Coronavirus به روز رسانی های زنده: استرالیا دانلود COVIDSafe برنامه بیش از 2 میلیون بار; ویکتوریا مدارس می تواند بازگشایی این مدت; کشور مرگ و میر می ایستد در 88

کوئینزلند سایه پلیس وزیر ترور وات استعفا داد از نقش خود پس از جریمه برای نقض coronavirus محدودیت در آخر هفته.

نماینده می گوید او پذیرش “مسئولیت کامل” خود را از دست دادند که او را دیدم “نواز با همسایگان” در مربوطه وآمد در بعد از ظهر یکشنبه.

Trevor Watts, far-left, pictured in 2017, has been fined for breaching COVID-19 restrictions at a weekend gathering.

ترور وات دور در سمت چپ تصویر در سال 2017 شده است جریمه برای نقض COVID-19 محدودیت در آخر هفته جمع آوری است.اعتبار:AAP

دو وظیفه افسران پلیس نیز جریمه در ارتباط با خیابان جمع آوری در شرق Toowoomba, بریزبن تایمز می داند.

“در آن زمان من در نظر نمی اقدامات در نقض قوانین” آقای وات در بیانیه ای گفت. “اعمال من نشان داد یک لحظه عدم قضاوت و من حسرت آنها را عمیقا.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

AFL رئیس Gillon McLachlan است پرچم این احتمال که AFL پایان فصل می تواند با تیم قادر به سفر بدون نیاز به قرنطینه اقدامات است.

McLachlan است گفت: 18 باشگاه است که در حالی که “hub مدل” به AFL رقابت بهترین شانس در ادامه فصل لیگ برتر امیدوار است که آن را می تواند در پایان فصل “بدون نیاز به یک دوره قرنطینه” برای تیم پرواز بین ایالتی موضوع به استرالیا “مسطح منحنی” از coronavirus را عفونت رای دادن.

Gillon McLachlan.

Gillon McLachlan.اعتبار:گتی ایماژ

“این مهم است که همه ما نقش خود را در استرالیا مسطح منحنی و اگر ما می تواند همچنان به رسیدن به آن و سپس امیدوارم ما ممکن است در نهایت شروع با یک هاب مدل و در پایان با تیم قادر به پرواز ایالتی بدون نیاز به قرنطینه دوره” McLachlan گفت: باشگاه در یک یادداشت صادر شده در روز دوشنبه پس از یک قلاب از باشگاه رئیس جمهور و مدیران ارشد.

“در حال حاضر کار ما این است که برای مقابله با محدودیت های فعلی در محل.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دولت فدرال می خواهد شما را به دانلود برنامه. منتقدان می گویند این یک راه یقین به ما اطلاعات شخصی به سرقت رفته است. طرفداران می گویند آن را به صرفه جویی در زندگی می کند. در اینجا جزئیات.


دولت فدرال می خواهد شما را به دانلود برنامه. به نام COVIDSafe نرم افزار – ابزار شما دانلود به گوشی های هوشمند خود – طراحی شده است برای سرعت بخشیدن به تماس با ردیابی های جدید کروناویروس موارد است.

تماس با ردیابی یکی از راه های برخی از دولت ها از جمله ما در حال سرکوب از گسترش این ویروس است. وقتی کسی بیمار می شود, یک تیم ویژه به سرعت جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که آنها می توانند از بیمار پس از آن تماس تا هر کسی که تا به حال تماس نزدیک با آنها در حالی که آنها عفونی و می گوید کسانی که مردم را به منزوی کردن خود است.

دولت فدرال می گوید تماس با ردیابی است که باید در جهت آنها را حتی در نظر مشاوره ای که مستند قوانین باید آرام باشد.

خواندن بقیه مبین اینجا.

در اینجا یک به روز رسانی بزرگ ویکتوریا داستان از امروز با توجه به برتر روش به تعطیلی مدارس.


ویکتوریا پدر و مادر باید فرض کنیم که زمان از راه دور آموزش رژیم را در محل باقی می ماند برای بقیه مدت دو برتر Daniel Andrews گفت: او به عنوان مقاوم در برابر فشار به سر کلاس های منظم.

آقای اندروز گفت که مقامات نمی تواند “تلنگر از یک سوئیچ” برای یک شبه بازگشایی مدارس دولتی سیگنالینگ است که یک کاهش تدریجی از یاد-از-خانه رژیم نمی خواهد رخ می دهد تا زمانی که دولت رئیس بهداشت افسر برت ساتون بر این باور بود که امن است.

Premier Daniel Andrews on Tuesday morning.

برتر Daniel Andrews صبح روز سه شنبه. اعتبار:Jason جنوبی

نظرات خود را به دنبال تایید است که ویکتوریا ثبت شده فقط دو مورد جدید از coronavirus در روز سه شنبه. در مجموع 1351 coronavirus موارد ثبت شده در ویکتوریا و 1279 نفر بهبود یافته اند. وجود دارد که 23 نفر در بیمارستان با 11 تا از آنها در بخش مراقبت های ویژه. هفده نفر کشته شده اند.

دولت مخالف ادامه داد: در روز سه شنبه به استدلال می کنند برای بازگشایی کلاس های درس در حالی که یکی دیگر از ملبورن مدرسه خصوصی گفت: پدر و مادر قصد دارد برای بازگرداندن کودکان به آن پردیس اما فقط برای کلاس های است که نمی توان به تدریس در خانه.

جزئیات کامل به روز شده: مقاله در اینجا.

بزرگ سرمایه گذاران را حمایت بانک ملی استرالیا حرکت برای تقویت ترازنامه خود را با $3.5 میلیارد دلار سرمایه بالا بردن رغم تحلیلگر ادعا می کند که قرض دهنده است کم بها دادن به موج از بدهی های بد آن مواجه است.

NAB روز سه شنبه گفت: 3 میلیارد دلار سازمانی و مولفه های آن جمع آوری شده بود با موفقیت انجام شد با استناد به “قابل توجه علاقه” از سرمایه گذاران در استرالیا و خارج از کشور.

چهار بزرگ بانک صادر 212 میلیون سهام جدید در $14.15 هر که تخفیف 8.5 درصد به سهام را قبل از قرار دادن قیمت. سهام در NAB از سر گرفته معاملاتی زیر خود را قبل از قرار دادن قیمت در روز سه شنبه سهام بسته 2.8 درصد کاهش در $15.32.

NAB shares fell as they emerged from a trading halt on Tuesday.

ناب سهام کاهش یافت و به عنوان آنها پدید آمده از یک وقفه معاملاتی روز سه شنبه.

موفق افزایش می آید پس از یک کشور بزرگترین سرمایه گذاران AustralianSuper در اوایل این هفته گفت که مشتاق به حمایت از سرمایه raisings از بانک ها در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. ناب نیز به دنبال 500 میلیون دلار از سرمایه گذاران خرده فروشی در خرید سهم طرح با جزئیات بیشتر در این بخش جمع آوری می شود منتشر شده در هفته آینده.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

پیشرو در سلامت کودکان کارشناسان می گویند استرالیا والدین نباید وحشت بیش از گزارش از بریتانیا از برخی از کودکان در حال توسعه شدید پاسخ های التهابی ظاهرا مربوط به COVID-19.

بریتانیا اطفال مراقبت های ویژه جامعه پزشکان خواسته می شود در این هشدار پس از یک “آشکار افزایش” تعداد کودکان مراجعهکننده به بیمارستان در یک التهابی شدید دولت با بسیاری از آنها نیز آزمایش مثبت به COVID-19.

A medical professional collects coronavirus samples in the Central Specimen Reception to take them to virology.

یک حرفه ای پزشکی جمع آوری coronavirus نمونه در مرکزی, نمونه دریافت آنها را به virology. اعتبار:کیت Geraghty

کریستین Macartney یک اطفال بیماری های عفونی مشاور در بیمارستان کودکان در وست مید و استاد پزشکان اطفال در دانشگاه سیدنی گفت: این وضعیت در انگلستان متفاوت بود به استرالیا.

“ما هنوز هم تعداد بسیار کمی از موارد در کودکان و تعداد بسیار کمی بوده که بدحال,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

ده ها میلیون دلار در تسکین کمک های مالی برای دانشجویان بین المللی در سمت چپ در تنگه وخیم مالی توسط ویکتوریا coronavirus مستند اعلام خواهد شد توسط دولت در روز چهارشنبه.

دانشجویان بین المللی دیده شده است تا پوشش خود را در صدها نفر در بانک های مواد غذایی در سراسر ملبورن در این ماه پس از از دست داده و گاه به گاه کار در خرده فروشی و کسب و کار مهمان نوازی ضربه سخت مستند.

The queue for emergency food relief at a Southbank charity in Melbourne. The coronavirus outbreak has highlighted the nation's dependence on foreign students and casual workers.

صف برای مواد غذایی اضطراری امداد در سوتبنک خیریه در ملبورن. Coronavirus شیوع برجسته کشور وابستگی به دانشجویان خارجی و گاه به گاه کارگران است.اعتبار:پنی است.

