این است که سن septuagenarian در سیاست آمریکا است. رئیس جمهور با 73. او به احتمال زیاد حریف در ماه نوامبر انتخابات است 77. حتی اگر جو بایدن است نه دموکراتیک نامزد دیگر از گزینه این است که 78 سال برنی ساندرز.

مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی است 79. سنا میچ مک کانل رهبر است 78. برخی از ما از دست رفته “هزاره”به سبک مبارزات نسبتا جوانی الیزابت وارن که صرف 70, اما دیگر در انتخابات ریاست جمهوری.

این صدای پیشرو و سیاستگذاران در آمریکا به عنوان coronavirus نوردد در سراسر جهان است. جایی که آنها دریافت انرژی به انجام آنچه آنها در سیاست است یک منبع ثابت از شگفتی. اما coronavirus است به احتمال زیاد به سرعت همه آنها را در راه های مختلف.

بارز ترین نکته این است coronavirus نیست فقط حرفه ای-تهدید برای این سیاستمداران آن است که به طور بالقوه تهدید کننده زندگی است. آن است که یک ویروس خطرناک ترین برای افراد مسن و کسانی که ملاقات بسیاری از مردم از بسیاری از کشورها.

سیاستمداران بودن به خصوص در خط مقدم از ویروس ها چیز جدیدی نیست. در سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر آلوده جمهور وودرو ویلسون و دخترش مارگارت و همچنین کاخ سفید گوسفند.

COVID-19 آلوده ایران, معاون ارشد رئیس جمهور و دو نفر اعضای کابینه. سر از ایتالیا حزب دموکراتیک نیکولا Zingaretti است آلوده. در بریتانیا, وزیر بهداشت نادین Dorries این ویروس. استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون دارای آزمایش مثبت است. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در خود به انزوا بعد از قرارداد این بیماری است. در تگزاس سناتور تد کروز به تازگی از خود و انزوا.


ادامه مطلب: نمایی از تپه: Coronavirus بازدید در قلب موریسون دولت با پیتر داتون آلوده


گسترش coronavirus باید هر سیاستمدار آمریکایی را نگران کرده است. چگونه می توانم به شما منجر شود در حالی که درگیر شدن در اجتماعی فاصله? به معنی آن است که ارسال پیامک, ایمیل و توییتر به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر برجسته عناصر سیاسی آمریکا زندگی ؟

چه مدت coronavirus را تحت تاثیر قرار مبارزات سخت است برای پیش بینی. آنچه آشکار است این است که تظاهرات سیاسی را متوقف نخواهد کرد برای آینده قابل پیش بینی و بحث رخ خواهد داد بدون مخاطب به عنوان ساندرز v بایدن بحث این هفته است. مجازی تظاهرات و فرانکلین روزولت-سبک پای بخاری چت پادکست ها به جای پخش برنامه های رادیویی را به سرعت جایگزین سنتی کمپین حوادث.

همانطور که برای رای دادن واشنگتن به تازگی نشان داد که در آن اصلی است که با تکیه به طور کامل در پستی رای گیری کار می کنند اگر چه این نتایج را چند روز به طور کامل محاسبه می شود.

هنوز بالقوه برای این بیماری همه گیر کوروناویروس به اخلال در انتخابات ریاست جمهوری است. بسته به اینکه چگونه این ویروس گسترش می یابد, ما ممکن است بسیار بیشتر از استفاده از پست الکترونیکی.

این به وضوح دارای مزایای. این اجازه خواهد داد که انتخابات به ادامه حفاظت از سالمندان که به نوبه خود تا به پای صندوق های رای و حتی ممکن است تشویق به مشارکت بیشتر. جنبه های منفی هستند و بدیهی است که نتایج ممکن است با تاخیر وجود دارد می تواند عوارض گرفتن برگه به آسیب پذیر تر شهروندان در مکان های دشوار و هزینه های مالی اضافی ممکن است متحمل شده است.

