NSW ثبت کرده است هفت مورد جدید از coronavirus یک شبه با 7200 تست های انجام شده در روز پنج شنبه.

برتر Gladys Berejiklian می گوید دولت بود “واقعا ramping تا” تعداد COVID-19 تست های انجام شده در هر روز و در حال حاضر با هدف حداقل 8000 آزمون در روز است.

NSW Premier Gladys Berejiklian details plans to boost testing.

NSW برتر Gladys Berejiklian جزئیات برنامه ای برای افزایش تست.اعتبار:AAP

“من نمی خواهم به استرس باشد امروز که من بسیار خوشحال به اعلام NSW در حال حاضر گفت: به هر کسی در سراسر کشور اگر شما علائم اگر شما نگران هستند که شما باید COVID-19 اگر شما شده اند در تماس با هر کسی و شما نگران شما این بیماری رو به جلو آمده و تست شده است. ما در حال افزایش تست شامل همه سراسر کشور,” او می گوید.

نخست وزیر بوریس جانسون در حال آماده سازی برای بازگشت به کار به بالا به عنوان روز دوشنبه انگلستان تلگراف گزارش به عنوان بهبود او پس از عقد قرارداد COVID-19.

آقای جانسون در سمت چپ بیمارستان در عید پاک یکشنبه یک هفته پس از بستری برای چه در خیابان داونینگ در آن زمان ادعا شد “آزمایشات روتین” و شده بود دوره نقاهت در Chequers بریتانیا نخست وزیر رسمی کشور عقب نشینی در Buckinghamshire.

او بعد از تشکر دو خارجی پرستاران از جمله “جنی از نیوزیلند” گفت که زندگی او را نجات داد و در طول سه شب او صرف اکسیژن در بخش مراقبت های ویژه به عنوان او مبارزه coronavirus.

در یک پیام ویدئویی پس از ترک بیمارستان آقای جانسون برجسته شدت از وضعیت خود اذعان “آن می رفته اند یا راه” و تشکر از خدمات بهداشت ملی (NHS) کارگران در سنت توماس ” بیمارستان در لندن است.

در حالی که ما خواب بودند, در اینجا به مهمترین تحولات بین المللی.

ما مرگ و میر را تصویب کرده است 47,000. آمریکا دارای بالاترین گزارش تلفات اما هفتم-بالاترین میزان مرگ و میر 14.24 مرگ و میر برای هر 100,000 نفر است.

سابق نامزد حزب دموکرات برای نامزدی ریاست جمهوری, الیزابت وارن, نشان داد که او برادر بزرگتر یکی از مرده.

گریم نقطه عطف به تصویب رسید که آخرین نرخ بیکاری نشان داد که ما در دوره برای 20 درصد بیکاری است.

نتایج اولیه از 3000 تست آنتی بادی نشان می دهد 2.7 میلیون نیویورکی ممکن است آلوده شده اند با COVID-19.

چین اهدا کرده است میلیون ها نفر بیشتر به سازمان جهانی بهداشت پس از وزیر خارجه مایک Pompeo گفت: ما ممکن است هرگز بازگرداندن بودجه به آژانس سازمان ملل متحد در میان انتقاد و آن را “بیش از حد چین-محور.”

و که به طور تصادفی آنلاین منتشر شده یک ارزیابی از coronavirus درمان آن گفت: تا به حال “شکست مواجه.” دارو ساز ما مبتنی بر علوم جلعاد بود unimpressed و گفت: محاکمه شد سقط از آنجا که وجود دارد نه به اندازه کافی شرکت کنندگان است. آن اشاره کرد که اجازه انتشار این گزارش.

پلیس کوئینزلند خدمات منتشر کرده است تا به امروز آمار و ارقام در تعداد زیادی از مردم با تبعیت نمی رمان coronavirus محدودیت و حجم ترافیک در مرزهای دولتی.

پلیس در حال حصول اطمینان از ساکنان و بازدید کنندگان مطابق با محدودیت های مربوط به خود-جداسازی مرزهای ورود غیر ضروری در فعالیت های کسب و کار خانه حبس جنبش و جمع آوری است.

Police stop cars at a checkpoint on the Queensland and New South Wales border.

پلیس توقف خودرو در یک ایست بازرسی در کوئینزلند و نیو ساوت ولز مرز.اعتبار:Darren انگلستان/AAP

افسران می تواند موضوع در نقطه جریمه $1334 برای افراد و $6,672 برای شرکت در نقض.

آمار زیر در حال حاضر به عنوان 12:01am امروز:

استرالیا مرزهای دنبال تنظیم بسته باقی می ماند برای ماه اما موریسون دولت با وزن یک پیشنهاد برای باز کردن سفر به و از نیوزیلند است که می تواند با تزریق مقدار مورد نیاز پول به سقوط بخش گردشگری.

اصطلاح “ترانس تاسمان حباب’ طرح خواهد برای باز کردن یک بازار از میلیون ها نفر از گردشگران بالقوه و فعال کردن کسب و کار سفر بین دو کشور که نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز پنج شنبه در “مشابه مدار” در مقابله با COVID-19.

آقای موریسون که به روز رسانی خواهد شد استرالیا در آخرین انتقال اطلاعات امروز در یک جلسه مطبوعاتی انتظار می رود به نور بازیگران در اولین مرحله از کاهش محدودیت های اجتماعی گفت: استرالیا “در راه بازگشت به COVID امن اقتصاد”.

نخست وزیر است که با توجه به بازه زمانی چهار هفته تا اواسط ماه مارس که طی آن خواهد شد و نظارت بر نرخ انتقال قبل از هر گونه محدودیت ها برداشته گفت: مقامات شد ساخت “پیشرفت های خوبی در چیزهایی مانند تست کیت وسایل حفاظتی شخصی” و دیگر منابع.

داستان کامل است که در اینجا.

صبح بخیر و با تشکر برای پیوستن به ما.

بیش از 20 زندانیان در یک زندان امنیتی حداکثر همچنان در قرنطینه پس از یک برنامه افسر آزمایش مثبت به COVID-19.

بیست و سه زندانی در Wolston تادیبی مرکز در بریزبن در جنوب غرب شناخته شدند تماس نزدیک از این افسر پس از قرارداد ردیابی تکمیل شد.

مقامات بهداشت گفت: بریزبن بار مرد زندانیان تا به حال تمام آزمایش منفی خواهد شد اما همچنان در قرنطینه اجباری برای مدت 14 روز.

بریزبن تایمز سیاسی خبرنگار لیدیا لینچ و خبرنگار بهداشت استوارت Layt بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de