Coronavirus: بسیاری از بیماران گزارش علائم عصبی

به عنوان مورد تعداد COVID-19 ادامه به افزایش در سراسر جهان ما در حال شروع به دیدن تعداد بیشتری از گزارش از علائم عصبی. برخی از مطالعات گزارش شده است که بیش از یک سوم از بیماران مبتلا به نشان دادن علائم عصبی.

در اکثریت قریب به اتفاق موارد COVID-19 توسط یک عفونت دستگاه تنفسی است که باعث تب و درد و خستگی گلو درد و سرفه و در بیشتر موارد شدید تنگی نفس و ديسترس تنفسی. در عین حال ما در حال حاضر درک کنند که COVID-19 نیز می تواند آلوده کردن سلول های خارج از دستگاه تنفسی و باعث طیف وسیعی از علائم از بیماری گوارشی (اسهال و تهوع) به قلب آسیب و اختلالات انعقادی خون. به نظر می رسد که ما باید برای اضافه کردن علائم عصبی به این لیست ،

مطالعات اخیر را شناسایی کرده اند وجود علائم عصبی در COVID-19 موارد است. برخی از این مطالعات گزارش مورد که در آن علائم مشاهده شده در افراد است. چند گزارش را توصیف COVID-19 بيمار مبتلا به گیلن باره–Barré syndrome. گیلن باره–Barré syndrome است, یک اختلال نورولوژیکی است که در آن سیستم ایمنی بدن در پاسخ به عفونت و به پایان می رسد تا به اشتباه حمله به سلول های عصبی و در نتیجه ضعف عضلانی و در نهایت فلج.

موارد دیگر مطالعات توصیف شدید COVID-19 آنسفالیت (التهاب مغز و تورم) و سکته مغزی در افراد جوان مردم را با غیر این صورت خفیف COVID-19 علائم.

مطالعات بزرگتر از چین و فرانسه نیز مورد بررسی شيوع اختلالات عصبی در COVID-19 بيمار. این مطالعات نشان داده اند که 36 درصد از بیماران علائم عصبی. بسیاری از این علائم خفيف و شامل چیزهایی مانند سردرد یا سرگیجه است که می تواند ناشی از یک پاسخ ایمنی قوی. دیگر خاص و علائم شدید نیز دیده می شود و شامل از دست دادن بو یا طعم و ضعف عضلانی سکته مغزی و تشنج و توهم است.

برخی از مردم خود را از دست دادن حس بویایی. Elipetit/شاتر

این نشانه ها بیشتر دیده می شود در موارد شدید با برآورد اعم از 46 درصد به 84 درصد از موارد شدید نشان دادن علائم عصبی. تغییرات در آگاهی مانند سردرگمی بی توجهی و اختلالات حرکتی بودند نیز دیده می شود در موارد شدید و به باقی بماند پس از بهبودی.

عبور از سد خونی مغزی

SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 ممکن است باعث اختلالات عصبی به طور مستقیم با آلوده کردن مغز و یا به عنوان یک نتیجه از قوی فعال شدن سیستم ایمنی بدن است.

مطالعات اخیر نشان داده اند رمان coronavirus در مغز از موارد منجر به مرگ COVID-19. همچنین پیشنهاد شده است که عفونت از سلول های عصبی بویایی در بینی ممکن است فعال کردن این ویروس به گسترش از دستگاه تنفسی به مغز است.

سلول ها در مغز انسان بیان ACE2 پروتئین بر روی سطح خود است. ACE2 پروتئین های درگیر در تنظیم فشار خون و گیرنده ویروس استفاده می کند به وارد کردن و آلوده کردن سلول. ACE2 نیز یافت می شود در سلول های اندوتلیال که خط خونی. عفونت سلول های اندوتلیال ممکن است اجازه می دهد این ویروس به عبور از مجاری تنفسی به خون و سپس در سراسر سد مغز خون به مغز. هنگامی که در مغز تکرار این ویروس ممکن است باعث اختلالات عصبی.

SARS-CoV-2 عفونت نیز نتایج بسیار قوی پاسخ سیستم ایمنی بدن است. این پاسخ ایمنی ممکن است به طور مستقیم باعث اختلالات عصبی در قالب گیلن باره–Barré syndrome. اما التهاب مغز نیز ممکن است به طور غیر مستقیم باعث آسیب های عصبی از جمله از طریق مغز و تورم. و آن را مرتبط با – هر چند لزوما علت بیماری های عصبی مانند آلزایمر و پارکینسون.

منحصر به فرد نیست اما هنوز هم نگرانی

SARS-CoV-2 منحصر به فرد نیست در اینکه یک ویروس تنفسی است که همچنین می تواند آلوده به مغز است. آنفلوانزا و سرخک و respiratory syncytial ویروس می تواند تمام آسیب مغز یا سیستم عصبی مرکزی است و باعث بیماری های عصبی.

دیگر coronaviruses نیز یافت شده است که برای آلوده کردن مغز شده و باعث اختلالات عصبی. مرتبط فصلی coronavirus HCoV-OC43 به طور معمول باعث می شود بسیار خفیف تنفسی, علائم, اما همچنین می تواند باعث آنسفالیت در انسان است. به طور مشابه, کروناویروس که باعث ابتال به بیماری مرس و سارس در سال 2003 virus می تواند باعث شدید اختلالات عصبی.

ویروس های تنفسی وارد شدن به مغز است و خوشبختانه یک اتفاق نادر است. اما با میلیون ها نفر از COVID-19 عفونت در سراسر جهان وجود دارد خطر مهم بیماری های عصبی به خصوص در موارد شدید.

آن مهم است برای آگاهی از امکان عصبی تظاهرات COVID-19 هر دو در دوران حاد بیماری به عنوان به خوبی به عنوان امکان از اثرات طولانی مدت. این همچنین بر اهمیت ادامه جلوگیری از ویروسی انتقال و شناسایی کسانی که شده اند و آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im