Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ویکتوریا سوابق 17 موارد جدید یک ده partygoers جریمه ب. ظ می گوید: پیگیری برنامه اجباری نیست

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos می گوید: او می داند که “جامعه عصبانیت” در تماس با ردیابی فن آوری و بیشتر مذاکرات مورد نیاز در ملی کابینه سطح.

“من آگاه هستم از این تکنولوژی که سنگاپوری دولت توسعه داده است,” او گفت:.

“اگر ما ابزار موثر است که می تواند کمک به ما تماس با ردیابی آنها باید در نظر گرفته شود.

“من آماده شده را در نظر بگیرید که نوع استفاده از تکنولوژی و اگر ما می تواند اطمینان جامعه است که آن را مناسب پادمان در محل, اگر آن را می تواند به ما کمک کند با تماس با ردیابی و سپس شما می دانید که آنها پیشنهاد های ارزشمند و شایسته بررسی بیشتر.

“این نوع از فن آوری است که در مورد یک گزارش به دولت به عنوان من درک می کنم آن است.”

Ms Mikakos گفت: مردم با ارسال پیام اگر آنها به حال شده است در تماس نزدیک با کسی که تا به حال آزمایش مثبت آنها آگاه است که آنها باید خود جدا برای 14 روز آزمایش می شود.

“بنابراین شما می دانید اینها – این قطعه از فن آوری است که حوزه های قضایی مختلف را توسعه داده اند که شایسته بررسی بیشتر,” او گفت:.

“اما من فکر می کنم باید وجود داشته باشد بدیهی است که اطمینان بخشی به جامعه است که وجود دارد کافی پادمان در محل چرا که در نهایت این نوع از فن آوری خواهد بود متکی قابل توجهی را به بالاتوسط جامعه است و اگر مردم من حدس می زنم احساس اضطراب و یا برخی از درجه ای از عصبانیت در مورد این پس از آن ما خواهد شد بسیار آهسته و کوچک را به بالا و البته نه یک معامله بزرگ به دست خواهد آمد.”

WA دولت منصوب شده است یک عامل سفر به ترتیب پروازهای صفحه اصلی برای غرب استرالیا گیر ایالتی و بین مسافران گیر در وا.

با پروازهای داخلی در استرالیا مجموعه به سر McGowan دولت وظیفه یک عامل سفر با آوردن غرب استرالیا رشته ایالتی صفحه اصلی.

The WA government is making arrangements to help stranded residents find flights home.

دولت WA ساخت ترتیبات برای کمک به رشته ساکنان پیدا کردن پروازهای صفحه اصلی.اعتبار:دارن انگلند

افرادی که خود را به اتمام 14 روز در قرنطینه اجباری دوره قادر خواهید بود به کتاب یک صندلی در یک پرواز تجاری از طریق بریزبن-بر اساس شرکت آژانس مسافرتی FCM راه حل های سفر.

در حالی که هزینه پرواز را باید تحت پوشش مسافر, رزرو, هزینه های مرتبط با یک عامل سفر پرداخت خواهد شد توسط دولت.

غرب استرالیا بازگشت به خانه نیاز به ارائه یک نامه از قرنطینه تکمیل پس از ورود و انجام یکی دیگر از دو هفته از اجباری قرنطینه در خانه های خود.

در حالی که معافیت اعطا ممکن است این نیاز به استفاده در پیشبرد سختی دولت را در وب سایت.

FCM راه حل های سفر نیز کمک خواهد کرد که برای بازگشت به خانه ایالتی مسافران گیر در وا که به اتمام دوره قرنطینه اجباری.

WA دولت ادامه خواهد داد به جای مردم برای مدت 72 ساعت پس از قرنطینه اتمام به آنها اجازه می دهد زمان کافی برای کتاب و هیئت مدیره پرواز.

برای کسانی که در حال حاضر تکمیل شده و در انتظار یک پرواز 72 ساعت دوره شروع خواهد شد در ساعت 11 صبح WST امروز.

فاقد مسافران ترک و نیاز به بررسی در پیشبرد با خود به خانه متحده که آیا آنها را مجبور به انجام بیشتر شده است.

