. و دانش آموزان نیاز به کمک به وفق دهند.

از راه دور آموزش به درستی انجام شود می تواند اجازه می دهد کودکان به یادگیری است. آن را جایگزین نیست اجتماعی تجارب کودکان در مدرسه و یا دادن به مراقبت تسکین مدارس برای ارائه کار پدر و مادر است.


ادامه مطلب: دانش آموزان در ملبورن خواهد شد بازگشت به تحصیل از راه دور. در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم آخرین بار و چگونه به آن را بهتر


کودکان باید به مدرسه بازگشت هنگامی که این ویروس به اندازه کافی تحت کنترل خود در جامعه و مدرسه خود را ساخته شده است امن است. تا آن زمان — که نمی خواهد این سپتامبر — تخته باید تمرکز بر روی ارائه رهبری و منابع برای ایجاد مدارس امن و فعال برتر از راه دور یادگیری است.

سرمایه گذاری ساخته شده در حال حاضر پرداخت خواهد شد را برای سال های آینده به عنوان ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش تبدیل شده است.

ما در مقابل از ما یک چالش و یک فرصت را هم از یاد ماندنی اهمیت است. ما ده ها هزار نفر از معلمان بزرگ انتظار به افزایش به چالش. تخته باید توانمند سازی آنها برای به دست گرفتن فرصت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de