Coronavirus زنده کوئینزلند به روز رسانی: حالت آماده به سهولت محدودیت

فروش ادعا و به طور بالقوه خطرناک “واکسن” برای COVID-19 repurposed داروهای ضد ویروسی و شخصی دنده محافظ پررونق در وب بازار در قیمت های گزاف.

یک تجزیه و تحلیل توسط Cybercrime رصدخانه در دانشگاه ملی استرالیا در ماه آوریل کشف 645 لیست 222 منحصر به فرد COVID-19 مرتبط با محصولات پزشکی لوازم معادل سوپر مارکت ها در وب است.

Professor Roderic Broadhurst, a professor of criminology, says his team identified many vendors selling purported vaccines on the dark web.

استاد Roderic Broadhurst یک استاد جرم شناسی می گوید تیم خود را شناسایی بسیاری از فروشندگان از فروش ادعا واکسن در وب است.

وب تاریک, محبوب, برای خرید و فروش غیر قانونی مواد مخدر تنها می توان از طریق رمزگذاری مرورگر است که اجازه می دهد تا کاربران به ناشناس باقی می ماند.

آنو در بر داشت بسیاری از COVID-محصولات مرتبط از جمله ماسک, با توجه به مطالعه منتشر خواهد شد امروز توسط موسسه استرالیا از جرم شناسی که به سفارش تحقیق.

داستان کامل: جعلی واکسن ضد ویروس و ادعا درمان برای COVID-19 در وب تاریک

کوئینزلند وزیر آموزش و پرورش می گوید یک حرکت مشترک المنافع به جایزه کمک های مالی به مدارس خصوصی که مخالف دولت و بازگشایی به دانش آموزان “reeks ناامیدی”.

نخست وزیر اسکات موریسون در این هفته ارائه شده مستقل و مدارس کاتولیک 25 درصد پیشرفت در سال آینده بودجه فدرال اگر آنها اطمینان حاصل شود حداقل نیمی از دانش آموزان خود در کلاس های درس با شروع ماه ژوئن است.

اما کوئینزلند خصوصی مدارس ادامه خواهد داد به دنبال دولت مشاوره است که دانش آموزان باید در ادامه به یاد بگیرند از خانه. آسیب پذیر دانش آموزان و فرزندان کارگران ضروری جسمی می تواند حضور در مدرسه با این وضعیت با توجه به بررسی در مه 15.

کوئینزلند وزیر آموزش و پرورش فضل فضل می گوید بریزبن تایمز مشترک المنافع را در مدارس به طور مداوم در حال تغییر است.

“این فقط reeks ناامیدی. مدارس خصوصی ساخته شود باید به انتخاب بین توصیه های بهداشتی و کمک های مالی از دولت فدرال” Ms گریس می گوید.

اینها عمده بین المللی تحولات یک شبه.

  • Anthony Fauci ابراز اعتماد به نفس در یک ممکن است COVID-19 پس از درمان اولیه دادگاه آمریکا تولید مواد مخدر Remdesivir
  • توسعه اي ما مرگ و میر نزدیک 60,000 است که دو برابر شدن تلفات فقط در دو هفته
  • انگلستان مرگ و میر پیشی گرفت و فرانسه و اسپانیا را برای تبدیل شدن به سومین در جهان پس از مرگ در خانه سالمندان اضافه شد شامل برای اولین بار

صبح بخیر و با تشکر برای پیوستن به ما.

کوئینزلند تنها ثبت 13 مورد جدید از COVID-19 در هفته گذشته و در حال آماده سازی برای کاهش برخی از محدودیت ها از روز شنبه.

از شنبه Queenslanders می توانید برای موارد غیر ضروری را تفریحی درایو و یا سوار بر موتور سیکلت جت اسکی یا قایق, سفر باز, پارک ملی و یک پیک نیک.

اما وجود هشدارهای. این فعالیت ها باید انجام شود در یک شعاع 50km از خانه اجتماعی فاصله باید حفظ شود و گردش محدود به اعضای همان خانواده و یا یک فرد و یک دوست.

بریزبن بار راه اندازی کرده است جدید مرکز داده ها است که کمک می کند تا درک بهتری از این بیماری همه گیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>