Coronavirus زنده کوئینزلند به روز رسانی: دولت تنها 50 فعال موارد به عنوان نخست وزیر مورد بحث و بررسی گزینه برای بازگشایی کافه ها و رستوران ها

یکی دیگر از 14 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در Victoria در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 1454.

سیزده از موارد جدید متصل به سرو گوشت خوشه آوردن تعداد کل موارد مرتبط با meatworks به 62.

هشت نفر باقی مانده در بیمارستان در کشور از جمله شش نفر در بخش مراقبت های ویژه. ویکتوریا 105 فعال موارد است.

وجود دارد 18,200 آزمایش دیروز تنهایی با 106,000 آزمون در هفته گذشته و نیم.

برتر دانیل اندروز می گوید او “خیلی خوشحال و افتخار” توسط تعداد زیادی از مردم شده بود را آزمایش کردند و پس از گام گذاشتن در یک حمله رعد اسا هدف تست 100,000 در دو هفته.

“این یک هدف بلند پروازانه و به وجود آوردن سه چهار روز زود بزرگ است اعتباری به ویکتوریایی,” او می گوید.

کوئینزلند را بارها و رستوران ها باز هستند و به سلامتی مختلف محدودیت در سفارش به بازگشایی درهای خود را پس از اجباری بسته شدن در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

کوئینزلند هتل های انجمن, مدیر ارشد اجرایی برنی هوگان می گوید بلردس در بارها و بهداشت ماموران برای متفرق کردن جمعیت هستند, همه گزینه ها روی میز است.

A closed food court in Brisbane.

یک بسته مواد غذایی دادگاه در بریزبن.اعتبار:Jono سرل/گتی

“وقتی که می آید به فاصله فیزیکی از مردم ما هنوز هم می توانید انجام دهید که از طریق بلردس یا بهداشت افسر – که ممکن است وظیفه مدیر – هر shift,” او می گوید ABC Radio بریزبن.

“ما در حال صحبت کردن و راه رفتن در اطراف با یک نوار اندازه گیری که دیوانه است. آنچه که ما در حال تلاش برای انجام آن باشد به طور مداوم یادآوری مردم با نشانه های جدید به طور مداوم در حال بالا رفتن حرکت جداول و جدا از هم بیشتر و اصرار دارد که مردم به ماندن در گروه خود است.”

آقای هوگان می گوید: اگر محدودیت در تعداد افراد مجاز در داخل یک محل در یک بار لازم برای بازگشایی بارها و رستوران های او باز است برای اندازه گیری در کوتاه مدت.

“در دراز مدت است که ممکن نیست اما در صورتی که راه ما باز در کوتاه مدت و سپس yes” او می گوید.

“بسیاری از این بارها و رستوران ها نمی تواند در عمل 25 درصد برای همیشه لطفا برای. اما برای رسیدن به همه چیز و در حال اجرا و تست این سیستم من هیچ مشکلی با آن.”

پلیس منتشر کرده اند بدن فرسوده دوربین فیلم از افسران که لگد به پایین 80 سال را درب طول یک چک رفاه و او را بر روی زمین که در آن او تا به حال شده است برای بیش از چهار روز پس از سقوط.

اریکا Freingruber کاهش یافت و در پایان آوریل در Beaudesert خانه و به بیمارستان منتقل شد با شکسته هیپ پس از مراقبت از ارتش داوطلب نگران شد که او نمی تواند تماس خود را برای بیش از چهار روز و مطرح زنگ.

“همه ما می دانیم یک اریکا,” پلیس وزیر علامت رایان می گوید.

“آنها [افسران پلیس درگیر] نه تنها در مورد کار خود را برای نجات خود از این مخمصه اما آنها رفت و در مورد آن با شفقت.

“بدون دولت ابتکار مراقبت ارتش و پلیس احتمالا نمی خواهد شناخته شده اند اریکا نیاز به کمک.

“در تاریکی فراموش نکنید که ما هنوز هم می تواند نشان می دهد کمی از مهربانی و محبت و مراقبت است.”

به عنوان بسیاری از پنج عضو خانواده را مجاز به سفر به یکی دیگر از اعضای خانواده, خانواده به بازدید از این یکشنبه در یک ویژه روز مادر کاهش محدودیت های اعلام شده توسط دولت.

“یک خانواده از پنج نفر می رفتن و بازدید از خانواده های دیگر. به طوری که مهم است. آن را در مورد دو خانواده با هم و ما نمی فکر می کنم که افزایش خطر” کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان می گوید.

Queensland Chief Health Officer Dr Jeannette Young explains the new rules.

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان توضیح می دهد که قوانین جدید.اعتبار:AAP

“این در مورد پنج نفر حداکثر یک گروه خانوادگی یک خانواده, گروه, رفتن به یکی دیگر از خانواده ،

“شما می توانید تقسیم آن است. بنابراین من مطمئن هستم که بسیاری از دانشگاه علوم پزشکی مشهد وجود دارد که دوست دارم برای دیدن یک خانواده در صبح و دیگری در بعد از ظهر و شب. که می تواند اتفاق می افتد. اما آنها نمی توانند همه در همان زمان.

“و ما می توانید انجام دهید که در کوئینزلند به خاطر این همه کار بزرگ انجام شده است. ما شاهد آخرین آخر هفته وجود دارد چند کمی استراحت استراحتی اما در اصلی مردم شنیده می شود این پیام را با صدای بلند.”

دکتر جوان می گوید اعضای خانواده می تواند سفر بیش از 50 کیلومتر از خانه به دیدار خانواده این جمعه به عنوان طولانی به عنوان آنها به سادگی به خانواده خود و بازگشت به خانه – و نه مسیر انحرافی را طی به جامعه به مراکز خرید ،

دو خانواده اجازه خواهد داشت به جمع شدن در یک خانه در کوئینزلند از یکشنبه.

برتر Annastacia Palaszczuk می گوید: کاهش محدودیت ساخته شده است ممکن است با سطوح پایین از عفونت.

دو Queenslanders آزمایش مثبت برای COVID-19 یک شبه.

هر دو نفر در ساحل طلا.

پنجاه و موارد باقی می ماند “فعال” در کوئینزلند.

از بیش از 125,000 تست های انجام شده از ژانویه 1045 بازگشته اند یک نتیجه مثبت است.

برتر Annastacia Palaszczuk دارای یک کنفرانس مطبوعاتی.

مقامات فدرال خواسته خواهد شد که به مداخله در درمان پناهجویان در استرالیا بازداشت مراکز برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به دلیل خطر عفونت در شرایط شلوغ.

یک گروه از پناهجویان را تسلیم امروز شکایت با کشورهای مشترک المنافع بازرس به دنبال فوری بازرسی از این تاسیسات با استناد به شرایط است که نیاز به پنج مرد برای به اشتراک گذاشتن یک اتاق.

درخواست دوم حرکت قانونی در چند هفته گذشته به نمایندگی از پناهجویان در بازداشتگاه های استرالیا استدلال مشترک المنافع موظف است به اطمینان حاصل شود که امکانات امن هستند.

منافع عمومی حمایت مرکز اجرایی جاناتان Hunyor می گوید بهترین راه برای کاهش خطر ابتلا به عفونت خواهد شد و به کاهش تعداد متقاضیان پناهندگی در شرایط تنگ و با انتشار برخی از آنها به جامعه بازداشت.

Scammers به طور فزاینده ای با استفاده از ایمیل های فیشینگ و کلاهبرداری تلفن به تلاش برای سرقت اطلاعات شخصی از افراد هستند که در درجه اول تحصیل و کار از خانه ملی باند پهن شبکه هشدار می دهد.

شبکه هشدار کلاهبرداری بزرگ تلاش شامل تماس های تلفنی در تلاش برای فریب مردم را به تفکر است که خود را NBN سرویس قطع خواهد شد اگر آنها فراهم نیست و یک تکنسین’ با دسترسی آنلاین به کامپیوتر خود را.

The major shift to working from home brought on by the global pandemic has opened up many individuals and businesses to cyber criminals

تغییر عمده ای به کار از خانه در آورده با همه گیر جهانی باز کرده است تا بسیاری از افراد و کسب و کار به مجرمان اینترنتیاعتباری:Fairfax Media

کار از راه دور نیز بالا می برد جدید نگرانی های امنیتی به عنوان بسیاری از مردم تنظیم برای کار در خارج از دفتر سنتی
محیط زیست است.

“همانطور که ما صرف زمان بیشتری آنلاین, مهم این است که ما نمی خود راضی می شوند وقتی که می آید به امنیت آنلاین به عنوان کلاهبرداران طعمه احساسات انسانی مانند ترس و عدم اطمینان برای فریب مردم” NBN شرکت رئیس افسر امنیتی دارن کین می گوید.

“با کلاهبرداران در حال افزایش تلاش های خود را برای استفاده از COVID-19 به سرقت از مردم را شخصی و یا اطلاعات مالی ما در حال شروع به دیدن ظهور NBN مربوط COVID-19 کلاهبرداری بنابراین ما در حال کار با سازمان های مانند Scamwatch به ادامه نظارت بر وضعیت و هشدار به جامعه است.

“ما می خواهم به همه یادآوری به هرگز ناخواسته تماس گیرنده از راه دور دسترسی به کامپیوتر شما و یا دستگاه ها از طریق
نصب و راه اندازی برنامه هایی مانند Team Viewer و یا به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات مالی یا اطلاعات شخصی با
کسی آنها را نمی دانم.

“این مهم است که با کلیک بر روی لینک کلیک کنید و یا فایل پیوست در ایمیل های مشکوک و هرگز پاسخ به ناخواسته
پیام. این است که حتی بیشتر مهم است برای همه ما که در حال کار از خانه.”

با برنامه ای که کشیده شده تا برای بازگشت به برخی از فرم نرمال در آینده نزدیک یک گروه از کارشناسان می گوید: ما در خانه شماره باید تعیین کنید که می رود به دفتر.

پیش از رسمی نقشه راه برای بازیابی مقامات بهداشت و درمان پیشنهاد کرده اند که کارگران می تواند شروع به بازگشت به دفاتر خود در طول چند هفته آینده.

با این حال آنها تاکید کرد که باید وجود داشته باشد یک صحنه بازگشت و مبهوت کار بار برای جلوگیری از اوج-ساعت سراسیمه در حمل و نقل عمومی و جمعی در فضاهای.

یک مقاله جدید همكاري با QUT بهداشت عمومی آمار پروفسور آدریان بارنت قرار می دهد رو به جلو یک راه ساده برای حل این مشکل از ساعت اوج له – مردم اجازه بازگشت به کار خود را بر اساس تعداد خانه.

مقاله منتشر شده در مجله پزشکی بریتانیا.

NSW انجام یک رکورد تعداد آزمون با بیش از 10,900 در آخرین دوره گزارش.

شده اند وجود دارد سه مورد جدید ثبت شده, همه با منابع شناخته شده.

NSW Premier Gladys Berejiklian says a record number of COVID-19 tests have been conducted in the state.

NSW برتر Gladys Berejiklian می گوید تعداد رکورد COVID-19 آزمایشات انجام شده در دولت است.اعتبار:نیک Moir, مدیر

“را به عنوان ما را از طریق ممکن و از طریق ژوئن وجود خواهد داشت کاهش محدودیت ها و این چیزی است که همه ما می تواند به جلو نگاه به” NSW برتر Gladys Berejiklian می گوید.

“من گمان می کنم تا پایان ماه ژوئن زندگی را احساس بسیار طبیعی تر از آن را در حال حاضر و حتی ممکن است در طول زندگی احساس خواهد شد بیشتر از حد طبیعی است.”

برتر جوک که بازگشت دانش آموزان به مدرسه از هفته آینده خواهد بود “شاید بزرگترین هدیه ای از همه” برای مادران است.

اما برتر می گوید بعید است که وجود خواهد داشت هر گونه تغییر اجتماعی فاصله محدودیت در دولت قبل از روز مادر در یکشنبه, حتی اگر این پیشنهاد توسط ملی کابینه فردا.

“من فقط می خواستم به را که روشن اما پس گفت که, لطفا می دانم که دو بزرگسالان و کودکان می توانید هر مادر در هر زمان و یک مادر می تواند قبول کند چندین بار در روز تا زمانی که وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از مردم برای هر بازدید,” او می گوید.

“این یک گام بزرگ به جلو از آنچه که اتفاق افتاده است یک ماه پیش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de