شیوع کروناویروس شروع به نگاه مانند در سراسر جهان بحران اقتصادی

نیویورک — Coronavirus شیوع شروع به نگاه کنید بیشتر شبیه به یک در سراسر جهان بحران اقتصادی جمعه به عنوان اضطراب در مورد عفونت تخلیه مغازه ها و پارک های تفریحی, لغو, رویدادهای قطع تجارت و سفر و کشیده در حال حاضر افتادن بازارهای مالی و حتی پایین تر.

بیشتر کارفرمایان گفت: کارگران خود را به ماندن در خانه و مقامات قفل کردن محلات و مدارس بسته. گسترده تلاش ها برای توقف گسترش بیماری تهدید, مشاغل, حقوق و سود.

“این یک مورد که در آن در شرایط اقتصادی این درمان تقریبا بدتر از این بیماری گفت:” یعقوب Kirkegaard ارشد همکار در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. “هنگامی که شما قرنطینه شهرستانها … شما از دست دادن فعالیت های اقتصادی است که شما نمی خواهید به عقب بر گردیم.’

فهرست کشورهای لمس توسط بیماری صعود به حدود 60 مکزیک و بلاروس, لیتوانی, نیوزیلند, نیجریه, آذربایجان, ایسلند و هلند گزارش خود را در مورد اول است. بیش از 83,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند این بیماری با مرگ و میر شکوه 2,800.

چین که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر شاهد کاهش عفونت های جدید و در صبح روز شنبه گزارش 427 موارد جدید طی 24 ساعت همراه با 47 اضافی مرگ و میر. این شهرستان در کانون شیوع ووهان اختصاص بخش عمده ای از هر دو.

موارد جدید در سرزمین اصلی چین برگزار کرده اند ثابت در کمتر از 500 گذشته چهار روز با تقریبا همه آنها در ووهان و اطراف آن هوبئی استان است.

با تعدادی از ترخيص بيماران در حال حاضر تا حد زیادی بیش از کسانی که از تازه واردان ووهان در حال حاضر بیش از 5000 یدکی تخت در 16 موقت درمان مراکز Ma Xiaowei ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری در ووهان در روز جمعه.

کره جنوبی دوم سخت ترین ضربه های کشور در صبح روز شنبه گزارش داد 571 موارد جدید, بالاترین روزانه پرش پس از تایید آن بیمار برای اولین بار در اواخر ماه ژانویه است. ظهور خوشه در ایتالیا و ایران که تا به حال 34 کشته و 388 موارد منجر به عفونت از مردم در کشورهای دیگر. فرانسه و آلمان نیز دیدن را افزایش می دهد, با ده ها تن از عفونت.

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد که خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر جهان بود “بسیار بالا” با استناد به “ادامه داد: افزایش در تعداد موارد و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار.”

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواست همه دولت ها به “همه چیز ممکن است برای جلوگیری از بیماری است.”

“ما می دانیم مهار ممکن است اما پنجره فرصت است باریک” U. N. رئیس به خبرنگاران در نیویورک است.

اقتصادی موج در حال حاضر رسیده در سراسر جهان است.

بازارهای سهام در سراسر جهان سقوط دوباره جمعه است. در وال استریت داو جونز شاخص در زمان حال یکی دیگر از ضربه بسته شدن نزدیک به 360 امتیاز. این شاخص کاهش یافته است بیش از 14 ٪ از بالا اخیر ساخت این بازار بدترین هفته از سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

اثرات بودند فقط به عنوان آشکار در hush که حل و فصل در بیش از مکان های که در آن جمعیت کثیری از مردم معمولا کار و بازی و خرید و فروش.

“وجود دارد و تقریبا هیچ کس در اینجا آینده” گفت: Kim Yun-ok که به فروش می رساند دوناتها و جلبک دریایی رول در سئول Gwangjang بازار که در آن جمعیت بودند نازک به کره جنوبی شمارش 571 موارد جدید — بیش از در چین که در آن ویروس پدید آمده است. “من فقط امیدوار است که وقوع خواهد آمد تحت کنترل به زودی.”

در آسیا توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد که آنها را خواهد دید و حوادث است که انتظار می رود برای جذب ده ها هزار نفر از مردم خاموش نامیده می شدند از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS. دولت-اجرای بانک صادرات و واردات از کره جنوبی تعطیل مقر آن در سئول پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای ویروس گفتن 800 دیگران به کار از خانه. مقامات ژاپن آماده شاتر تمام مدارس تا اوایل آوریل است.

در ایتالیا — که گزارش شده 888 موارد بیشتر از هر کشور در خارج از آسیا — رزرو هتل در حال سقوط و برتر جوزپه کونته مطرح شبح رکود است. مغازه داران مثل فلاویو tim moran که به فروش می رسد سوغاتی در ونیز برای سه دهه تعجب اگر آنها می تواند زنده ماندن ،

“ما کلید را به صاحبخانه به زودی,” او گفت:.

دولت سوئیس ممنوع حوادث با بیش از 1000 نفر در حالی که در کلیسای جامع کلن در آلمان حوضه از آب مقدس بودند خالی از ترس از گسترش میکروب ها.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه در New England Journal of Medicine, چینی, مقامات بهداشت گفت: مرگ و میر از این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 1.4% بود که بر اساس 1,099 بیماران در بیش از 500 بیمارستان ها در سراسر چین است.