“انتصاب FCM سفر راه حل را ارائه حمایت و کمک به کسانی که نیاز به کمک رزرو پرواز تجاری خود را به آنها را به راحتی از خانه خود را سریع تر” وا وزارت بهداشت سخنگوی گفت.

این FCM سفر راه حل های اختصاصی شماره تلفن برای پست قرنطینه سفر به داخل و خارج از استرالیای غربی است که 1300 165 764.

وزیر بهداشت جنی Mikakos در روز شنبه گفت: 79,000 ویکتوریایی تا به حال تست شده برای COVID-19.

“شما ممکن است به یاد بیاورید که پیش از آن در هفته ما گسترش معیارهای تست به وسیع ترین در کشور و به عنوان یک نتیجه از که 4000 ویکتوریایی را در واقع آزمایش و بنابراین ما در حال حاضر در مجموع 79,000 آزمون,” او گفت:

“من حدس می زنم من می خواستم به امروز است که ما می توانید ببینید از افزایش تعداد 17 – و ما تا به حال یکی دیروز – ما تا به حال تعداد پرش در اطراف در هفته گذشته از حدود یک طریق به 17.”

Ms Mikakos گفت ویکتوریایی درک مبارزه با کروناویروس بود و نه بیش.

“این یک جنگ است که دور از برنده” او گفت:.

“من را ساخته اند آن را بسیار روشن است که من اعلام کرد این ماموریت انجام شد و این بسیار مهم است که همه ما هوشیار باشند.

“این بسیار مهم است که ما نه خود راضی می شوند که ما درک می کنیم ما هنوز موارد در جامعه ما است و آن را هنوز هم مهم است برای همه ما به ما کمی توجه به مشاوره و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و توجه همه مردم مشاوره اطراف شستشو توصیه ما ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“این تنها راهی است که ما می رویم به شکست این.”

من فقط دیدم این صدای جیر جیر از سی ان ان Ryan Struyk در مورد افزایش مرگ و میر در آمریکا به علت coronavirus.

نشان می دهد اهمیت حفظ آنچه ما انجام می دهند در استرالیا.

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos است برنامه به صحبت می کنند و زندگی می کنند در مورد وضعیت فعلی COVID-19 همه گیر در حدود 2.30 ساعت AEST.

توکیو: بیمارستان ها در ژاپن به طور فزاینده ای تبدیل به دور افراد بیمار به عنوان کشور مبارزات با افزایش coronavirus عفونت و سیستم پزشکی اورژانس فرو می ریزد.

در یک مورد اخیر یک آمبولانس حامل یک مرد با یک تب و دشواری تنفس رد شد 80 بیمارستان و مجبور به جستجو برای ساعت برای یک بیمارستان در مرکز شهر توکیو که خواهد او را درمان.

یکی دیگر از تب انسان در نهایت به یک بیمارستان پس از امدادگران تماس ناموفق 40 درمانگاه.

An ambulance carrying a passenger on-board cruise ship Diamond Princess arrives at a hospital in Yokohama, near Tokyo.

یک آمبولانس حمل مسافر در هیئت مدیره کشتی کروز الماس شاهزاده می رسد در یک بیمارستان در یوکوهاما در نزدیکی توکیو.اعتبار:AP

ژاپنی انجمن حاد پزشکی و جامعه ژاپن برای اورژانس پزشکی می گویند بسیاری از بیمارستان اتاق اورژانس امتناع از درمان افراد از جمله افراد مبتلا به سکته مغزی و حملات قلبی و خارجی صدمات.

ژاپن در ابتدا به نظر می رسید به کنترل شیوع رفتن پس از خوشه عفونت در مکان های خاص معمولا در فضاهای سربسته مانند باشگاه ها و ورزشگاه ها و سالن جلسه. اما گسترش ویروس به رشد این رویکرد و بسیاری از موارد جدید نایافتنی.

شیوع برجسته اساسی ضعف در مراقبت های پزشکی در ژاپن است ستایش برای آن با کیفیت بالا سیستم بیمه و هزینه های معقول.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید coronavirus تماس با ردیابی برنامه در حال توسعه خواهد بود ساخته شده اجباری و دولت به دنبال متقاعد کردن استرالیایی به حرکات خود وارد سیستم شوید.

دولت مشخص کرده است که این گوشی برنامه برای تقویت ملت COVID-19 تست و سیستم ردیابی خواهد بود داوطلبانه در ابتدا اما در سمت چپ درب باز به اجرای اجباری در برخی از نقطه.

Prime Minister Scott Morrison has ruled out making a contact tracing app mandatory.

نخست وزیر اسکات موریسون رد تماس ردیابی برنامه الزامی است. اعتبار:Alex Ellinghausen

آقای موریسون حکومت کردن اجباری رویکرد در شنبه اعلام کرد: “برنامه ما در حال کار بر روی برای کمک به سلامت ما کارگران ردیابی افرادی که در تماس با کروناویروس خواهد بود نه اجباری.”

او گفت: دولت خواهد بود “به دنبال همکاری و حمایت از مردم استرالیا به دانلود نرم افزار برای کمک به سلامت ما کارگران برای حفاظت از جامعه و کمک به اقتصاد ما دوباره رفتن”.

یک سیستم قوی اجازه می دهد مقامات را برای ردیابی هر گونه تماس با افرادی که تست مثبت برای coronavirus است که به عنوان ضروری برای هر گونه کاهش از سراسر کشور اجتماعی محدودیت فاصله.

برنامه ارسال اطلاعات در جنبش مردم به دولت در بهداشت عمومی واحد در زمان واقعی اجازه می دهد برای پیچیده توانایی برای مقابله با شیوع بیماری.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

استرالیا در برابر دو ناهموار راه برای بهبودی از coronavirus.

اولین سفر شروع می شود در عرض چند هفته به عنوان محدودیت های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی کاسته در زحمت موفق مراحل.

دوم می تواند به تاخیر افتاد تا دو سال به عنوان مرز باقی می ماند بسته به حداقل رساندن خطر دور جدیدی از عفونت ها از خارج از کشور پشتیبانی کنند.

فاصله بین دو, بین احیای اقتصاد داخلی و اتصال مجدد به اقتصاد جهانی از طریق مهاجرت ماهر و بین المللی آموزش و پرورش تعیین خواهد کرد که آیا استرالیا اجتناب عمیق و طولانی مدت رکود است.

While Australia effectively self-isolates from the rest of the world, economic recovery will become harder.

در حالی که استرالیا به طور موثر خود-جدا از بقیه جهان بهبود اقتصادی تبدیل خواهد شد سخت تر است.اعتبار:James Alcock

این موریسون دولت اصرار دارد اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن نسبتا به سرعت هنگامی که کسب و کارهای محلی می شد.

که موقعیت تقویت شد این هفته توسط صندوق بین المللی پول که پیش بینی کامل V-شکل بازیابی برای استرالیا. تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به سقوط با 6.7 درصد در سال جاری افزایش می یابد و با 6.1 درصد در سال 2021.

اما آن را دشوار است برای دیدن چگونه دو بخش از این معادله می تواند به دست آورد در حالی که استرالیا به طور موثر خود-جدا از بقیه جهان.

بیش از نیمی از ملت را رشد جمعیت از سال 2005 آمده است از خارج از کشور مهاجرت و ماهر برنامه شده است غالب راننده از اقتصاد در دهه گذشته.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

G’day همه! این Roy Ward اینجا و من خواهید بود در حال اجرا این وبلاگ برای استراحت از امروز و در این شب ،

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اخبار آمده است این arvo از جمله به روز رسانی از وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos در حدود 2.30 ساعت AEST که ما امیدواریم که به شما از طریق جریان زندگی می کنند.

لطفا به دنبال همراه و دریغ نکنید به ترک نظر و یا من رها یک خط در توییتر @rpjward در طول این شب است.

با تشکر از شما برای پیوستن به من در این وبلاگ تا کنون امروز. همکار من Roy Ward به ارمغان خواهد آورد شما آخرین اخبار در این عصر و در طول شب.

ما با توجه به شنیدن از ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos در 2.30 pm.

ما در جریان زندگی او در کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در این وبلاگ انجام با ما بماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو