Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: یکی جدید COVID-19 مورد در ویکتوریا به عنوان دولت عازم عمده تست حمله رعد اسا

ویکتوریا رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: عمده تست حمله رعد اسا طراحی شده است برای اندازه گیری سطح از coronavirus در درون جامعه است.

“از آن باز می شود تا امکان پایان دادن به انتقال در ویکتوریا,” او گفت:.

استاد Sutton نیز خواست پدر و مادر به فرزندان خود را تست کنید اگر آنها نشان می دهد حتی واقعا علائم خفیف. او گفت: خطر انتقال در کودکان منطقه ای بود “که در آن وجود داشته است شواهد کافی” تا کنون و او امیدوار گسترش آزمایش خواهد روشن عفونت نرخ در ویکتوریا کودکان است.

Victoria's chief health officer Brett Sutton.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton.اعتبار:اسکات McNaughton

“ما نمی دانیم که تا چه حد بچه ها بدون علامت و میزان که آنها در حال عبور از آن را به یکدیگر و دیگران” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که چرا ویکتوریا بود شکستن صفوف با کشورهای دیگر که در حال تشویق کودکان برای رفتن به مدرسه و در حال حاضر کاهش اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های برتر گفت: هر دولت و خاک مواجه شد چالش های خاص خود را.

“تلاش برای پایین ترین مخرج مشترک میانگین ملی رویکرد است نه بهترین راه رو به جلو است.”

“ما تا به حال جامعه انتقال بسیار بالاتر از برخی کشورهای دیگر است.”

تست خواهد شد انجام شده توسط GPs و بیمارستان و کارکنان بهداشت و درمان در کلینیک های سیار.

آزمون شامل دو سواب بینی; یکی گرفته شده از پشت یک فرد گلو و دوم گرفته شده از پشت بینی است.

“آن را انتخاب کنید تا ویروس اگر شما آن را کردم” استاد Sutton گفت.

برتر Daniel Andrews دارای پرچم کاهش برخی اجتماعی فاصله اقدامات در چند هفته زمان اما او هشدار داد تمام محدودیت ها برداشته خواهد شد بدون در نظر گرفتن نتایج حاصل از این آزمایش حمله رعد اسا.

“خطر خواهد بود بیش از حد بالا” آقای اندروز گفت. “اما بهتر است اطلاعات ما بهتر اطلاعات بیشتر افرادی که به دنبال قوانین و تست شده بهتر از گزینه های ما است.”

آقای اندروز خواست ویکتوریایی به “حفظ قوانین و تست شده”. “این بزرگترین کمک شما می توانید.”

او گفت: وجود دارد خواهد بود ramped تا تست برای “هفته ها و ماه ها می آیند”.

“آن را حس می کند را به یک نگاه در جامعه برای پیدا کردن چه مقدار ویروس در جامعه است.”

“ما تا به حال خیلی بیشتر جامعه انتقال از برخی کشورهای دیگر” برتر Daniel Andrews گفت.

در واقع به عنوان همکار من Craig کون دیروز گزارش داد یکی در 10 coronavirus موارد در ویکتوریا ممکن است ناشی از جامعه انتقال است.

این به این معنی است که کسی که آزمایش مثبت نبوده است در خارج از کشور و یا در تماس نزدیک با کسی که شناخته شده آلوده شده اند.

شما می توانید در حال اجرا در مجموع تعداد مشکوک به جامعه انتقال موارد در نمودار زیر:

برتر اعلام کرده است که از امروز مقامات خواهد بود انجام بزرگترین بهداشت عمومی تست در تاریخ دولت.

“هدف ما برای تست 100,000 ویکتوریایی بیش از دو هفته آینده” آقای اندروز گفت.

“با این داده ها با این نتایج تست ما باید گزینه های برای کاهش برخی از محدودیت های که من می دانم در حال خسته کننده و چالش برانگیز و دشوار است که مشغول به کار هستند. این اعداد و ثبات خود را باید یک نقطه افتخار برای هر ویکتوریا.”

علائم کروناویروس در حال تب و مشکلات تنفسی و تنگی نفس و سرفه و گلو درد و خستگی و یا خستگی. هر کسی که دارای هر یک از علائم مهم نیست که چقدر خفیف مانند آبریزش بینی یا خارش گلو را تشویق به گرفتن آزمون.

“بیایید در خارج وجود دارد و فراموش بزرگترین نظارت ورزش است که تا کنون انجام شده است” آقای اندروز گفت.

بیش از 2760 نفر تست شده برای COVID-19 در طول تعطیلات آخر هفته وجود داشته است و بیش از 104,000 آزمون از ژانویه تاکنون است.

شما می توانید در ادامه به تماشای برتر کنفرانس خبری زیر.

ویکتوریا ثبت کرده است فقط یکی جدید COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته, Premier Daniel Andrews تایید کرده است.

دو دیگر موارد گزارش شده توسط فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار در اوایل صبح امروز در حال حاضر اضافه شده است به NSW شمارش.

دولت شمار کشته شدگان همچنان در 17 با جدید مرگ و میر یک شبه. بیست و سه نفر باقی می ماند در بیمارستان از جمله 11 در بخش مراقبت های ویژه.

شما می توانید در ادامه به تماشای برتر کنفرانس خبری زیر.

St Kilda مربی برت Ratten داده آزمایشی پشتیبانی به AFL را قرنطینه hub مفهوم اما می گوید: پرستاران را احترام به تصمیم هر بازیکن که نمی خواهید به بخشی از آن.

AFL هنوز نهایی طرح خود برای از سرگیری فصل است اما درک می شود با وزن چند متحده به عنوان پتانسیل پایگاه برای, آموزش, اقامت و مسابقات.

Saints coach Brett Ratten.

پرستاران مربی برت Ratten.اعتبار:AAP

یک اطلاعیه است که انتظار می رود در مارس 11, هر چند این موضوع هنوز مورد بحث در جزئیات خوب با AFL بازیکنان’ Association.

Ratten است به همان اندازه با احتیاط از چالش های بهداشت روانی است که می تواند بوجود می آیند در قرنطینه هاب و تاثیر آن بر بازیکنان در خانواده اگر آنها به دور تا هشت هفته.

“کسی می گویند آن را بیش از حد سخت برای من ذهنی به ترک همسر و بچه ها و یا به دیدن بچه های من’ و ما را احترام که” Ratten گفت SEN رادیو در روز دوشنبه.

AAP

برتر Daniel Andrews اعلام کرد ویکتوریا عمده دو هفته تست حمله رعد اسا در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح امروز با رئیس بهداشت افسر برت Sutton.

شما می توانید خود را در کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

از آن شده است در حدود 16 ساعت پس از COVIDSafe برنامه راه اندازی شد و بیش از 1.13 استرالیایی را دانلود کرده آن را تا کنون.

3AW میزبان رادیو نیل Mitchell خواسته فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار اگر او احساس می کند اعتماد به نفس 40 درصد از استرالیایی ها خواهد شد دانلود نرم افزار.

“من نمی خواهد هر گونه پیش بینی اما من را تشویق مردم به عنوان بسیاری که ممکن است برای دانلود نرم افزار” آقای هانت پاسخ داد.

Minister for Health Greg Hunt during a press conference on a tracing app.

وزیر بهداشت گرگ شکار در یک کنفرانس مطبوعاتی در ردیابی نرم افزار.اعتبار:Alex Ellinghausen

کاربران خود را ارائه نام و شماره تلفن خود را به محدوده سنی و کد پستی و نیاز به عرض 1.5 متر از یکدیگر برای برنامه برای ضبط بلوتوث دیجیتال دست دادن.

“هر استرالیا دارای یک شناسنامه آن را ساده به مجموعه ای از اطلاعات قابل تصور,” Mr شکار گفت.

“چه می کند این است که آن را به سادگی اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی برای تماس با شما و محافظت از شما را اگر شما شده اند در معرض ویروس.”

او گفت: برنامه “قویترین حفاظت از داده ها هر دو از نظر جسمی و در قانون است که استرالیا تا به حال بود” و این اطلاعات حتی نمی خواهد بود قادر به دسترسی برای تحقیقات جنایی از طریق حکم دادگاه.

طراحی COVIDSafe تماس با ردیابی برنامه منتشر خواهد شد و در مدت 14 روز برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی کارشناسان راضی هستند این هک-اثبات است. برنامه طراحی شده توسط دولت دیجیتال تحول آژانس در رابطه با پیشرو استرالیا شرکت طراحی بدرخشد.

“داده ها در استرالیا اقامت در استرالیا. وجود دارد پنج سال زندان برای کسی که نقض امنیت” آقای هانت گفت.

Talkback شنوندگان رادیو به نظر می رسد به نفع برنامه:

ویکتوریا ثبت کرده است فقط سه COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته در میان 10 مورد جدید در سراسر استرالیا.

“در حال حاضر ما 16 روز کمتر از 1 درصد رشد در روز … چه این به این معنی است که ما در یک موقعیت از پادشاهی متحده, آمریکا, اسپانیا و یا ایتالیا. به عنوان یک کشور من فکر می کنم بقیه جهان می خواهم به جایی که هستیم” فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت 3AW رادیو امروز صبح.

“هر دولت است که به دنبال آنچه آنها نیاز به انجام در رابطه با خود را در مورد اعداد. ما تا به حال بسیار کم مورد اعداد در کوئینزلند و غربی استرالیا; 11 مورد در کوئینزلند بیش از هفت روز در و آنها تا به حال چهار مورد اما در مقابل ویکتوریا تا به حال 21.”

Mr گفت: شکار شده اند وجود دارد 510,000 coronavirus آزمایشات انجام شده در سراسر استرالیا است.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که محافظت در برابر موج دوم” او گفت:.

داده های پدید آمده در طول تعطیلات آخر هفته نشان میدهد که چگونه استرالیایی’ هزینه های عادات را تغییر داده اند از آنجا که آغاز سال است.

شما می توانید در این نمودار زیر چگونه ما شروع به کیف پول ما به عنوان coronavirus بحران در زمان نگه دارید. آنچه که مهم است غوطه در هزینه های اختیاری که به عنوان کافه ها, رستوران ها, سینما, سالن های ورزشی و سالن های زیبایی بودند مجبور به بستن.

این نمودار نشان می دهد که چگونه ما عادات هزینه های بسیار تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net