دولت امداد در قالب کارجویان و JobKeeper پرداخت نکرده اند تمدید شده است برای دانشجویان بین المللی.

این اندروز دولت نمی خواهد شرکت ارائه آمار و ارقام در اندازه بسته حمایتی برای دانش آموزان, اما وزیر تجارت مارتین Pakula گفت: “دانشجویان بین المللی هستند با ارزش اعضای ویکتوریا جامعه و ما را به گفتن بیشتر در پشتیبانی اختصاص داده شده برای این بخش مهم به زودی.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

هنگ کنگ: هنگ کنگ اعلام کرده است قصد دارد به بازگشایی ادارات دولتی و برخی از امکانات عمومی به عنوان مدیر اجرایی کری لام در زمان محتاط گام به شهرستان بازگشت به کار در میان تهدید بیشتر شیوع کروناویروس و تازه سیاسی تظاهرات.

کارکنان دولت شروع خواهد شد بازگشت به دفاتر در مارس 4 و شهر در حال آماده سازی برای باز کردن امکانات از جمله موزه ها و کتابخانه های لام گفت: در روز سه شنبه. مقامات هنوز به تصمیم می گیرید که آیا به گسترش اجتماعی فاصله اقدامات فراتر از مارس 7, او گفت: به عنوان شهر همچنان به موفقیت های حاوی روزانه موارد است.

Hong Kong Chief Executive Carrie Lam.

هنگ کنگ اجرایی کری لام.اعتبار:AP

حرکت به بازگشایی آمد همان روز نیوزیلند آمده از نزدیک به پنج هفته سخت در سراسر کشور مستند ارائه یک بازگشت به کار تا یک و نیم میلیون نفر است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio کاهش سطح هشدار به سه اجازه می دهد کارگران برای بازگشت به کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز و غذای آماده مواد غذایی رسانه ها به بازگشایی و دامن زدن امیدوار است که فعالیت های اقتصادی را انتخاب کنید تا هر چند بسیاری از محدودیت ها در محل باقی می ماند.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

کارشناسان امنیتی هشدار کسب و کار است که جلسات انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس خدمات زوم می تواند آسیب پذیر برای نفوذ توسط رقبا پس از یک روزنامه نگار استرالیایی گزارش به دست اورد دسترسی به داخلی جلسات در رقیب انتشارات.

Journalist Mark Di Stefano at work at Parliament House when he was at Buzzfeed in Australia.

روزنامه نگار مارک دی استفانو در محل کار در مجلس, زمانی که او در Buzzfeed در استرالیا. اعتبار:Alex Ellinghausen

بر اساس UK-Australian روزنامه نگار علامت Di Stefano شد بنا به گزارش معلق از بار مالی روزنامه پس از اینکه متهم از گوش دادن به حساس زوم جلسات در یک رقیب نشریات مستقل و استاندارد شب در لندن است.

این اتهامات را نه ثابت شده و معلوم نیست چگونه آقای دی استفانو گفته است به دست آورده اند دسترسی به جلسات و یا چه قصد خود گفته می شود.

آقای دی استفانو نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. با توجه به مستقلاز زوم جلسات او پیوست درگیر بحث در مورد شغلی که به او گزارش شده در صورت های مالی بار.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

این NRL در نهایت امضا کردن در 20 دور فصل پس از هفته ها از زمان مذاکرات با پخش شرکای نه و Fox Sports.

ARLC رئیس پیتر V’landys برگزار شد بحث و گفتگو با نه رئیس هیو علائم و Foxtel اجرایی پاتریک زدن در بعد از ظهر سه شنبه به اطلاع آنها از این بازی تصمیم به بازی اضافی 18 دور در بالای دو دور در حال حاضر.

این بدان معنی است که NRL فینال برگزار خواهد شد در 25 اکتبر یک روز پس از استرالیا در بازی افتتاحیه از Twenty20 جام جهانی کریکت, برنامه ریزی برای بازی در SCG.

اگر جام جهانی کریکت نیست به تعویق افتاده و یا لغو آن است که انتظار می رود NRL خواهد حرکت نخست وزیری decider به 30,000-صندلی Bankwest ورزشگاه در Parramatta.

اخبار NRL 20 دور نجومی تایید می آید در شب چهارشنبه نوآوری جلسه کمیته که در آن نکات تکمیلی را در ساختار این فصل است.

دولت از مبدا برگزار خواهد شد در سه هفته متوالی در ماه نوامبر برای اولین بار این مفهوم را از 40 سال سابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de