Coronavirus مستندات را در شهرستانها بیشتر قابل پیاده

بیش از 720,000 مردم در سراسر جهان آلوده شده است coronavirus و حدود 33,000 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

با مستندات و یا محدودیت در حرکت صدها نفر از شهرستانها ساکنان اغلب هنوز هم مجاز به گاه رفتن به خارج برای اجرا, پیاده روی یا دوچرخه سواری به عنوان طولانی به عنوان آنها تمرین های اجتماعی فاصله و یا نگه داشتن دو متر (6.5 فوت) از هر یک از دیگر.

در حالی که این امر منجر به ازدحام بیش از حد در پارک ها در شهرهای مختلف مقامات در تورنتو و نیویورک و فیلادلفیا را منع ترافیک از برخی از خیابان ها به طوری که بیشتر مردم می تواند راه رفتن با خیال راحت.

“ساخت شهرستانها بیشتر در دسترس در حال حاضر عبور و مرور لازم است چرا که مردم می خواهند به احساس متصل دریافت برخی از ورزش و احساس کمی بهتر مورد بسیار به چالش کشیدن وضعیت گفت:” تونی ماتیوز مدرس شهری و برنامه ریزی محیط زیست در استرالیا گریفیث دانشگاه.

“بسیاری از مردم ممکن است می خواهم به خیابان های خود را به ترافیک سنگین جلد از اين پس بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی حمایت بیشتر برای شهری walkability,” او گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

An empty street is seen during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Brooklyn, New York City, US, Mar 27, 2020. REUTERS

خالی خیابان دیده می شود در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در بروکلین شهر نیویورک, ایالات متحده, Mar 27, 2020. ایسنا

پیاده روی نه تنها جسمی و روحی مزایای اما walkability – که به نظر ایمنی و آسایش و سلامت نیز خوب برای شهر اقتصاد و کلیدی برای ارتباط اجتماعی, پژوهش نشان داده است.

اما در حالی که برنامه ریزان شهری باید مدت طولانی است که کار برای افزایش walkability چالش همواره در رقابت با تسلط ترافیک خودرو ماتیوز گفت.

کاهش ترافیک خودرو در شهرستانها شرکت داده مقامات شانس را به اولویت پیاده احتمالا برای اولین بار در دهه.

در تورنتو و ونکوور مقامات به دنبال بسته شدن برخی از بخش هایی از خیابان های خود را به وسایل نقلیه در حالی که نیویورک بسته شده است برخی از خیابان های آن به خودرو اجازه می دهد تا اتاق بیشتر برای عبور و مرور.

توسعه شهرهای آسیایی با چند مورد استثنا هستند و کمتر قابل پیاده با pedestrains اغلب مجبور به به اشتراک گذاری باریک فاسد پیاده رو – که در آن آنها وجود داشته باشد – با فروشندگان موتورسیکلت و سگ های ولگرد و گربه.

اما walkability است و حتی مهم تر در این شهرهای شلوغ به چند وجود دارد فضاهای باز گفت: چشم انداز معمار Kotchakorn Voraakhom در بانکوک.

“مردم می خواهید برای دریافت کردن و ورزش و این مهم است که وجود دارد در دسترس, سالم, استقبال از فضاهای آنها را به انجام,” او گفت:.

“ما باید همگانی ماشین برای مدت طولانی در حال حاضر, ما را فراموش کرده همه چیز در مورد پیاده. اما این است که شروع به تغییر,” او گفت:.

بانکوک شروع به باز کردن برخی از شلوغ ترین خیابان ها به پیاده دسامبر گذشته هر چند این حرکت تا حد زیادی هدفمند در گردشگران است. در حالی که جاکارتا گسترش آن ماشین-رایگان یکشنبه به خیابان های شلوغ پایتخت اندونزی.

همه گیر ساخته شده است که مقامات متوجه اهمیت سالم محیط های شهری گفت: David Sagita یک فضای عمومی و متخصص در ایالات شهرها و دولت های محلی یک چتر سازمان از شهرستانها و مقامات منطقه ای است.

“ساکنان و مقامات در حال دیدن نیاز به پاک تر و سبزتر و سالم شهرستانها – که شامل فضاهای باز و ترافیک کمتر,” او گفت:.

“این تجربه را با تغییر برنامه ریزی شهری به عنوان ما آن را می دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو