شیوع کروناویروس در میان بی خانمان خواهد بود “ویرانگر” کارشناسان هشدار می دهند

تورنتو — طرفداران در حال تقلا برای پیدا کردن راه هایی برای محافظت از بی خانمان ها و کسانی که زندگی در پناهگاه از COVID-19 هشدار داد که شیوع در این جوامع می تواند ویرانگر باشد.

افرادی که در پناهگاه و یا در خیابان در حال حاضر امید به زندگی پایین تر رنج می برند از اعتیاد و باید شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که آنها را در معرض خطر بیشتری آنها باید توسعه ویروس کارشناسان می گویند.

کانادا داد برای پایان دادن به بی خانمانی ساخته شده است یک درخواست فوری که بیشتر سرپناه اضطراری فضاهای ساخته شده در سراسر کشور برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله.

“چگونه می تواند آنها احتمالا خود جدا اگر آنها لازم نیست که یک خانه را به رفتن به” جرمی Hunka سخنگوی ونکوور اتحادیه انجیل ماموریت گفت: CTV News.

هر چند این ماموریت هیچ نشانه ای که COVID-19 ظاهر در آن جامعه Hunka اشاره کرد که پناهگاه بازدید کنندگان خواهد بود در میان سخت ترین ضربه باید گسترده شیوع رخ می دهد در مترو ونکوور.

پناهگاه در سراسر کشور در حال اجرای اضطراری سلامت پروتکل های افزایش بهداشت و آموزش پیشگیرانه برای حفاظت از بازدید کنندگان. برخی از آنها حتی خود را منتقل داغ خدمات تحویل غذا در خارج برای جلوگیری از ازدحام در فضاهای محدود.

میثاق خانه در تورنتو است و حتی اقدامات برای توقف پذیرش پوشاک و مواد غذایی فاسد نشدنی کمک های مالی در تلاش برای “کاهش ترافیک پا و قرار گرفتن در معرض.”

در میان COVID-19 نگرانی بی خانمان کانادایی می گویند که آنها نیز مبارزه سرویس کاهش.

“همه ناگهانی ما هیچ جایی برای رفتن و ما نمی خوش آمدید در هر نقطه” گفت: Myshelle McNamee که می خوابد در پناهگاه.

روز چهارشنبه نخست وزیر جاستین ترودو شفافی جدید اقتصادی پشتیبانی با هدف جبران گسترده اثرات شیوع بیماری از جمله $157.5 میلیون دلار برای رسیدن به صفحه اصلی ابتکار است.

بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید اضافی پناهگاه تخت و “موانع فیزیکی و اجتماعی فاصله و تامین مسکن برای کاهش ازدحام در پناهگاه است.”

روز شنبه, Winnipeg شهردار برایان بومن گفت: او به همراه تعدادی دیگر از بزرگ شهرداران شهرستان شده اند در گفتگو با کانادا معاون نخست وزیر Chrystia Freeland مورد پشتیبانی اضافی برای بی خانمان جامعه است.

“این است که نمی توان در کوتاه مدت تلاش” بومن گفت. “ما بسیار نگران در مورد چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر قرار ما آسیب پذیرترین شهروندان” بومن گفت.

پناهگاه بی خانمان در سراسر کشور کار کرده اند با هم برای ایجاد یک واحد پاسخ به بحران است.

طرفداران نیز خواستار سریع COVID-19 تست برای بی خانمان جمعیت برای جلوگیری از جامعه شیوع است.

در روز سه شنبه توسعه اجتماعی وزیر احمد Hussen اشاره کرد که دولت فدرال نیز در مورد چگونه از آن دشوار خواهد بود برای پیگیری قرار گرفتن در معرض ویروس منتقل گرديد از طریق جمعیت بی خانمان و درک تماس به اولویت بندی تست برای آنها گفت.

در عین حال به عنوان مورد بار همچنان به افزایش در سراسر کانادا و برخی در حال پیدا کردن امید به محبت دیگران است.

در چهارشنبه هالیفاکس را روح بندر ماموریت نجات از ایشان تشکر ساکنان خود را برای پشتیبانی بعد از دیدن یک چشم انداز مثبت در کمک های مالی.

“هفته گذشته در رسانه های اجتماعی شد انفجار با مردم احتکار کاغذ توالت و تخلیه مواد غذایی در فروشگاه های” ماموریت نوشت: در Facebook.

“در این هفته ما در حال دیدن مردم با گرفتن یک نفس عمیق بکشید متوجه ما می توانید از طریق این و به دنبال چگونه به مطمئن شوید که تمام جامعه ما این است که پس از نگاه است.”

با فایل های از CTV وینیپگ کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو