شیوع کروناویروس نیروهای لغو تعطیلی در سراسر جهان

تورنتو — ترس اطراف شیوع جهانی از رمان coronavirus را وادار بی سابقه ای را لغو و تعطیلی از جمله سازندگان: ژاپن را در کل سیستم مدرسه باعث کانادا مقامات به اصرار احتیاط پیش از مشغول مارس شکستن سفر دوره است.

“من توصیه کرده اند که کانادایی ها به درخواست تعداد زیادی از احتیاط که آنها دنبال آن هستید در مارس شکستن” وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: پنج شنبه, اصرار کسانی که با برنامه سفر به انجام تحقیقات خود را قبل از خروج از کانادا.

“ویروس همانطور که ما دیده ایم در حال گسترش در مناطق مختلف در جهان است و ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم باید بهترین مشاوره ممکن است به طوری که آنها لازم نیست برای پیدا کردن خود را در یک وضعیت است که می تواند پیچیده باشد.”

شامپاین خواست کانادایی به استفاده از “حس مشترک” هنگام ساخت برنامه های سفر مرجع رو به رشد شیوع بیماری در ایتالیا و کره جنوبی اشاره کرد که مسافران ممکن است بخواهید برای جلوگیری از جمعیت بزرگ.

هر چند شامپاین نگهداری می شود که COVID-19 خطر در آمریکای شمالی باقی مانده کم اقدامات بی سابقه ای برای جلوگیری از گسترش این ویروس اتخاذ شده در جاهای دیگر.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد پنج شنبه اعلام کرد که 12.8 میلیون دانش آموزان در کشور که در خانه بمانند تا اواخر ماه مارس به دلیل این ویروس گسترش یافته است.

فرانسه و آلمان و موناکو و کشورهای دیگر در نزدیکی ایتالیا که در آن تعدادی از افراد آلوده افزایش یافت به 650 نیز گفتن پدر و مادر به نگه داشتن کودکان خود را از مدرسه به خانه اگر آنها شده است در هر نقطه در نزدیکی تعداد فزاینده ای از کشورها نهفته coronavirus.

Facebook لغو سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان F8 برنامه ریزی شد به “اولویت سلامت و ایمنی” از شرکت کنندگان.

چندین رویدادهای ورزشی نیز به تعویق افتاد از جمله فرمول یک جایزه بزرگ چین, اروپایی, تور مسابقات گلف در مالزی و چین و تعلیق لیگ فوتبال در, چین, کره جنوبی و ایتالیا و ژاپن.

کانادا زنان واترپلو تیم لغو شد قبل از المپیک آموزش کمپ در مجارستان بیش ویروس نگرانی.

کانادا و کمیته ملی المپیک است که یک تیم بزرگ در توکیو به عنوان بخشی از یک المپیک سایت بازدید گفت که برنامه های خود را به ماندن در این کشور بدون تغییر باقی می ماند و اشاره کرد که آن را با همکاری نزدیک با کارشناسان پزشکی و مقامات دولتی به آنها توصیه می کنند در این وضعیت است.

با وجود رشد مهار تلاش های کمیته المپیک باقی می ماند متعهد به حرکت رو به جلو با توکیو بازی های تابستانی.

“ما یک مقدار زیادی از تجربه در حمایت از تجمع جرم در میان بازی های المپیک مانند طول Zika شیوع در طول قبلی شیوع سارس و به ویژه بازی های المپیک و بسیاری دیگر” دکتر مایکل رایان سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“اگر شما ذهن خود را به آن حوادث بسیاری از این وقایع رفتم جلو با مناسب مدیریت ریسک است.”

آیا حقوق شما به عنوان یک مسافر?

سفر شرکت های بیمه در حال تماشای coronavirus وضعیت carefullyas عفونت نرخ ادامه خواهد داد به افزایش است.

یک سخنگوی کانادا زندگی و بیمه بهداشت و درمان انجمن که نشان دهنده 99 درصد از کانادا زندگی و بیمه بهداشت و درمان شرکت اشاره می کند که مسافران ممکن است واجد شرایط برای دریافت بازپرداخت برای لغو سفر خود بیش ویروس, نگرانی, اما این بستگی به مقصد خود را بیمه سیاست و عوامل دیگر.

به محض این که دولت اعلام کرد سطح 3 یا 4 مشاوره سفر شما ممکن است به عنوان به ادعای بخشی از هزینه های سفر خود را شما باید انتخاب کنید برای لغو.

سطح 3 مشورتی صادر شد, برای سفر به چین در ماه ژانویه است. اگر چه دولت یک صفحه وب اختصاص داده شده به COVID-19, سفر, مشاوره, چین تنها کشور به سطح 3 و یا بالاتر مشورتی.

یک سفر مشورتی باید در اثر طول تاریخ سفر شما به استفاده از آن به عنوان یک دلیل برای ادعای بازپرداخت.

“بیایید می گویند شما یک سفر برنامه ریزی شده به چین در حال حاضر, اما آن را برای شش ماه دیگر, شما در حال رفتن به نیاز به صبر کنید تا زمانی که شما بسیار نزدیک تر که قبل از شما می خواهم که قادر به ادعا می کنند چیزی شبیه به آن برای بیمه مسافرتی” خواهد McAleer مدیر اجرایی در سفر بیمه سلامت انجمن کانادا گفت CTVNews.ca در ماه ژانویه

به عنوان احتياط اضافه شده توماس گفت: مسافران می توانند خرید اختیاری انصراف به هر دلیلی (CFAR) add-on برای پوشش خود را که اجازه می دهد تا آنها را به لغو سفر خود را بدون در نظر گرفتن وضعیت.

این نکته است که CFAR می افزاید: هزینه حق بیمه و همچنین همراه با شرایط و ضوابط اضافی.

با فایل های از کانادا مطبوعات و بن عموزاده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de