گذشته روز باید شاهد یک تحول چشمگیر از ایتالیا با فضای شهری در یک زمان از تراژدی بزرگ. با جمعیت تحت دستور به ترک خانه به غیر از برای نیازهای خاص شهرها و روستاها قرار گرفته اند از نوع بیابان زایی.

به عنوان یک محقق از محیط زیست شهری زندگی و کار در شمال ایتالیا, من متوجه شده اند که چگونه به استفاده از فضاهای شهری است به طور ناگهانی تغییر کرده است. قدیمی و جدید در اماکن عمومی مانند خیابان ها و میادین در مرکز شهر و مناطق تجاری در داخل و خارج شهرها و خالی هستند. فضای شهری دهکدهای از دست هر سلسله مراتب و خیابان ها نگاه مشابه و بدون باز کردن مغازه ها یا افراد در طول ساعت شلوغی.

با وجود جهانی هشدار در مورد گسترش رمان coronavirus این بیابان زایی یک روند تدریجی است که به مردم نشان داد که مقاومت به وقفه در استفاده از فضاهای اجتماعی.

تجدید نظر در فضای شهری

این است که با وجود این یادآوری از گذشته شیوع یافت در ایتالیا فضاهای شهری – همانطور که در بسیاری از شهرستانها در سراسر اروپا است. ساختمان از اوایل عصر مدرن ساخته شده برای مراقبت در بیماری های همه گیر در ادامه به پایه مانند قرنطینه جزیره قرنطینه Vecchio در ونیز تالاب. این سمبل افق ونیز شامل قرن 17 کلیسای Madonna della Salute (مریم باکره سلامت) ساخته شده است به عنوان یک نذری ارائه این شهر را برای انتشار از طاعون.

Madonna della Salute, ونیز. Andrea Mangoni/شاتر

تجدید نظر در فضاهای عمومی است به چالش کشیدن. موزه ها و میراث فرهنگی بسته شده اند. کنسرت های لغو شده اند, فیلم و تئاتر را متوقف کرده اند در حال اجرا است. در حال حاضر دیجیتال جدید از طرح های توسعه داده شده اند به مقابله با عدم از زندگی فرهنگی.

موزه ها دوباره باز آنلاین. این Brera گالری ارائه می دهد مجازی بازدید از مجموعه خود را. گالری Uffizi ارائه شده است “Hypervisions” یک راه برای بینندگان به کشف شاهکارهای خود را آنلاین. دیگر پروژه های فرهنگی شامل یک پخش زنده رویداد است که دیدن فلاسفه بحث در مورد ابزار برای مقابله با قرنطینه از 10 صبح تا نیمه شب در 21 مارس.

تعاملات در حال حرکت آنلاین همانطور که مردم را تشویق به ماندن در خانه. در زیر به اشتراک گذاشته شده هشتگ #iorestoacasa (من ماندن در خانه) مشاهیر در حال ضبط پیام برای تشویق مردم به خصوص افراد جوان به ماندن در داخل.

‘ماندن در خانه همه چیز خوب خواهد بود’. Pasquale Senatore/شاتر CC BY-NC-ND

جدید آیین

در محیط آنلاین نیز اجازه می دهد تا به صورت مجازی برخوردهای اجتماعی. تحت شرایط عادی مردم در میلان و سایر شهرستانها در ایتالیا دیدار خواهد کرد در اوایل شب برای aperitivoیک لیوان spritz و یا دیگر نوشیدنی در یک کافی شاپ و یا نوار قبل از شام همراه با بوفه های مواد غذایی. مردم صرف نیم ساعت ملاقات با دوستان و یا شاید برگزاری رسمی جلسه کار.

مراسم aperitivo یکی از اولین ضرر و زیان اجتماعی زندگی شهری با سفارش به نزدیک کافی شاپ در 6pm. در حال حاضر تمام کافی شاپ ها کاملا بسته است. اما این مراسم در حال حرکت است آنلاین با عادات جدید تر از میلان: “هوشمند aperitivo” طول می کشد که در اتاق زندگی می کنند. دعوت به گردش برای گروه از دوستان برای پیوستن به aperitivo از طریق یک لینک و آنها را جمع آوری آنلاین با یک لیوان شراب یا آبجو در دست به صحبت.

این aperitivo مراسم است که شاید فشرده تر از حد معمول و شاید جامع تر. به دلیل اندازه کوچک از برخی از آپارتمان ها آن است که آسان نیست برای ایجاد یک به طور کامل فضای خصوصی و بنابراین این aperitivo شامل اقوام دیگر در تمام سنین است.

فیزیکی فضای باز همچنان به بازی در یک نقش است. جامعه منتقل شده است از مکان هایی در سطح خیابان به بالکن و پنجره است که به عنوان یک فیلتر بین فضاهای صمیمی از انزوا و قلمرو. این نیاز برای جامعه پذیری و به عنوان بخشی از یک جامعه تبدیل به چیزی مربوط می شود گفته و نشان داده شده است. چند وقت پیش دیدیم شهروندان ووهان فریاد از پنجره خود را به عنوان یک راه برای برقراری ارتباط و ایجاد صدا از یک جامعه است. مردم در حال حاضر به نظر می رسد از پنجره ایتالیایی خیابان های بیش از حد.

ایتالیایی, شهرستانها می تواند بسیار پر سر و صدا. سکوت در حال حاضر باور نکردنی است اما حقیقی. هنگامی که آن را قطع صداهای غیر معمول هستند: بلندگو در خیابان ها تشویق شهروندان به ماندن در خانه.

نیز وجود دارد برخی از مثبت و آرامش برای تلفن های موبایل. یک نوع جدید از اوباش فلش ایجاد عملیات جمعی از مردم ویندوز در زمان های برنامه ریزی: به نور تا ایتالیا به کف زدن با هم در افتخار از پزشکان و پرستاران که در حال کار بدون استراحت به بازی برخی از موسیقی به آواز خواندن سرود ملی و یا به سادگی به آواز خواندن یک آهنگ با هم.

در اخیر aperitivo با مهمانان بین المللی به ما آموخته است که این عمل از کف زدن از ویندوز نقل مکان کرد تا به کشورهای دیگر مانند اسپانیا. این یک راه برای دیدار با همسایگان که در زمان عادی شاید شما نمی همیشه در نظر گرفته شود: فقط لبخند هم به قطع سکوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de