با توجه به این که امریکا موفق به برگزاری یک انتخابات در طول جنگ داخلی در سال 1864 و گزینه های در دسترس در سن که در آن از تکنولوژی بسیار پیشرفته تر از آن دشوار است تصور کنید که هر تعویق افتادن انتخابات در سال 2020 است. برخی از مفسران بیان کرده اند این نگرانی, اما آنها تمایل به رانده سوء ظن در مورد تهمت تعهد به فرایند دموکراتیک است.

با اینحال ما در قلمرو ناشناخته. احتمال این که یکی از نامزدها ممکن است قرارداد این بیماری در صدر انتخابات قطعا پرتاب یک آچار در کار می کند.


ادامه مطلب: خواهد coronavirus آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن در ما کلی انتخابات ؟ و موریسون رتبه بهبود در Newspoll


یک چیز است و بدون شک. برگزارکنندگان را مجبور به حرکت سریع است. اخیر دموکراتیک اولیه رای گیری در ایالت آریزونا در فلوریدا و ایلینوی مشخص شده است داستان از هرج و مرج و سردرگمی – انتخابات تبدیل نشده تا برخی از مکان های رای گیری بسته شدن و عدم وجود مواد ضد عفونی کننده.

رشد سرخوردگی رای دهندگان و disenchantment با روند دموکراتیک مطمئن هستید که به دنبال اگر اقدامات بیشتری هستند در محل قرار داده برای آماده شدن برای تمام eventualities.

تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن فقیر اداره تا کنون از coronavirus بحران در انتخاب مجدد او شانس سخت است که بدانید به دلیل پتانسیل بسیار بدبختی و اختلال است که هنوز هم جلوتر از ما.

ما باید انتخاب سیاستمداران ما فکر می کنیم رسیدگی خواهد شد ملی اضطراری و بحران هست. ما قطعا آنها را اگر آنها نمی. جورج دبلیو بوش محبوبیت هرگز بهبود از خود بی کفایت پاسخ به طوفان کاترینا (و دولت او را ضعیف برنامه ریزی برای چنین احتمالی بلایای طبیعی).

در مقابل بسیار موثر اداره coronavirus توسط تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون به طور قابل توجهی افزایش محبوبیت خود را.

یکی از هیلاری کلینتون بهترین خطوط حمله در برابر تهمت بود او مناسب نیست به امریکا رهبر در یک بحران. حق با او بود و آمریکایی ها رنج می برند به دلیل این واقعیت اساسی نادیده گرفته شد.

در سال 2014 زمانی که دولت اوباما تحت نظارت درمان موفق دو آمریکایی که تا به حال قرارداد ابولا مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “متوقف کردن ابولا از ورود به ایالات متحده … ایالات متحده به اندازه کافی مشکلات!” او در ادامه به تماس برای ممنوعیت پروازها از غرب آفریقا است.

همه از این بیماری مطلع توطئه گر و بیگانه. شش سال بر او است که منجر به تلاش های آمریکا برای مقابله با کروناویروس و پاسخ خود را به COVID-19 بوده کلاسیک مغلوب ساختن پیشی جستن: بد در نظر گرفته و خود تبریک. با وجود این نرخ بسیار پایین از تست در آمریکا رئیس جمهور هرگز لاستیک و گفت چه کار برجسته او انجام شده است.

سوال کلیدی این است: آیا حامیان وفادار خود را از تایر تهمت به بی کفایتی اگر آنها احساس می کنید در معرض آن ،

آیا دموکراسی آمریکایی منتقل خواهد شد این آزمون است که به دور از روشن است. برای انواع دلایل تهمت دموکراتیک اعتبار به درستی در نظر گرفته می شود. کمتر وجود دارد ایمان امروز در دموکراسی کلیدی موسسات و coronavirus است, تست شخصیت از تمام شهروندان در سراسر جهان است. به احتمال زیاد روزهای سختی را در پیش رو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de