با فرض وجود دارد بسیاری از موارد با هیچ و یا بسیار خفیف علائم رای “ممکن است بطور قابل توجهی کمتر از 1%” آمریکا مقامات بهداشت نوشت: در یک تحریریه در مجله. است که می تواند این ویروس بیشتر شبیه شدید آنفلوآنزای فصلی از یک بیماری شبیه به آن ژنتیکی عموزاده سارس, سندرم حاد تنفسی شدید و یا MERS Middle East respiratory syndrome.

با توجه به سهولت از گسترش این ویروس می تواند به دست آوردن footholds در سراسر جهان و بسیاری می میرند.

“این وبا و یا طاعون سیاه” گفت: سیمون Venturini, شهر مشاور برای توسعه اقتصادی در ونیز ایتالیا که در آن گردشگری در حال حاضر صدمه تاریخی و جاری شدن سیل در سال گذشته غرق شده با اخبار از ویروس موارد است. “آسیب است که نگرانی های ما و حتی بیشتر آسیب به اقتصاد است.”

اقتصاد اروپا در حال حاضر teetering در لبه رکود است. یک اندازه گیری از احساسات کسب و کار در آلمان به شدت کاهش یافت و در هفته گذشته نشان می دهد که برخی از شرکت ها می تواند به تعویق انداختن سرمایه گذاری و طرح های توسعه. چین یک بازار صادرات برای تولید کنندگان آلمانی.

در ایالات متحده خرده فروشی آنلاین آمازون در روز جمعه گفت که این خواسته همه از آن 800,000 کارکنان برای به تعویق انداختن هر غیر ضروری سفر, هر دو در داخل کشور و در سطح بین المللی.

رئیس فدرال رزرو جروم پاول گفت که اقتصاد آمریکا همچنان قوی است و سیاستگذاران خواهد بود “استفاده از ابزار ما” به حمایت از آن در صورت لزوم.

لری Kudlow بالا مشاور اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که فروش در بازارهای مالی ممکن است یک واکنش افراطی به یک بیماری همه گیر با نامشخص اثرات طولانی مدت.

“ما نمی بینیم هر گونه شواهد از عمده زنجیره تامین اختلالات. من در تلاش نیست که می گویند هیچ چیزی اتفاق می افتد. من فکر می کنم وجود خواهد داشت و اثرات اما صادقانه به شما بگویم در حال حاضر من نمی بینم زیاد” Kudlow گفت.

درد شد و در حال حاضر مصرف نگهداری در مکان هایی مانند بانکوک که در آن تجار در پلاتین بازار مد صحنه flash mob فریاد “کاهش اجاره بها!” و برگزاری نشانه هایی است که گفت: “گردشگران نمی آیند مغازه ها رنج می برند.”

ورود توریست در تایلند در حال پایین 50 درصد در مقایسه با یک سال پیش بر اساس اقتصاد سرمایه یک شرکت مشاوره.

Kanya Yontararak یک لباس صاحب فروشگاه گفت: او فروش را غرق به عنوان کم 1000 بات ($32) برخی ساخت آن را به یک مبارزه برای پرداخت یک وام برای اجاره. وضعیت شدید تر از سیل و بحران های سیاسی او را ذخیره کرده است braved در گذشته است.

“Coronavirus بدترین وضعیت آنها تا کنون دیده اند,” او گفت: از بازرگانان.

اقتصاددانان پیش بینی رشد جهانی را لغزش به 2.4 درصد در سال جاری کمترین پس از رکود بزرگ در سال 2009 و قبل از آن انتظارات و نزدیک به 3 درصد است. برای ایالات متحده تخمین می زند در حال سقوط به پایین به عنوان 1.7 درصد رشد در این سال از 2.3 درصد در سال 2019.

اما اگر COVID-19 می شود جهانی همه گیر اقتصاددانان انتظار دارند که این تاثیر می تواند بسیار بدتر از آن با ایالات متحده و دیگر اقتصاد جهانی در حال سقوط به رکود است.

“اگر ما شروع به دیدن بیشتر موارد در ایالات متحده اگر ما شروع به دیدن مردم رفت و آمد در داخل کشور اگر ما شروع به دیدن مردم ماندن خانه از محل کار و فروشگاه, پس از آن من فکر می کنم این آمار در حال رفتن به طور قابل توجهی بدتر” گفت: Gus Faucher یک اقتصاددان در PNC مالی.

بعد از این که مطرح شده آن هشدار سطح این سازمان شرایط اضطراری مدیر برنامه های مایکل رایان به نام وضعیت “یک واقعیت را بررسی کنید برای هر دولت در این سیاره است.” جمعه. “بیدار شو آماده است. این ویروس ممکن است در راه خود را.”

——

آسوشیتد پرس نویسندگان Deb Riechmann در واشنگتن یوسف Pisani و ادیت M. Lederer در نیویورک کارلا K. Johnson در سیاتل مت Sedensky و Preeyapa Khunsong در بانکوک Hyung-jin Kim و تانگ-Kim hyung در سئول کره جنوبی, پرورش klug تعلق گرفت. و ماری یاماگوچی در توکیو, Renata بریتو و Giada Zampano در ونیز ایتالیا, فرانسیس D’Emilio در رم آنجلا چارلتون در پاریس و فرانک Jordans در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>