دولت استرالیا به تازگی تایید شده سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات برای مقابله با گسترش coronavirus نیاز به چهار متر مربع فضا برای هر نفر در یک اتاق سربسته. این آمد و تنها دو روز پس از آن محدود غیر ضروری داخل سالن اجتماعات به بیش از 100 نفر است. این وضعیت به سرعت در حال تغییر و نخست وزیر اعلام کرد که ملی کابینه خواهد شد دیدار با در نظر گرفتن محدودیت بیشتر.

با تعدادی از موارد در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش و در کشورهای مختلف اقدامات قابل توجهی وجود دارد نگرانی و بحث در مورد اگر و زمانی که شروع به شدید اجتماعی یا جسمی فاصله گرفته است.


ادامه مطلب: در مورد آخر بازی C: توقف تقریبا همه چیز را راه اندازی مجدد هنگامی که coronavirus رفته است


آنچه حق اجتماعی فاصله سیاست برای استرالیا اگر ما مسطح منحنی است ؟

باید ما نزدیک به مدارس و محل های کار? و باید این اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ من تجزیه و تحلیل و مدلسازی وضعیت نشان می دهد این بعید است که به ما بهترین استراتژی — فقط رتبهدهی نشده است. اگر ما آخر بازی است برای پهن کردن منحنی پیوسته افزایش میزان اجتماعی فاصله ها طی هفته های آینده است بهترین راه برای رفتن است.


ادامه مطلب: Coronavirus: چه مدت طول می کشد تا بیمار ؟ چگونه عفونی است ؟ شما همیشه باید یک تب ؟ COVID-19 اصول توضیح داده شده


این است که رویکرد دولت به نظر می رسد در نظر گرفتن. برای کمک به مردم برای درک آنچه اتفاق می افتد و در آینده اتفاق خواهد افتاد من مونتاژ یک مدل از نحوه COVID-19 اپیدمی بازی خواهد کرد بر اساس چهار های مختلف پیاده سازی اجتماعی فاصله گرفته است. این کامل نیست – اما الگوهای آن را به تولید مفید هستند و به احتمال زیاد نزدیک به حقیقت (ما واقعا نمی دانند که حقیقت ماه).

چهار های مختلف اجتماعی فاصله سیاست حالات

مدل شبیه سازی سطوح مختلف اجتماعی فاصله با تغییر نرخ باروری (R0) ویروس. این R0 ارزش اشاره به تعداد زیادی از مردم یک فرد آلوده انتقال COVID-19 تا اگر همه آنها تماس حساس است.


گفتگوCC BY-ND

در این مدل فرض می شود تعدادی از موارد دو برابر شدن هر چهار روز در اواسط ماه مارس و اجازه می دهد تا برای کاهش استخر از افراد مستعد به این بیماری پیشرفت می کند.

من به طور خاص مدل افراد مسن و کسانی که با بیماری های مزمن. برای این افراد انزوای اجتماعی در حال حاضر موجه است داده های خود را در معرض خطر بالاتر مرگ اگر آلوده.

نتیجه ناخوشایند است – فاجعه حتی. عفونت های جدید در هر روز در استرالیا خواهد اوج در بیش از 500 ، 000 (و از برآورد استنباط از امپریال کالج پارامترهای مدل سوم که از آن می تواند علامتی) کاملا swamping خدمات بهداشتی و درمانی.


گفتگوCC BY-ND

ادامه مطلب: چگونه ما می خواهید برای جلوگیری از استرالیا بیمارستان های در حال فلج coronavirus


سناریوی دوم تخمین سیاست های دولت فعلی به طور پیوسته افزایش اجتماعی فاصله اقدامات شبیه سازی شده با کاهش R0 از 2.5 تا 1.2 تا پایان مارس. این اقدامات پس از آن به آرامی آرام معنی R0 به آرامی افزایش می دهد. (وجود دارد یک تعداد نامحدود از گزینه های زمانی و توسط چه مقدار به آرامش اجتماعی فاصله). در این سناریو روزانه جدید عفونت قله در مورد 125,000 در اواخر ماه مه با اوج علامتی موارد عقب مانده به یک هفته هنوز هم خوشایند نیست اما بطور قابل توجهی بهتر است.


گفتگوCC BY-ND

سومین سناریو مدل مورد که در آن انزوای اجتماعی اقدامات نورد سریعتر برای دریافت R0 به 1.2 تا پایان ماه آوریل است. این سناریو هل اوج این بیماری همه گیر به ژوئن اما نه به طور قابل توجهی کاهش بار روزانه از موارد جدید در مقایسه با مدل قبلی است.


گفتگوCC BY-ND

نهایی سناریو مدل چه اتفاق خواهد افتاد اگر ما پیاده سازی شدید اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر کاهش R0 به 1.2 تا پایان ماه مارس است. این رویکرد موجب کاهش اوج تعدادی از عفونت های جدید در هر روز به حدود 100,000 که مدل پیش بینی اتفاق خواهد افتاد و در اواسط تا اواخر ماه ژوئن است.


گفتگوCC BY-ND

در مقایسه با زمانی که به این سناریو به طور پیوسته افزایش اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات گذشته دو استراتژی را به نفع هل دادن اوج caseloads در بیمارستان به اوایل و یا اواخر ماه ژوئن. اما حرکت نزولی – و این مهم است – این است که اجتماعی فاصله سیاست (با تمام عواقب اقتصادی و اجتماعی اختلال) را باید در جای دیگر برای رسیدن به همان تعداد کل موارد در پایان سال (مجموع تجمعی تعداد موارد تا پایان سال خواهد شد بستگی دارد در چه زمانی و توسط چه اجتماعی فاصله کاسته است).

چه اتفاقی می افتد به پیش بینی اگر ویروس بود در واقع گسترش سریع تر در اواسط ماه مارس?

فوق چیزی است که من فکر می کنم در حال مناسب سازی حالات. اما آنچه مرا نگران است که امکان تعداد تجمعی از عفونت است که دو برابر در هر سه روز نه هر چهار روز که در مدل بالا.


گفتگوCC BY-ND

تحت این فرض اجرای سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات سریع تر (به عنوان در هر مدل 03 بالا) به نظر می رسد یک راه عاقلانه برای رفتن. سلامت سیستم نمی خواهد مقابله با روزانه عفونت اوج 300,000 اگر ما در زمان تا پایان مارس به طور کامل پیاده سازی سیاست (به عنوان در هر مدل 02 بالا).

با فرض اینکه دولت در حال شکل گرفتن “مسطح منحنی” استراتژی این است که احتمالا دلیل آن است که عجله برای بستن مدارس و محل های کار فقط رتبهدهی نشده است. اما این تعطیلی ممکن است به زودی به احتمال زیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو